Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pojedynki zawitały do Diablo III - patch 1.0.7 gotowy do pobrania

62 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2013 o 17:03, Pietro87 napisał:

> A jest tam jakiś balans klas, czy po prostu magowie lub wojownicy koszą wszystkich
jak
> leci?

Wszystkie klasy na pvp mogą "kosić".
Kwestia odpowiedniego buildu i nie odstawania za bardzo z gearem od przeciwnika.

Czyli wygrywa ten kto ma więcej golda na dobry sprzęt z AH.
To ja juz wolę oklepane Call of Duty. Co prawda shooter, ale tam faktycznie wygrywa ten który dobrze gra. Bo nawet tych co mają przepakowane spluwy da się ograć.
A tu dupa, bo sprzęt wpływa na wszystkie statystyki postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2013 o 18:51, Darkstar181 napisał:

Czyli wygrywa ten kto ma więcej golda na dobry sprzęt z AH.


Nie mam sprzętu w AH [w jakiś 70% mam na sobie to co wydropiłem] a kładłem na łopatki ludzi w gearze za 2-4x takie kwoty jak warty był by mój.
Wiadomo, że te duele nie są skalowane, więc logiczne jest to iż w totalnym crapie jak wystartujesz do kogoś względnie ubranego jesteś na gorszej pozycji.

Dnia 13.02.2013 o 18:51, Darkstar181 napisał:

To ja juz wolę oklepane Call of Duty. Co prawda shooter, ale tam faktycznie wygrywa ten
który dobrze gra. Bo nawet tych co mają przepakowane spluwy da się ograć.
A tu dupa, bo sprzęt wpływa na wszystkie statystyki postaci


Bzdura [co do tego, ze te duele to jest pure gear check - aczkolwiek będzie to coś czuję dobre tłumaczenie dla płaczków, gorzej będzie się tłumaczyć z przegranych z kimś gorzej ubranym :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2013 o 18:51, Darkstar181 napisał:

To ja juz wolę oklepane Call of Duty. Co prawda shooter, ale tam faktycznie wygrywa ten
który dobrze gra. Bo nawet tych co mają przepakowane spluwy da się ograć.
A tu dupa, bo sprzęt wpływa na wszystkie statystyki postaci


Stary, pomyliles tematy, chyba chciales napisac w tym http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&u=60613 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 17:32, Shinigami napisał:

Właśnie mam nadzieję, że nie - wprowadzenie przedmiotów dedykowanych tylko PvP na wzór
tych z WoW''a było by dobrym posunięciem. Inaczej nie kupię konta ;)


aby pvp mialo sens musza byc osobne skille i osobne przedmioty. a co zrobi blizz zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2013 o 18:58, Pietro87 napisał:

Bzdura [co do tego, ze te duele to jest pure gear check - aczkolwiek będzie to coś czuję
dobre tłumaczenie dla płaczków,

Pure może i nie, do tego dochodzą różnice klasowe. Barb, uważany za najsłabszą postać (a przynajmniej jedną ze słabszych) raczej ma niewielkie szanse z czarodziejem.
Balansu nie ma i nigdy go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 19:07, Darkstar181 napisał:


> Stary, pomyliles tematy, chyba chciales napisac w tym http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&u=60613

> ?
>
Nie jestem dla Ciebie Stary, i nie pomyliłem tematów. Odstosunkuj się ode mnie.


Tego czy jestes dla mnie stary raczej nie mamy jak sprawdzic :)
Co do tematow, to jestes pewny?
A co do ostatniego zdania, no coz, z checia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2013 o 19:06, Darkstar181 napisał:

Pure może i nie, do tego dochodzą różnice klasowe. Barb, uważany za najsłabszą postać
(a przynajmniej jedną ze słabszych) raczej ma niewielkie szanse z czarodziejem.
Balansu nie ma i nigdy go nie będzie.



Chyba jesteś mocno do tyłu z informacjami. Od dłuższego czasu barb jest uważany za najbardziej przegiętą postać do farmy [ww barb], drugi owszem stoi chyba dalej dumnie wiz który również ma z górki, reszta klas mniej więcej trzyma balans.
A jak wypada barb w pvp - hmm wielu barbów dziś nie miałem okazji spotkać, dominował mnich, wd i kilku dh a barb z wizem był w mniejszości, ale tych kilku faktycznie sprawiało najmniej problemów, ale czy od razu najsłabszy w pvp - wyjdzie w praniu, nie mogę tego ocenić po kilku godzinach zabawy z randomami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 19:26, Pietro87 napisał:


> Pure może i nie, do tego dochodzą różnice klasowe. Barb, uważany za najsłabszą postać

> (a przynajmniej jedną ze słabszych) raczej ma niewielkie szanse z czarodziejem.

> Balansu nie ma i nigdy go nie będzie.


Chyba jesteś mocno do tyłu z informacjami. Od dłuższego czasu barb jest uważany za najbardziej
przegiętą postać do farmy [ww barb], drugi owszem stoi chyba dalej dumnie wiz który również
ma z górki, reszta klas mniej więcej trzyma balans.

No w sumie spory czas nie grałem (ostatni chyba 3 miechy temu) więc może i faktycznie coś w nim poprawili. Dzisiaj uruchomiłem grę dopiero by sprawdzić nową łatkę. Póki co dostaje baty, ale jak już mówiłem dawno nie grałem. Co nie zmienia faktu że sprzęt pewnie też do wymiany...myślałem że Barb ma nadal takie same statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 17:33, ZubenPL napisał:

Jak na razie są wciekli na blizzarda że zniósł minimalną cenę złota na RMAHu .

Jak w ogóle RMAH się obecnie ma? Jak jeszcze grałem kilka miesięcy temu to już wtedy podupadał. Pamiętam, że najwięcej zarobili ci, którzy handlowali na starcie, bo później hype opadł i już raczej niechętnie ludzie wywalali kilkadziesiąt euro na itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś w PVP z DH moim bigosem i mogę śmiało powiedzieć, że szaman jest OP. Gdy DH znika ja go nie widzę, ale "piesy" go widzą i mimo, że jest niewidzialny to one sruuuuuuuuu na niego. LOL. A co by było dziwnie monstrum niewidzialnego DH nie widzi. To całe PVP to jeden wielki LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> przecież PoE ma najbardziej drętwy system walki ever, zero przyjemności z rozwałki.

w pierszych 10 levelach i pwszem. w następnych 90 jest rzeź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jest z klonami u wiza, ja dh nie widzę - klony go widzą [mirrory które zadają 10% dmg].
A przynajmniej widziały na testowym, dziś nawet nie zwracałem na to uwagi, imho jedyny dominujacy na pvp jest dobrze zrobiony mnich, reszta trzyma +/- podobny poziom [znikające dh - a niech sobie znikają, oni znikają wiz ma swoją armię klonów która się nie kończy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 20:03, szyslay napisał:

PoE=> Diablo2>Diablo1>Diablo3


Wszystko sie zgadza, tylko kazdy znaczek w druga strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym forum, można wyrazić swoją opinię (przecież pisząc "lubię pączki z dżemem" mam na myśli, że ja je lubię, a nie Jan Kowalski) nie będąc nazwany fanbojem/hejterem? (te z czekoladą albo budyniem też lubię). To, że jednym nie podszedł D3 nie oznacza, że jest zły jako całość. To, że ktoś woli PoE nie oznacza, że jest skrajnym masochistą (bo komuś innemu nie podszedł system walki). Podobnie było pod tematem z Wiedźminem 3. Ktoś narzekał, że ludzie komentują news o grze. A na to przeczytałem odpowiedź, że od tego jest forum więc jak komuś to nie pasuje, to nie odwiedza forum, nie komentuje i omija temat, robiąc cokolwiek innego.
tl;dr - najbardziej lubię z czekoladą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 19:06, EmperorKaligula napisał:

a co zrobi blizz zobaczymy...


Zakładając wersję optymistyczną być może jeszcze w tym roku. Zresztą ile razy powtarzali, że dalszy suport tej gry nie jest dla nich priorytetem, o tak od czasu do czasu coś dodadzą ku uciesze gawiedzi, bądź przy akompaniamencie płaczów na forum. Czego właściwie nie musieliby w ogóle robić, ale jak przystało na taką firmę mają renomę do podtrzymania.

Niektórzy nie chwytają, że w tych zmianach nie ma co doszukiwać się balansu czy PvP z prawdziwego zdarzenia, myślenie jak widać jednak boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od premiery z mniejszymi lub większymi przerwami, ale wieje taką nudą już, ze strach. Ten patch przyciągnął mnie na godzinę, żeby pofarmić naprawione elite packi (chociaż część po prostu wywalili zamiast naprawić) i trochę tych planów. Ale i tak nic specjalnego się nie pojawiło, duele są po prostu nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 18:58, Pietro87 napisał:

/cięcie


Nie ma skalowania, nie ma zapisu wyników itp.
W takim razie zrobili niezłą protezę, żeby gracze nie płakali, że nie mają jeszcze pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować