Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pojedynki zawitały do Diablo III - patch 1.0.7 gotowy do pobrania

62 postów w tym temacie

> przecież PoE ma najbardziej drętwy system walki ever, zero przyjemności z rozwałki.
D3 jest bardziej efektowne, jednak większą satysfakcję z walki mam w PoE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się dziś trochę z kompletnie losowymi ludźmi.
Różny gear, różne pargony wszystkie klasy...

Powiem tak - w pvp buildzie przestawiając wszystkie skille [bo żaden pve build do pvp wizem się nie nadaje] byłem w stanie bez trudu zdejmować tank barbów, mnichów z przeszło 180-200k dpsu, innych wizów [pzodro dla tych co dalej starają się na pvp jechać z hydra i blizzardem, kiteujcie się dalej a potem róbcie flame na czacie, ze was koszą jak tupolew brzozy :)] przy 100k dpsu :)

Tak wiec balansu nie ma absolutnie żadnego.
Ot taki umilacz czasu dla zabawy, sensu większego to pvp nie ma [poza wydłużaniem sobie e-pena i notowaniem na kartce "chwalebnych wygranych" bo blizz nawet nie dał nam tak banalnego motywu jak wliczanie gdzieś w profil wygranych i przegranych].

Aczkolwiek ma jeden plus - gear schodzi na drugi plan jak ktoś dobrze kuma synergię skilli i ma relatywnie przyzwoity refleks [byłem w stanie ogarniać nawet 3 przeciwników na raz, inna sprawa, ze oni bardzo średnio - przynajmniej oceniając na oko - ogarniali samo pvp, a nie uważam się za jakiegoś gozu nie wiadomo jak pro elo gracza].
Jasne w totalnym szrocie nic się nie zdziała, ale nie trzeba topowego gearu za grube miliardy [kładłem dziś ludzi ze sprzętem dużo bardziej kosztownym niż mój]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 16:40, vegost napisał:

> Grałeś kiedykolwiek w diablo 2 i POE ?
Yes sir.

To możesz mi wyjaśnić w jaki sposób drzewko pasywnych skilli jest podobne do drzewka aktywnych skilli.
@bubass
nuda
@maniekk
szamani koszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 15:51, Harunia napisał:

Raczej nie, zapewne dlatego ze ma kilkanascie lat i zwyczajnie go nie stac dac 200zl
za gre, a na piracie nie dziala.

Jeśli ktoś nie lubi tego, co ja, to pewnie idiota, gimbus i złodziej. Boo hoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 16:57, maniekk napisał:

A jest tam jakiś balans klas, czy po prostu magowie lub wojownicy koszą wszystkich jak
leci?


Wszystkie klasy na pvp mogą "kosić".
Kwestia odpowiedniego buildu i nie odstawania za bardzo z gearem od przeciwnika.
Nieco upierdliwy jest DH [stara natalka i to ich ujebliwe znikanie], nie mniej jakiegoś kompletnego dysbalansu gdzie jedna klasa absolutnie odstaje od innych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 17:00, ZubenPL napisał:

@maniekk
szamani koszą :)


Aha. Czyli wprowadzili coś na szybko, w sumie nie wiadomo po co, bo jedna klasa wygrywa praktycznie w każdym pojedynku?
Coś jak kiedyś death knight w wowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 16:57, maniekk napisał:

A jest tam jakiś balans klas, czy po prostu magowie lub wojownicy koszą wszystkich jak leci?


Balansu raczej nie uświadczymy przed ukazaniem się szumnie zapowiadanego i od premiery oczekiwanego patcha wprowadzającego PvP / Areny - co tylko obrazuje w jakim stanie jest gra i zaprojektowane skille, zresztą kto by się tym przejmował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzcon 2010:

"Ranked battles will take place between two teams, with points awarded that translate to achievements and other bonuses. Other matchups, like one-on-one and self-assigned team combat, will take place out of the official ranking system."

2013:

DERP SUCHE FFA DOBRA ROBOTA DRUŻYNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 17:09, Dared00 napisał:

Blizzcon 2010:

"Ranked battles will take place between two teams, with points awarded that translate
to achievements and other bonuses. Other matchups, like one-on-one and self-assigned
team combat, will take place out of the official ranking system."


2013:

DERP SUCHE FFA DOBRA ROBOTA DRUŻYNA

Ile jeszcze tysięcy razy trzeba wam napisać że to nie jest tryb PvP tylko duele dodane by urozmaicić nam czekanie na Patch 1.1 i prawdziwe PvP żebyście zrozumieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 17:13, ZubenPL napisał:

Ile jeszcze tysięcy razy trzeba wam napisać że to nie jest tryb PvP tylko duele dodane
by urozmaicić nam czekanie na Patch 1.1 i prawdziwe PvP żebyście zrozumieli ?

Zapewne nigdy. To tak jakby próbować vegostowi wytłumaczyć, że Diablo 3 nie kosztuje 200 zł, bo obecna sugerowana cena to 159 (a spokojnie można znaleźć też w przedziale 119-129). Daremny trud ;) Widocznie lepiej powtarzać fałszywe informacje, bo to bardziej pasuje do objeżdżania gry.

Na prawdziwe pvp w Diablo 3 jeszcze przyjdzie czas, ale jeśli nie będzie tam żadnego skalowania to na dłuższą metę granie na tych arenach nie będzie miało zbyt dużego sensu. Jedynie wielcy farmerzy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 17:22, Arcling napisał:

Jedynie wielcy farmerzy będą zadowoleni.


Mniemam, że farmerzy są już zadowoleni - przecież mają dokładanie to czego chcieli niekończącą się farmę, dorzucił bym na miejscu Blizzarda jakieś 100 dodatkowych poziomów ultra-paragona - żeby im się gra nie znudziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 17:29, Shinigami napisał:

Mniemam, że farmerzy są już zadowoleni - przecież mają dokładanie to czego chcieli niekończącą
się farmę, dorzucił bym na miejscu Blizzarda jakieś 100 dodatkowych poziomów ultra-paragona
- żeby im się gra nie znudziła ;)

Z arenami pvp będą mieli dodatkowy powód do dumy :D W końcu ktoś z wypasionym ekwipunkiem i nabitymi levelami paragona będzie większość graczy miał na kilka strzałów (a czasem pewnie nawet na jeden...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 17:13, ZubenPL napisał:

Ile jeszcze tysięcy razy trzeba wam napisać że to nie jest tryb PvP tylko duele dodane
by urozmaicić nam czekanie na Patch 1.1 i prawdziwe PvP żebyście zrozumieli ?

Skoro news mówi o "długo oczekiwanym trybie potyczek", to sądziłem, że chodzi o to właściwe PvP. Z pretensjami do newsmana, nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 17:31, Arcling napisał:

Z arenami pvp będą mieli dodatkowy powód do dumy :D


Właśnie mam nadzieję, że nie - wprowadzenie przedmiotów dedykowanych tylko PvP na wzór tych z WoW''a było by dobrym posunięciem. Inaczej nie kupię konta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 17:22, Arcling napisał:

Jedynie wielcy farmerzy będą zadowoleni.

Jak na razie są wciekli na blizzarda że zniósł minimalną cenę złota na RMAHu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Grałeś kiedykolwiek w diablo 2 i POE ?
> > Yes sir.
> To możesz mi wyjaśnić w jaki sposób drzewko pasywnych skilli jest podobne do drzewka
> aktywnych skilli.
> @bubass
> nuda
> @maniekk
> szamani koszą :)

Nie będę się sprzeczał czy nuda czy nie. Po prostu uwielbiam tą grę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 16:00, vegost napisał:

Jak ktoś nie da za Diablo 3, 200 zł to żadna starta. I tak żadna gra nie jest tyle warta.

Czy ja wiem. Porównując ilość rozrywki, którą dostarczyła mi ta gra to były to dobrze wydane pieniądze, 200zł na używki, kino, czy cokolwiek innego dostarczyło by mi mniej funu i czasowo, i jakościowo. Oczywiście, że gra się nudzi, nie ma gier, które nie nudzą się nigdy, ale mi zdążyły te pieniądze się zwrócić imo.

A co do PoE, to z D2 ma wspólną chyba tylko grafikę z czasów internetu na modem, mimo rozbudowanego drzewka skilli i całego hype''u jest nudna jak flaki z olejem, próbując zrobić drugą postać bo pierwsza mi nie podeszła to zasnąłem prawie na klawiaturze robiąc parę pierwszych lokacji. Skille jako gemy to też wydziwianie, kompletnie mnie takie rozwiązanie odrzuca, jak dla mnie jedna z większych porażek zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować