Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Inna sprawa że ten sprzedający zmienił już opis i cenę.
Teraz konsole wcale nie są sprowadzone z USA a tylko jego brat pracuje w Media Markt.
Cena już nie 2999 tylko 2399 - jak na mnie podejrzany typ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 15:28, Polo1981 napisał:

[m]


Nie reklamuj... Co z tego, że nie wkleiłeś tego linku w celach reklamowych skoro takową reklamę robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 15:30, Isildur napisał:

Nie reklamuj... Co z tego, że nie wkleiłeś tego linku w celach reklamowych skoro takową
reklamę robi...


Według mnie cel był wprost przeciwny od reklamowania. Jak napisałem dla mnie to podejrzany typ i przestrzegałbym raczej przed kupnem, ale nie będę się spierał z moderatorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh...ja również o 5 rano przed pracą z 20 minut się męczyłem aby zaktualizować bundla do kz z kamerka i 2x padami.I ni cholery nie mogłem tego zrobić,w żadnej przeglądarce.A tu wracam z roboty,czytam na forum że adblock jakimś cudem blokował ten mały przycisk zamawiam...i się nie załapałem na zestaw na który się czaiłem tyle czasu...rozgoryczenie i zawód w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 15:34, yoszek napisał:

Ehhh...ja również o 5 rano przed pracą z 20 minut się męczyłem aby zaktualizować bundla
do kz z kamerka i 2x padami.I ni cholery nie mogłem tego zrobić,w żadnej przeglądarce.A
tu wracam z roboty,czytam na forum że adblock jakimś cudem blokował ten mały przycisk
zamawiam...i się nie załapałem na zestaw na który się czaiłem tyle czasu...rozgoryczenie
i zawód w jednym.


Najlepsze jest to że sam link tam był (sprawdzałem już po informacji o adblocku).
Nie był tylko widoczny obrazek na przycisku, natomiast można było zatwierdzić jakbys jakimś cudem przejechał myszą w miejscu gdzie powinien być przycisk i zauważył, że zmienia się kursor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 15:34, yoszek napisał:

Ehhh...ja również o 5 rano przed pracą z 20 minut się męczyłem aby zaktualizować bundla
do kz z kamerka i 2x padami.I ni cholery nie mogłem tego zrobić,w żadnej przeglądarce.


No cóż objawiało mi się tak że wybierałem zestaw i nic się nie działo, odświeżałem stronę, logowałem się ponownie... Nic! Coś mnie ruszyło by wyłączyć Adblocka i problem zniknął. Już nie pierwszy raz Adblock coś mi zablokował czego nie powinien, stąd pomysł że to może on coś napsuł!
Mi szczęśliwie się udało :>
Dlatego pomyślałem że nie tylko ja mogę napotkać ten problem i opisałem go tutaj.

Ale "allways look on the bright side of life" bo jakby nie było masz chociaż pewność że dostaniesz swoją sztukę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 13:13, Essau napisał:

To takie dziwne, że jak ktoś ma kasę, to nie patrzy na cenę?


Absolutnie, co przecież napisałem. Nikt nikomu nie mówi jak ma wydawać zarobione pieniądze ;D

Dnia 19.11.2013 o 13:13, Essau napisał:

Jakiś kompleks masz, czy jak.


Czegoś się dowalił pojęcia nie mam, kompleksów szukaj w pierwszej kolejności u siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MM pojawił się fajny zestaw
PS4+Killzone+AC Black flag 1999.

Obawiam się tylko, że takich zestawów będzie kilka sztuk i mają na celu spędzenie tłumów, które i tak wyjdą ze sklepu z konsolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-whats-fixed-and-whats-not-in-the-cod-ghosts-ps4-patch

So just what is going on? Well, a close look at our captures reveals that Call of Duty: Ghosts actually runs at higher frame-rates than 60fps on a fairly frequent basis, despite the video output being limited to 60Hz. In scenes where we experienced judder and perceived frame-rate loss, what we are actually seeing is the appearance of skipped and incomplete frames - an effect that is arguably far more noticeable than a few prolonged drops down to 50fps or so seen the 360 version of the game.


Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.ppe.pl/news-25416-saturn_oferuje_az_8_roznych_zestawow_ps4_po_atrakcyjnych_cenach__to_jak_z_ta_dostepnoscia_.html

Potwierdzone info od konsultantki, że takie same zestawy będą w Media Markt. Ba, może się ich pojawić więcej, ponieważ to są jedynie "przykładowe zestawy"! Cena podana pod konkretnymi zestawami najprawdopodobniej jest ceną bez doliczenia zniżki (czyli wychodziłoby 1599zł za konsolę dla każdego pre-orderowicza!). PS4-ek ma być na tyle dużo, żeby pokryły co najmniej potrzeby zamawiających wcześniej (pre-order za 100zł). Te osoby mają mieć pierwszeństwo w zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee.. Co to... ma znaczyc?? Gra im za szybko smiga? ^^ A to nie moga jej ustabilizowac na 60fps z synchro, serio?
Wow, ps4 pokazalo gdzie ma ekipe z Acti, wyprzedza ich silnik i zagina czasoprzestrzen- love dem twists xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 10:13, Polo1981 napisał:

W MM pojawił się fajny zestaw
PS4+Killzone+AC Black flag 1999.

Obawiam się tylko, że takich zestawów będzie kilka sztuk i mają na celu spędzenie tłumów,
które i tak wyjdą ze sklepu z konsolą.


To zestaw tak samo opłacalny co z kamerka i drugim padem więc jak taki będzie to polecam. Piotr Fronczewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 22:20, Kafar napisał:

To zestaw tak samo opłacalny co z kamerka i drugim padem więc jak taki będzie to polecam.
Piotr Fronczewski


MM rozsyła do pre-orderowiczów maila z prośbą o wybór zestawu.
Jest 8 zestawów takich jak w newsie o saturnie + zestaw KZ+pad+kamerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 11:35, Polo1981 napisał:

MM rozsyła do pre-orderowiczów maila z prośbą o wybór zestawu.
Jest 8 zestawów takich jak w newsie o saturnie + zestaw KZ+pad+kamerka.


Wiem że jest osiem zestawów. Mówie że za 1990 opłacalne jest konsola + dwie jakieś rzeczy np. drugi pad i gra, dwie gry lub gra i kamerka itp itd. Ta konfiguracja się opłaca dlatego że ogólnie tak samo sensowna jest co zestaw z killzone, dwoma padami i kamerką. w Każdym oszczędza się 250zł co jest duzo bo to koszt jakiegoś z tych elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 14:15, Kafar napisał:

Wiem że jest osiem zestawów. Mówie że za 1990 opłacalne jest konsola + dwie jakieś rzeczy
np. drugi pad i gra, dwie gry lub gra i kamerka itp itd. Ta konfiguracja się opłaca
dlatego że ogólnie tak samo sensowna jest co zestaw z killzone, dwoma padami i kamerką.
w Każdym oszczędza się 250zł co jest duzo bo to koszt jakiegoś z tych elementów.


Ale ja z Tobą nie polemizuję. Informuje tylko że MM wysyła maile do ludzi z pre-orderem.
To duża zmiana jako, że wcześniej brak było jakichkolwiek oficjlanych informacji ze strony tego sklepu.
Ogólnie wszystkei zestawy w MM i Saturn są opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować