Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Relacja na żywo z konferencji PlayStation - bądźcie z nami przed północą!

432 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2013 o 16:18, Eternal101 napisał:

Nie byłbym tego taki pewien...

Tak, na pewno by organizowali specjalną konferencję i robili reklamy tego wszędzie, by pokazać światu nowy model Vity.
To jest PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 17:17, Henrar napisał:

> Nie byłbym tego taki pewien...
Tak, na pewno by organizowali specjalną konferencję i robili reklamy tego wszędzie, by
pokazać światu nowy model Vity.
To jest PS4.


Aff wiesz ja też wielu rzeczy kiedyś byłem pewnych i nie tego oczekiwałem co ujrzałem więc nie bądź taki pewien :). Pamiętaj w życiu pewnym można być tylko tego że kiedyś się umrze :).

Tomitechnodrome Napisz jeszcze raz po Polsku proszę.

Oxygar Widzisz, niektórzy nie wiedzą co to PS meeting :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troszke późnawo, ale z przyjemnością obejrzę. Nie wie ktoś czy można będzie powtórkę obejrzeć jutro gdzieś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 17:36, chyrol napisał:

Nie wie ktoś czy można będzie powtórkę obejrzeć jutro gdzieś???

Na pewno będzie można. Pewnie na YT będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pewien problem... wykorzystałem limit mojego łącza internetowego i transfer plików jest koszmarny, a bardzo zależy mi na tej transmisji! I tu nasuwa mi się pytanie czy komentarze pod tym filmem (KTÓREGO NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE ODTWORZĘ) będą na bieżąco, tak by móc wiedzieć co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mi wystarczy 30 sekund. Ogłoszą PS4 i idę robić coś ciekawszego. Reszty dowiem się na gramie następnego dnia. Nie ma sensu oglądać całej prezentacji SONY. I tak wszyscy czekają na słowo "PlayStation 4" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 18:15, wojtek0569 napisał:

Witam!
Mam pewien problem... wykorzystałem limit mojego łącza internetowego i transfer plików
jest koszmarny, a bardzo zależy mi na tej transmisji! I tu nasuwa mi się pytanie czy
komentarze pod tym filmem (KTÓREGO NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE ODTWORZĘ) będą na bieżąco,
tak by móc wiedzieć co się dzieje?

Tak, będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś reporter dał dzisiaj tweet''a, że idzie zobaczyć pokaz BF4.

---EDIT---
Znalazłem:
GameStop CEO J Paul Raines has revealed that he got to see Battlefield 4 via GameStop's official twitter. The tweet reads: “Got to see Battlefield 4 today and all I can say is wow. Thanks EA for the sneak peek. Can’t wait for you all to see it.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam złudzeń. To będzie Sony-style, czyli jeśli w ogóle pokażą cokolwiek na temat PS4 to będzie to jakiś teaser z grafiką "z PS4", jakieś "gameplaye" oczywiście renderowane i jakiś tekst że "This Fall, albo This Holidays" i tyle. Prezentacje tego typu sprzętu po prostu muszą mieć miejsce na wielkich imprezach. To wtedy świat nie tylko związany z komputerową rozrywką obserwuje działania poszczególnych firm, wyjechanie teraz z cenami, wyglądem sprzętu to głupota. Dostaniemy parę głodnych kawałków, a prezentacja PS4 i Xbox-a 3 odbędzie się na E3, nie ma innej opcji. Chciałbym się mylić i dlatego obejrzę konferencje, ale myślę że będzie się kręcić wokół Vity i próby zaczarowania nią, bo sprzedaż kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 18:52, Piotrek_K napisał:

00:00 - witamy. Bedzie ps4!!
00:01 - wyglada tak!!
00:02 - zasypiam


;-)


Dokładnie o ty myślałem :D Ogólny wygląd konsoli i może proponowana cena i lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 17:17, Henrar napisał:

Tak, na pewno by organizowali specjalną konferencję i robili reklamy tego wszędzie, by
pokazać światu nowy model Vity. To jest PS4.


No nie wiem. Przeglądałem dzisiaj kilkanaście serwisów i na którymś mieli layout z tajemniczym V w tle, napis był częściowo zakryty. Moim zdaniem to reanimacja Vity. Pytanie, czy nie zbyt późna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować