Zaloguj się, aby obserwować  
Alamar

Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

21790 postów w tym temacie

Hmm "saga sag"? To brzmi dumnie. Już widzę komplet DVD-only, wszelkie plakaty, koszulki, książkowe adaptacje BG i Torment, sitodrukowe mapy krain z gier na płótnie (w Ultima IX coś takiego było :D). I wszelkie inne exclucive''y z poprzednich wydań:D. Takie coś mi się marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 20:13, hans olo napisał:

Hmm "saga sag"? To brzmi dumnie. Już widzę komplet DVD-only, wszelkie plakaty, koszulki, książkowe
adaptacje BG i Torment, sitodrukowe mapy krain z gier na płótnie (w Ultima IX coś takiego było
:D). I wszelkie inne exclucive''y z poprzednich wydań:D. Takie coś mi się marzy.

A teraz obudź się, czas sobie uświadomić, że był to tylko sen :D Swoją drogą, może jakiś specjalny zestawik by wyszedł, w końcu niektóre EK mają ok 1000 szt. nakladu, może to by wypaliło kto wie?? Nie no teraz ja zacząlem snić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2006 o 17:29, Michut napisał:

fabula ?? Jaka jest różnica między Bio''Ware a Black Isle ?? I czy to prawda że Black Isle
/ Bio''Ware już nie istnieje ??

black isle było studiem należącym do bioware, i zostało zamknięte jeszcze przed bankructwem tego ostatniego (po co zabijali kurę znoszącą złote jajka nie mam pojęcia. Gdyby skończyli bg3 przyniósł by dochód ze względu na sam tytuł, niezależnie od poziomu gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2006 o 22:09, sig. napisał:

black isle było studiem należącym do bioware, i zostało zamknięte jeszcze przed bankructwem
tego ostatniego


Jak to? Przecież Bioware nadal żyje i tworzy gry min. Jade Empire 2 czemu mówisz, że zbankrutowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2006 o 22:12, Mroku21 napisał:

Jak to? Przecież Bioware nadal żyje i tworzy gry min. Jade Empire 2 czemu mówisz, że zbankrutowali?

paradon, zbankrutował i-play grzebiąc przy okazji szanse na prawdziwego fallouta 3 (w to ze chłopaki od morrowinda/obivona stworzą grę godną tego tytułu jakoś nie chce mi się wierzyć), mój błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam były też problemy prawne Interplaya i Black Isle z Wizards of the Coast o licencję na Dungeons & Dragons. Swego czsu mówiło się, że wskutek mającej się skończyć wkrótce licencji, wypuścili w pośpiechu Icewind Dale 2, nie wydali do niego dodatków i nie wyrobili się z wydaniem Baldur''s Gate 3, ale jaka jest prawda to wiedzą ci najbliżsi sprawy, czyli członkowie Interplaya i Black Isle.
Szkoda, że im się nie udało :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 22:02, Ashakel napisał:

> > Przepraszam,bardzo chciałbym mieć BG II,ale nie wiem gdzie sprzedają te po20 złociszy(z

> extraklasyki)albo
> > jakiekolwiek inne...czy może w sklepie gram.pl można kupić?Albo na używkach...proszę
o
> pomoc...
>
> Myślę że znajdzie się pewnie kilka egzemplarzy w sklepach takich jak Emik,Media Markt
albo
> w dużych hipermarketach czasem przed świętami są kosze z grami. Ja osobiście w takich
"koszach:
> upolowalem już kilka fajnch gierek, w tym BG II ale to bylo rok temu :(

Heh,ja wiem,w niektórych hipermarketach można to wygrzebać,tylko w jakim empiku???W
silesii ani w plejada sosnowiec nie ma...


a ja się przyznam, ze mojego drugiego [pierwszy sie rozszedl po ludziach] BGII kupilem w... biedronce, za 15 zł ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
sorki, ze sie wcinam w dyskusje, mam problem z BG2 wiec pisze tutaj...
Sprawa dotyczy romansow w multiplayer^^ wiem, ze juz na ten temat wiele napisano, ale jak widac za malo.
Jesli w grze jest dwoje PC powiedzmy 1 - facet 2 - dziewczyna to czy oboje moga miec romanse z NPC (a jesli tak to z ktorymi), czy tylko pierwszy char moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 09:19, Black Troll napisał:

Witam wszystkich,
sorki, ze sie wcinam w dyskusje, mam problem z BG2 wiec pisze tutaj...
Sprawa dotyczy romansow w multiplayer^^ wiem, ze juz na ten temat wiele napisano, ale jak widac
za malo.
Jesli w grze jest dwoje PC powiedzmy 1 - facet 2 - dziewczyna to czy oboje moga miec romanse
z NPC (a jesli tak to z ktorymi), czy tylko pierwszy char moze?


Nawet w Multiplayerze tylko główny bohater może mieć romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2006 o 22:40, niev napisał:

a ja się przyznam, ze mojego drugiego [pierwszy sie rozszedl po ludziach] BGII kupilem w...
biedronce, za 15 zł ;>


Mistrzowski manewr, Biedronka byłaby chyba ostatnim miejscem, gdzie szukałbym Baldurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah tak :
- Black Isle R.I.P ;(((((((((((((((((((((
-Bio''ware zyje
- BG 3 R.I.P
plakac mi sie chce ! A bylo juz tak blisko !!!!!!!!!!! Co byscie powiedzieli na list to tych półgłówków z Bio''ware ktorzy zamkneli Black Isle z rzokazem zeby otworzyli na nowo Black I. i stworzyli BG 3 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 13:53, Icestalker napisał:


> a ja się przyznam, ze mojego drugiego [pierwszy sie rozszedl po ludziach] BGII kupilem
w...
> biedronce, za 15 zł ;>

Mistrzowski manewr, Biedronka byłaby chyba ostatnim miejscem, gdzie szukałbym Baldurka.

Ja też widziałem w biedronce troche gier. Głównie ekstra klasyka oraz premierowe wydania bardzo starych gier (fallout, fallout 2, Iron Storm itd.) jeszcze z epoki wielkich, kartonowych pudełek. Po prostuy biedroneks wykupuje resztki z magazynów po niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 15.12.2006 o 15:47, hans olo napisał:


Ja też widziałem w biedronce troche gier. Głównie ekstra klasyka oraz premierowe wydania bardzo
starych gier (fallout, fallout 2, Iron Storm itd.) jeszcze z epoki wielkich, kartonowych pudełek.
Po prostuy biedroneks wykupuje resztki z magazynów po niższej cenie.



no to jak tylko bede mial mozliwosc to ide do Biedronki !!! :))
moze znade cos tam dla siebie ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdarzylo Wam sie kiedys taka sytuacja zeby zelazny golem mial zlamane morale?? Przeszedlem BG2 juz ponad dziesiec razy i dopiero niedawno doswiadczylem takiej sytuacji :)) nigdy nie myslalem ze golemy moga wpasc w panike. naprawde interesujace ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 18:45, Mistiq napisał:

zdarzylo Wam sie kiedys taka sytuacja zeby zelazny golem mial zlamane morale?? Przeszedlem
BG2 juz ponad dziesiec razy i dopiero niedawno doswiadczylem takiej sytuacji :)) nigdy nie
myslalem ze golemy moga wpasc w panike. naprawde interesujace ^_^

widać mu się zapasy smaru/oliwy kończyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować