Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 20:54, Karharot napisał:

Świat przedstawiony w BG to nie jest martwe postnuklearne pustkowie Fallouta, nie ma
nic dziwnego w tym że kolory są tu żywe i jaskrawe.

Też prawda, tutaj nie ma tej "brudności" i jak trawa jest zielona, to jest zielona (ale nie jaskrawo... ;P ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 21:20, sig. napisał:

to może ręcznie robione były..... tekstury?


Ano tak. Te moje skróty myślowe są do bani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest problem, to może zmniejsz sobie jasność ekranu? Powinno załatwić sprawę, przynajmniej częściowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 21:20, sig. napisał:

to może ręcznie robione były..... tekstury?

Ręcznie w photoshopie, niemal jak każda... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 23:18, GanD napisał:

Jeśli to jest problem, to może zmniejsz sobie jasność ekranu? Powinno załatwić sprawę,
przynajmniej częściowo.

Na innym monitorze tak miałem, ten mam lepszy i powinno być ok. Już zresztą gram i nic mnie nie boli. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłam po raz enty przejść BG2. Poszłam na ichnie Wichrowe Wzgórza, porozmawiałam z lokalnym ex-lordem i mam iść do Firkraaga, ażeby odzyskać swoją wątpliwą reputację. I okazuje się, że nie mam możliwości wejścia. Kursor się nie zmienia, mogę sobie tylko podejść pod bramę. WTF? Mogę coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w twierdzy tej Nali (imienia lorda nie pamiętam) i w ukrytej komnacie jest Glacius który atakuje. W poradniku jest napisane że jak zrobię jakąś kombinację to on stanie się neutralny i dostaniemy 22500 exp. Ale jak robię to co tam napisali to coś nie wychodzi i nie daje się tak. O co chodzi? Robi się to jakoś inaczej czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Możliwe że musisz załadować grę sprzed wejścia na ten obszar. Jeśli masz zainstalowane jakieś mody do gry to możliwe też że ten patch nie współdziała z którymś z nich. Mogę zagwarantować tyle że u mnie na niezmodowanej grze ten patch działał bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze niezawodny (przynajmniej w moim przypadku) sposób z użyciem Pierścienia wpływu na ludzi. Można go znaleźć przy ciele Kalaha, czyli tego gnoma, który zamienił cyrk na Promenadzie w swój plac zabaw. Dzięki owemu pierścieniowi możemy rzucić zauroczenie osoby i, nie wiedzieć czemu, akurat to zaklęcie odczarowuje Glaicasa i pozwala z nim porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 15:50, Xanax napisał:

Jest jeszcze niezawodny (przynajmniej w moim przypadku) sposób z użyciem Pierścienia
wpływu na ludzi. Można go znaleźć przy ciele Kalaha, czyli tego gnoma, który zamienił
cyrk na Promenadzie w swój plac zabaw. Dzięki owemu pierścieniowi możemy rzucić zauroczenie
osoby i, nie wiedzieć czemu, akurat to zaklęcie odczarowuje Glaicasa i pozwala z nim
porozmawiać.

łoł, nigdy o tym nie słyszałem. Ale po odczarowaniu dostaje się cześć CBW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o oczy że ten pierścień działa na każdego, nie zależnie od rasy (taki bug, nawet smoka można nim potraktować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 18:02, sig. napisał:

Obiło mi się o oczy że ten pierścień działa na każdego, nie zależnie od rasy (taki bug,
nawet smoka można nim potraktować).


nie wiem czy akurat pierscien wplywu na ludzi tak dziala, ale napewno pierscienie zywiolow. dziala na kazdego nawet bodajze irenicusa w piekle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 12:46, Karharot napisał:

Hmm. Możliwe że musisz załadować grę sprzed wejścia na ten obszar. Jeśli masz zainstalowane
jakieś mody do gry to możliwe też że ten patch nie współdziała z którymś z nich. Mogę
zagwarantować tyle że u mnie na niezmodowanej grze ten patch działał bez problemów.



Mi chodzi o to że gra sie w ogóle nie chce włączyć. Sprawdzę jeszcze raz dziś może ruszy ale jeśli nie to pewnie zostaje przeinstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować