Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 16:10, reaven1 napisał:

> mam tego moda z tym yoshimo i z ta jego miloscia i jak mam go zainstalowac?? Rozpakowalem
to
> na pulpicie i jest jaklies 8 folderow i jakis plik co mam z tym wszystkim zrobic??

Najlepiej od razu rozpakować całą zawartość pliku do folderu z grą... potem uruchamiasz aplikacje
z końcówką "exe" może ona zawierać część nazywy moda i dopisek setup:) potem pójdzie już z
górki:)


ja tu nie widze nigdzie pliku z koncowka exe anic z ta nazwa moda weszlem we folde areas po rozpakowaniu i tam bylo TSArseas i to jest plik wsadowy MS-dos i wcislem to i cos sie robi tylko niewiem co;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:10, reaven1 napisał:

> mam tego moda z tym yoshimo i z ta jego miloscia i jak mam go zainstalowac?? Rozpakowalem
to
> na pulpicie i jest jaklies 8 folderow i jakis plik co mam z tym wszystkim zrobic??

Najlepiej od razu rozpakować całą zawartość pliku do folderu z grą... potem uruchamiasz aplikacje
z końcówką "exe" może ona zawierać część nazywy moda i dopisek setup:) potem pójdzie już z
górki:)


jak to rozpakowalem to byly takie foldery: Arseas, music, override , Sime Bonus Portrait, Sound, Valygar Bonus Portrait, Yoshimo Bonus Portrait, Yoshimo Bonus Portrait 2 i jescze plik dialog.tlk i nie mam pojecia co mam z tym zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2007 o 16:20, Piciulec napisał:

ja tu nie widze nigdzie pliku z koncowka exe anic z ta nazwa moda weszlem we folde areas po
rozpakowaniu i tam bylo TSArseas i to jest plik wsadowy MS-dos i wcislem to i cos sie robi
tylko niewiem co;p

Coś ty wogóle ściągnął? człowieku podałem ci jak na tacy linka http://dragonshoard.blackwyrmlair.net/mods_download.php?mod=160, z tego linka ściągnąłeś moda.... po rozpakowaniu go masz tylko dwa pliki !!!!! a nie żadne 8 ! Jeden się nazywa "TSv50" a drugi "tsv501" obydwa rozpakowujesz w folderze BG2 i uruchamiasz plikiem TSv50 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawet drobna poprawka... jest tylko jeden plik bo ten "tsv501" jest plikiem TSv50 po rozpakowaniu i to właśnie nim instalujesz mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:28, reaven1 napisał:


> ja tu nie widze nigdzie pliku z koncowka exe anic z ta nazwa moda weszlem we folde areas
po
> rozpakowaniu i tam bylo TSArseas i to jest plik wsadowy MS-dos i wcislem to i cos sie
robi
> tylko niewiem co;p
>
Coś ty wogóle ściągnął? człowieku podałem ci jak na tacy linka http://dragonshoard.blackwyrmlair.net/mods_download.php?mod=160,
z tego linka ściągnąłeś moda.... po rozpakowaniu go masz tylko dwa pliki !!!!! a nie żadne
8 ! Jeden się nazywa "TSv50" a drugi "tsv501" obydwa rozpakowujesz w folderze BG2 i uruchamiasz
plikiem TSv50 !


no to wlasnie sciaglem to co podales:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2007 o 16:30, Piciulec napisał:

no to wlasnie sciaglem to co podales:P

Zacznijmy jeszcze raz... jaką ma nazwę ten plik, który ściągnąłeś (zanim go jeszcze rozpakowałeś) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:30, reaven1 napisał:

A nawet drobna poprawka... jest tylko jeden plik bo ten "tsv501" jest plikiem TSv50 po rozpakowaniu
i to właśnie nim instalujesz mod.



chyba mi sie udalo:) a czy bede musial od nowa gre zaczynac?? Jestem dopiero w miejscu gdize Yoshimo sie do mnie przylacza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:45, Piciulec napisał:

czemu cala gre mam teraz po angielsku?? nie da sie tego zmienic?? denerwuje mnie to i to bardzo

To bardzo proste, mod był w wersji angielskiej, i z angielszczył cała grę:P chociaż nie powinien... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 16:49, reaven1 napisał:

> czemu cala gre mam teraz po angielsku?? nie da sie tego zmienic?? denerwuje mnie to i
to bardzo
>
To bardzo proste, mod był w wersji angielskiej, i z angielszczył cała grę:P chociaż nie powinien...
dziwne...


bo sie zalamie tutaj a masz moze w polskiej wersji tego moda/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to czytam i zaraz umrę ze śmiechu. Było już przecież wyraźnie mówione, że ten mod nie jest po polsku. Swoją drogą, skoro to wersja Weidu to nie powinna ci zangielszczyć całej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:01, hito_kun napisał:

Tak to czytam i zaraz umrę ze śmiechu. Było już przecież wyraźnie mówione, że ten mod nie jest
po polsku. Swoją drogą, skoro to wersja Weidu to nie powinna ci zangielszczyć całej gry:)



no wszystko mam teraz po angielsku:/ mawet jak zaczynaja mowic co miedzy soba to po angielsku wszystko:/ nie da sie tego zmienic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie straszcie bo ja zamierzam również ten mod zainstalować w przyszłości...A takie komplikacje mi się nie uśmiechają... Swoją drogą to dziwne, że zangielszczyło grę. W tym modzie były pliki dźwiękowe i teksty z całej pozostałej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:04, HiroshiTakubo napisał:

Panowie nie straszcie bo ja zamierzam również ten mod zainstalować w przyszłości...A takie
komplikacje mi się nie uśmiechają... Swoją drogą to dziwne, że zangielszczyło grę. W tym modzie
były pliki dźwiękowe i teksty z całej pozostałej gry?



tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

???? Głosy po angielsku masz? Zaraz, zaraz. Jak kto z kim zaczyna mówić, bo coś mi tu nie pasuje.

@HiroshiTakubo @Icestalker
Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:06, hito_kun napisał:

???? Głosy po angielsku masz? Zaraz, zaraz. Jak kto z kim zaczyna mówić, bo coś mi tu nie pasuje.

@HiroshiTakubo @Icestalker
Dzięki:)



no np. teraz jaheira zobaczyla khalida martwego to wszystko po angielsku pisalo i odpowiedzi tez mialem po angielsku:/ da sie to zmienic albo cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:01, hito_kun napisał:

Tak to czytam i zaraz umrę ze śmiechu. Było już przecież wyraźnie mówione, że ten mod nie jest
po polsku. Swoją drogą, skoro to wersja Weidu to nie powinna ci zangielszczyć całej gry:)


Najwyraźniej nie jest to wersja Weidu :P. A może tylko część jest po angielsku, Piciulec, jesteś pewien, że cała gra jest po angielsku. P.S. Jeżeli znasz angielski to nie narzekaj, nie można mieć wszystkiego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem readme tej wersji i to nie jest wersja Weidu:) No to będziesz miał angielską grę. Ale dźwięków wszystkich to to chyba nie podmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:08, Piciulec napisał:

no np. teraz jaheira zobaczyla khalida martwego to wszystko po angielsku pisalo i odpowiedzi
tez mialem po angielsku:/ da sie to zmienic albo cos??


Jakie okno się otworzyło kiedy nacisnąłeś na plik.exe? Jak czarne to weidu, jak nie czarne to nie weidu. Weidu nie powinno zmienić całej gry, a nie-weidu powinno. Jaki był rozmiar pliku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 17:11, hito_kun napisał:

Sprawdziłem readme tej wersji i to nie jest wersja Weidu:) No to będziesz miał angielską grę.
Ale dźwięków wszystkich to to chyba nie podmienia...


No i po sprawie. Albo sobie pograsz w Angola, albo w ogóle. Wybieraj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować