Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 15:41, Aragloin napisał:

to jest jak np. widzimy sny z Irenicusem tu jest tak samo tylko po odczkaniu z 3 minut
nic się nie dzieje i jest sam obaz z gry na monitorze.


A masz zainstalowane jakieś mody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 23:28, Arxel napisał:

> to jest jak np. widzimy sny z Irenicusem tu jest tak samo tylko po odczkaniu z 3
minut
> nic się nie dzieje i jest sam obaz z gry na monitorze.

A masz zainstalowane jakieś mody?

zdaje się że jeden jakiś poprawiający błędy.Ale już sobie z tym poradziłem .Gdy tylko pojawiło się miasto(mosty) od razu ctrl i Y i zabiłem githaykiem.Zabrałem mu fragment.I wiecie co?Znów się pojawił.Tym razem w dokach i odtąd jestem posiadaczem srebrnego miecza i jego rękojeści.Ciekawy bug(jak na razie jedyny który zauważyłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 21:40, kuros666 napisał:

Niestety nic takiego nie widzę :/ Poniżej zamieszczam zdjęcie.

EDIT: Noirr sprawdzę :)

No nie ciekawe...Za dużo modów zainstalowałeś i się zje****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że temat dotyczy BG2 spytam się o BG1


Nigdy wcześniej nie grałem w BG1, gdyż na poprzednim kompie wyskakiwał mi BlueScreen, a BG2 działało już normalnie.

Kupiłem sobie ostatnio Sage Baldur''s Gate i są tam jakieś dodatki do zainstalowania. Co polecacie zainstalowac?

Edit: BG2 też chce odrazu przejść jeszcze raz za jednym zamachem, wiec możecie w tym wypadku też coś polecić, szczególnie, że z tego co rozumiem niektóre dodatki dla BG1 mają też wpływ na BG2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 20:24, Night Elf napisał:

Co polecacie zainstalowac?


Tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje:
http://hrothgar.webd.pl/tawerna/topics16/69.htm?sid=cafd3256e293f5f6fe1 80a2e97db58a2
Oczywiście nie musisz instalować wszystkiego, w gruncie rzeczy mało kto tak robi, ale sam schemat działania jest jak najbardziej poprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 22:32, GanD napisał:

> Co polecacie zainstalowac?

Tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje:
http://hrothgar.webd.pl/tawerna/topics16/69.htm?sid=cafd3256e293f5f6fe1 80a2e97db58a2
Oczywiście nie musisz instalować wszystkiego, w gruncie rzeczy mało kto tak robi, ale
sam schemat działania jest jak najbardziej poprawny.


No dobra, troche się zgubiłem z tym: http://hrothgar.webd.pl/tawerna/topics16/69.htm


05. [SoS] Shadows Over Soubar v1.12 (PL by klan CoB) (64.07 mb)
Rozpakuj SoSv1.12.rar
UWAGA: Korekta polskiego tłumaczenia SoS, autorstwa Klanu Dzieci Bhaala, wg. wstępnych prognoz Morgana powinna zakończyć się pod koniec listopada :) Brawa dla ekipy tłumaczy CoB!
UWAGA2: Nie instaluj komponentu "Remorhaz walking speed adjustment".
Zainstaluj Setup-SOS.exe wybierając angielską wersję językową.

Jeśli mam instalować angielską, to po cholere mi KOREKTA?

W końcu nie wiem czy instalować polska czy nie, czy po prostu ktoś zle zrobił UPDATE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:24, Aragloin napisał:

Wie ktoś gdzie są wszystkie części łuku Gesena?(PS. Kupiłem sobie sagę Icewind Dale chyba
fajne;)

Pierwsza w podziemiach domu garbarza w dzielnicy mostów , druga w podziemiach Czarowięzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:27, Asthariel napisał:

> Wie ktoś gdzie są wszystkie części łuku Gesena?(PS. Kupiłem sobie sagę Icewind Dale
chyba
> fajne;)
Pierwsza w podziemiach domu garbarza w dzielnicy mostów , druga w podziemiach Czarowięzów.

Już pamiętam z tym grobowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 13:29, Aragloin napisał:

Już pamiętam z tym grobowcem?


Akurat ten jest be grobowca :)

Podziemia domu Reika, w skrzyni leżącej w takich hm... mini dokach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z korektami i ogólnie tłumaczeniami chodzi o to, że często instaluje się je niejako na wersję angielską (pliki się po prostu podmieniają). A samej korekty/tłumaczenia... to chyba jeszcze nie ma udostępnionej, bo jest nie skończona, także zainstaluj wersję angielską (ale istnieje ryzyko, że przez to pokopią inne pliki tekstowe, choć nie musi się tak stać) albo wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 17:37, GanD napisał:

Generalnie z korektami i ogólnie tłumaczeniami chodzi o to, że często instaluje się je
niejako na wersję angielską (pliki się po prostu podmieniają). A samej korekty/tłumaczenia...
to chyba jeszcze nie ma udostępnionej, bo jest nie skończona, także zainstaluj wersję
angielską (ale istnieje ryzyko, że przez to pokopią inne pliki tekstowe, choć nie musi
się tak stać) albo wcale.


Aha... nie no, bo napisali w poradniku, żeby zainstalować teraz tą korekte, a ja jej szukam, szukam i nigdzie nie ma ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde może mi ktoś pomóc.

Jak instaluje BG1, BG2, a potem BGT, bo chce grac na silniku BG2, to okazuje się, że jak gram w BG1, to wszystkie teksty polskie w miejscach polskich znaków mają jakieś krzaki, albo są naprzemiennie. Co powoduje, że nie da się w to grac! Już 3 razy przeinstalowywałem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:49, Night Elf napisał:

Kurde może mi ktoś pomóc.

Jak instaluje BG1, BG2, a potem BGT, bo chce grac na silniku BG2, to okazuje się, że
jak gram w BG1, to wszystkie teksty polskie w miejscach polskich znaków mają jakieś krzaki,
albo są naprzemiennie. Co powoduje, że nie da się w to grac! Już 3 razy przeinstalowywałem
;(

Jest programoik , który konweruje teksty z BG1 do BG2 bez krzaków , poszukaj na płytce z saga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 15:02, Asthariel napisał:

> Kurde może mi ktoś pomóc.
>
> Jak instaluje BG1, BG2, a potem BGT, bo chce grac na silniku BG2, to okazuje się,
że
> jak gram w BG1, to wszystkie teksty polskie w miejscach polskich znaków mają jakieś
krzaki,
> albo są naprzemiennie. Co powoduje, że nie da się w to grac! Już 3 razy przeinstalowywałem

> ;(
Jest programoik , który konweruje teksty z BG1 do BG2 bez krzaków , poszukaj na płytce
z saga.


Po opise nie wiem, który to ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:49, Night Elf napisał:

....


dostales linka do tawerny hrothgara, wystarczy przeczytac tam. program nazywa sie konwerter polskich znakow i w tawernie masz linka do sciagniecia i opis instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować