Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2006 o 14:58, Budo napisał:


> Aha, a czy mozna zrobic, zeby byl dobry (charakter)?

tak, można zmienić mu charakter na chaotyczny dobry. Ale i tak nie powoduje konfliktów w druzynie.
PS, jego staty masz na stronce
http://bg2.cdprojekt.com/default.asp?id=html\npc\sarevok


Stronke znam, ale co mam dokladnie zrobic, kazac mu byc dobrym, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech nie składa przysięgi powiedz że mu ufasz przyłaczając go do teamu potem sie wszystko samo ułoży ;>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj żeby mieć conajmniej 15-17 reputacji ale nie przekraczaj 18 :> bo odejdą postacie złe Edwin i Korgang oraz jak nie miałeś romansu z Viki też odejdzie a jak masz z nią romans dobrą reputacje i jeszcze sarevoka to sarevok i viki zmieniają charakter z viki coś zagaduje [nie pamiętam który to dialog] jaką ją kochasz i w ten sposób można upiec 2 pieczenie na 1 ogniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 15:03, 4Ever napisał:

Pamietaj żeby mieć conajmniej 15-17 reputacji ale nie przekraczaj 18 :> bo odejdą postacie
złe Edwin i Korgang oraz jak nie miałeś romansu z Viki też odejdzie a jak masz z nią romans
dobrą reputacje i jeszcze sarevoka to sarevok i viki zmieniają charakter z viki coś zagaduje
[nie pamiętam który to dialog] jaką ją kochasz i w ten sposób można upiec 2 pieczenie na 1
ogniu :D


Dzieks, bardzo mi to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: dostałem misję od Złodziei Cienia czy jakoś tak, w ktorej mam zapić wampira Bohdi. Kiedy dochodzę na miejsce i robię co trzeba ona mowi mi, że Złodzieje Cienia mnie wykorzystują itp. Kiedy dochodzi do walki ona zabija moich towarzyszy jednym ciosem a potem ginę ja. Jak ją pokonąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 20:19, agent Smith napisał:

Mam problem: dostałem misję od Złodziei Cienia czy jakoś tak, w ktorej mam zapić wampira Bohdi.
Kiedy dochodzę na miejsce i robię co trzeba ona mowi mi, że Złodzieje Cienia mnie wykorzystują
itp. Kiedy dochodzi do walki ona zabija moich towarzyszy jednym ciosem a potem ginę ja. Jak
ją pokonąć???

po prostu ją zabij:) i nie daj zabić swoich:) ale o ile sie nie mylę to nie w tym czasie się ją zabija, ale pamięć pewnie mnie myli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie reklama... najpierw naucz sie jej definicji a potem dopiero mów co jest reklamą . Ponieważ kolega zasugerował tylko gre a nie zareklamował bo nie ma w tym żadnego interesu .
Nie musze ci tłumaczyć chyba na czym by reklama polegała...
Co do bhodi to poprostu musisz sprecyzować sytuacjie jakie twoje postaci mają poziom bo nie umiem odpowiedzieć na zadane pytanie bez żadnych szczegółów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie tylko że popełniłeś jeden błąd:) kampen podał link z którego czerpie bezpośrednie korzyści- przelanie waluty w bitefight za każdą osobę która kliknie w ten url. Pozatym gdyby wszystko było ok to moderatorzy nie reagowali by na takie przypadki, a widziałem ich postępowanie w stosunku do osób dodających takie linki i nie były to zachowania obojętne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 20:23, kampen napisał:


http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety

Dodawanie kilku takich samych wypowiedzi (tzw. spamowanie)
Umieszczanie reklam lub ogłoszeń
Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji
użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi:

słowne ostrzeżenie od moderatora
obniżenie statusu na forum (o 1 poziom)
______________________________________

ponieważ zadałeś sobie tyle trudu i rozsiałeś to po 10 wątkach, na dodatek zdarzyło Ci się kłamać co do celu podawania linka ---> Bumelant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawet mnie możecie tu zbanować minie to już i tak nie obchodzi
Bo to tylko internet misu :*
Pa i życze szcześcia
___________________
Logout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4Ever jakiś taki nerwowy się zrobił, polecam kropelki na serce :)
Mam pytanko ile razy trzeba pokonac tą Sendal? Zaczyna mnie to irytowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2006 o 21:37, boogie85 napisał:

Mam pytanko ile razy trzeba pokonac tą Sendal? Zaczyna mnie to irytowac.

Nie pamiętam dokładnie ale było chyba z 6-8 jej kopii, po prostu na tych platformach stoi po jednym "klonie" i każdego trzeba pokonać zanim się pojawi prawdziwa Sendal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktos kto udzieli mi odpowiedzi na zadane wczesniej przeze mnie pytanko...
mianowicie:jaka jest najkrotsza droga do uwolnienia Imoen?
pytanko nastepne: gdzie dokladniej na Promenadzie moge spotkac kupca Maheer?
oraz : kto moze zlozyc w calosc Helm Skaly (mam wszystkie jego czesci,ale Cromwell tego sie nie podjal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Rozdziale IV, w tym labiryncie, do ktorego zesłała mnie Bohdi. Splądrowałem wszystko co się da i wreszcie znalazłem wyjście. Jednak aby tam dojść trzeba otworzyć przejście obok takiej wielkiej głowy jakby faraona. Mowiła ona, że ''''otworzyć przejście może tylko ręka budowniczego''''. Kto jest tym budowniczym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować