Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - pierwsze screeny!

174 postów w tym temacie

Wszystko fajnie i nawet ogólnie się z Tobą zgadzam, ale błagam - ORTOGRAFIA!!!

EDIT: Spojrzałem na Twojego następnego posta i się już nie zgadzam :D Poza tym, nie obrażaj innych oraz nie wypowiadaj tak przesadzonych opini o grach, które niektórzy tutaj bardzo cenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2013 o 22:49, Olbaid napisał:

Skyrim na Xboxie wygląda ładniej od tych screenów robionych według twórców w Red Engine
3 :)


Tak, tak, a wieloryby fruwają ;)

Skyrim na X360, bez HD i bez tekstur w HD ma być ładniejszy od Wiedźmina w FHD, a na dodatek ma być ładniejszy od gry, która ukaże się za ok. rok i której nie widzieliśmy jeszcze w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 22:00, Olbaid napisał:

Panie i Panowie wystarczy przeczytać ten artykuł żeby wysnuć wnioski, że robią klon TES.
http://www.gram.pl/news/2013/02/05/pierwsze-informacje-o-wiedzminie-3.shtml

I nie chodzi tylko o hełmy, górzysty teren, ale o całą mechanikę gry. Po co robić jeszcze
raz Skyrim od nowa skoro już istnieje i wszyscy go kupili?
Grafika na tych screenach jest gorsza od tej ze Skyrim. W W3 nawet drzewa iglaste mają
tą samą wysokość, bo zastosowano kopiuj wklej.
To nie ja porównuje Wiedźmina do Skyrim tylko jego twórcy. Robią to w taki sposób, ze
przedstawiają swoją grę jako biednego brata o 20% większego :)

całą mechanike gry? Ty chyba kurwa nawet już w chrupkach śniadaniowych widzisz Skyrim. Mechanika jest tak zajebiście inna że aż nie porównywalnie. System podróży zistał wprowadzony do gry bo chcą ją zrobić blizszą książce a w sadze Sapkowskuego tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:13, lis_23 napisał:


> Skyrim na Xboxie wygląda ładniej od tych screenów robionych według twórców w Red
Engine
> 3 :)

Tak, tak, a wieloryby fruwają ;)

Skyrim na X360, bez HD i bez tekstur w HD ma być ładniejszy od Wiedźmina w FHD, a na
dodatek ma być ładniejszy od gry, która ukaże się za ok. rok i której nie widzieliśmy
jeszcze w ruchu.

Popueram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2013 o 23:14, Arraqnz napisał:

całą mechanike gry? Ty chyba kurwa nawet już w chrupkach śniadaniowych widzisz Skyrim.
Mechanika jest tak zajebiście inna że aż nie porównywalnie. System podróży zistał wprowadzony
do gry bo chcą ją zrobić blizszą książce a w sadze Sapkowskuego tak było.


Ogarnij sie bo Ci zaraz zylka peknie. Czepiasz sie ludzi ze mlodzi, a sam lecisz z ortografia na poziomie gimnazjum.
Juz pomijam fakt ze wcale nie trzeba porownywac W3 do Skyrima, wystarczy przeczytac zapowiedz i wyraznie widac ze to tworcy wieska staraja sie go upodobnic do gier bethesdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:18, TigerXP napisał:


> całą mechanike gry? Ty chyba kurwa nawet już w chrupkach śniadaniowych widzisz Skyrim.

> Mechanika jest tak zajebiście inna że aż nie porównywalnie. System podróży zistał
wprowadzony
> do gry bo chcą ją zrobić blizszą książce a w sadze Sapkowskuego tak było.
>

Ogarnij sie bo Ci zaraz zylka peknie. Czepiasz sie ludzi ze mlodzi, a sam lecisz z ortografia
na poziomie gimnazjum.
Juz pomijam fakt ze wcale nie trzeba porownywac W3 do Skyrima, wystarczy przeczytac zapowiedz
i wyraznie widac ze to tworcy wieska staraja sie go upodobnic do gier bethesty

nie ocebiaj ludzi po sposobie pisma tylko po argumentach. Piszę z telefonu. Czytałes ksiąźke? Grałeś w poprzednie częsci? Nie upodabniają się do gier bethesty, upodabniają sie do ksiązek Sapkowskuego. Wedlug twojego rozumowania karzda gra ktora ma otwarty swiat i troche snuegu upodabnia sie do Skyrim? To słaby argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2013 o 23:24, Arraqnz napisał:

To słaby argument.

Ciekawe, oceniasz moje argumenty, jeszcze przed tym jak Ci je przedstawilem, zaiste mam chyba doczynienia z prorokiem :)
Przepraszam za sarkazm ale kolego krecisz, juz nie wspominajac o tym telefonie z ktorego niby tam piszesz, po prostu podajesz przyklad, ktory pozniej sam oceniasz jako slaby. Nie upodabniaja sie do gier bethesdy tylko do ksiazek sapkowskiego? Otwarty swiat to slaby argument? To wytlumacz mi prosze czemu wprowadzaja to dopiero w trzeciej czesci gry? Technologia ich wczesniej raczej nie ograniczyla, nagle zmienila im sie az tak bardzo koncepcja gry? Juz pomijam fakt ze ta zmiana akurat mi sie podoba, o ile beda ten swiat w miare realnie zagospodarowac.
Kolejny przyklad, nawet tutaj na gramie mozna znalezc takie sformuowanie
"Ekipa czuła, że w Wiedźminie brakuje nieskrępowanej wolności i otwartego świata jak w Skyrimie"
i co dalej uwazasz ze to wcale nie przypomina Skyrima? Do kazdej odkrytej lokacji bedzie mozna sie na momencie przemieszczac? Czekaj czekaj, gdzies to juz bylo, aaa no tak w serii TeS. Moglbym tak jeszcze troche powymieniac ale to chyba wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:16, Arraqnz napisał:

>
> Skyrim na Xboxie wygląda ładniej od tych screenów robionych według twórców

w Red

Dnia 06.02.2013 o 23:16, Arraqnz napisał:

Engine
> 3 :)

Tak, tak, a wieloryby fruwają ;)

Skyrim na X360, bez HD i bez tekstur w HD ma być ładniejszy od Wiedźmina w FHD,

a na

Dnia 06.02.2013 o 23:16, Arraqnz napisał:

dodatek ma być ładniejszy od gry, która ukaże się za ok. rok i której nie widzieliśmy


1. Scany z gazety mają wyglądać ładniej od screenów z gry ? :)
2. Screeny pochodzą z silnika Red Engine 2, gdyż podobno renderer RE3 jeszcze nie jest gotowy
3. Mamy co najmniej 12 miesięcy do premiery. Niech ktoś spojrzy jak wyglądał AC 3 bodajże około 10 miesięcy przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma wspólnego wiedźmin 3 ze skyrim otwarty świat? śnieg? bo hełmy z rogami wtf? może jeszcze nordmar z gothica 3 w końcu też śnieg i otwarty świat. Teraz każdy rpg z otwartym światem i śniegiem bedzie zerżnięty od skyrima, zapominacie, że to wiedźmin - fabuła, dziwki, system walki, dialogi, świat wykreowany przez Sapkowskiego i ten klimat - ma to coś wspólnego ze skyrim??? Kilka screenów które pokazują kawałek jeszcze nie skończonego świata i już nie pasuje, zacznijcie porównania jak gra wyjdzie a nie rok przed premierą. Co do grafiki przedstawionej na screenach to serio myślicie ze grafika jest skończona już rok przed premierą gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wielu Polakow widzi (i wsrod nich wielu to przeszkadza), ze ten nowy Wiedzmin sie bardzo wzoruje na Skyrimie, to jak myslicie zareaguje zachodni gracz, nie majacy pojecia o ksiazkach Sapkowskiego i tych snieznych wyspach? Bo jak dla mnie to W3 na pewno zostanie okrzykniety zrzyna ze Skyrima, nie wiem czy taka opinia sie grze przysluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:37, TigerXP napisał:


> To słaby argument.
>

Kolejny przyklad, nawet tutaj na gramie mozna znalezc takie sformuowanie
"Ekipa czuła, że w Wiedźminie brakuje nieskrępowanej wolności i otwartego świata jak
w Skyrimie"

i co dalej uwazasz ze to wcale nie przypomina Skyrima? Do kazdej odkrytej lokacji bedzie
mozna sie na momencie przemieszczac? Czekaj czekaj, gdzies to juz bylo, aaa no tak w
serii TeS. Moglbym tak jeszcze troche powymieniac ale to chyba wystarczy.


Wtrącę się do dyskusji, ale gdyby nie było Skyrima, porównali by pewnie ten świat do Obliviona, czy wcześniejszego TeSa, lub nawet New Vegas. (edit: pisząc ten świat mam na myśli tylko i wyłącznie "otwartość" i nieskrępowanie)

Hmmm w Borderlands też można było się teleportować szybko między lokacjami, i co ściągnęli to pewnie z TeS, bo Bethesda wprowadzając "teleportację" zrobiła kamień milowy w grach RPG - jejku jak można było grać wcześniej w RPG bez tego O_o . (grający w Baldur''s Gate mieli/mają przerąbane)

Nie wiem dlaczego nie rozumiesz tego, że ekipa nie mogła sobie pozwolić wcześniej na otwarty świat. Ciężko jest pojąć, że naprawdę ograniczała ich technologia, którą sami tworzą od początku i cały czas dopracowują, aby była jak najlepsza.
Ciekawe czy ściągną też z "najlepszej gry w naszej galaktyce" też latające konie i jakże śmieszne bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2013 o 23:53, No-Zer0 napisał:

Ciekawe czy ściągną też z "najlepszej gry w naszej galaktyce" też latające konie i jakże
śmieszne bugi.


Ewentualnie lewitujące mamuty lub gości, którzy będą opowiadać, że w młodości też byli poszukiwaczami przygód, dopóki nie zarobili strzały w kolano, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 23:57, lis_23 napisał:

Ewentualnie lewitujące mamuty lub gości, którzy będą opowiadać, że w młodości też byli
poszukiwaczami przygód, dopóki nie zarobili strzały w kolano, ;)


Jak dla mnie te małe błędy tylko dodają grze uroku :) Najlepsze było chyba katapultowanie na orbitę po uderzeniu giganta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 00:05, pawbuk napisał:

> Ewentualnie lewitujące mamuty lub gości, którzy będą opowiadać, że w młodości też
byli
> poszukiwaczami przygód, dopóki nie zarobili strzały w kolano, ;)

Jak dla mnie te małe błędy tylko dodają grze uroku :) Najlepsze było chyba katapultowanie
na orbitę po uderzeniu giganta :D


Ja miałem mamuta, który funkcjonował jako balon ;)
ogólnie, były dwa, jeden sobie stał a drugi wisiał w powietrzu, chwilę później, spadł i zaczął się odbijać od tego drugiego, jak piłka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 22:00, Olbaid napisał:

Panie i Panowie wystarczy przeczytać ten artykuł żeby wysnuć wnioski, że robią klon TES.


Tak, oczywiście. Whatever you say.


@ Reszta

Nie karmcie fanboja, szkoda prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2013 o 23:53, No-Zer0 napisał:

Wtrącę się do dyskusji, ale gdyby nie było Skyrima, porównali by pewnie ten świat do
Obliviona, czy wcześniejszego TeSa, lub nawet New Vegas. (edit: pisząc ten świat mam
na myśli tylko i wyłącznie "otwartość" i nieskrępowanie)


Wylacznie otwartosc? To ja piszac o najlepszym samochodzie na swiecie beda bral pod uwage tylko i wylacznie jego cene i jakis noname z chin bedzie lepszy od porzadnego niemieckiego auta. Tutaj jest cos wiecej niz tylko otwartosc swiata, tutaj skyrim wycieka ze screenow.

Dnia 06.02.2013 o 23:53, No-Zer0 napisał:


Hmmm w Borderlands też można było się teleportować szybko między lokacjami, i co ściągnęli
to pewnie z TeS, bo Bethesda wprowadzając "teleportację" zrobiła kamień milowy w grach
RPG - jejku jak można było grać wcześniej w RPG bez tego O_o . (grający w Baldur''s Gate
mieli/mają przerąbane)

Widzisz, borderlands nigdy nie przypominalo skyrima, ani wieska, wiec porowanie po prostu dziwne. Wiem ze chciales po prostu udowodnic to ze w dzisiejszych czasach rozwiazania w grach sie powielaja i jest to normalna kolej rzeczy, ale jesli kolejna czesc gry przypomina poki co z zapowiedzi bardziej inna gre, niz poprzednie gry z tej serii no to chyba cos jest na rzeczy.

Dnia 06.02.2013 o 23:53, No-Zer0 napisał:

Nie wiem dlaczego nie rozumiesz tego, że ekipa nie mogła sobie pozwolić wcześniej na
otwarty świat. Ciężko jest pojąć, że naprawdę ograniczała ich technologia, którą sami
tworzą od początku i cały czas dopracowują, aby była jak najlepsza.


Tak ciezko, to tak jakby dzisiaj zrobic fps-a z grafika jak w quake 1 i szczycic sie tym ze sie samemu cos robilo. Co z tego ze nie wyszlo, my sie staramy. Gry z otwartym swiatem istnialy juz bardzo dawno temu i watpie zeby to technologia ograniczala redow, moim zdaniem po prostu mieli inna koncepcje gry.

Dnia 06.02.2013 o 23:53, No-Zer0 napisał:

Ciekawe czy ściągną też z "najlepszej gry w naszej galaktyce" też latające konie i jakże
śmieszne bugi.


Ludzie widza to co chca widziec. Nikt tutaj nie rozprawia o wyzszosci Skyrima nad Wieskiem, nikt nikogo nie probuje przekonac ktora gra jest lepsza. Debata jest o tym ze w zapowiedziach W3 przypomina coraz bardziej skyrima. I przykro mi bardzo, jesli tego nie widzicie musicie byc po prostu slepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 00:05, pawbuk napisał:

Jak dla mnie te małe błędy tylko dodają grze uroku :) Najlepsze było chyba katapultowanie
na orbitę po uderzeniu giganta :D



Smoki latające na wstecznym były też całkiem kozackie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować