Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Square Enix rejestruje znak towarowy Deus Ex: Human Defiance

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Deus Ex: Human Revolution, który ukazał się w połowie 2011 roku, odniósł sukces, więc nic dziwnego, że Square Enix najprawdopodobniej przygotowuje się do ogłoszenia kolejnej części serii, czyli Deus Ex: Human Defiance.

Przeczytaj cały tekst "Square Enix rejestruje znak towarowy Deus Ex: Human Defiance " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że czasami marzenia się spełniają :)) Jakby jeszcze dokonali remaeków
poprzednich części to byłoby super. Mam nadzieję, że za produkcją tej odsłony będzie stało to samo studio co za Human Revolution..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja HR od dawna istnieje. To pierwszy "Deus Ex".
Ale ja również czekam na kolejną odsłonę z uniwersdum. Jak słusznie zauwaył Janek, jeśli za tę grę zabiera się Square Enix, to można nie mieć obaw co do jakości. SE, podobnie jak Rocksteady, nie tworzy słabych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! :) Już się zastanawiałem kiedy Squenix zrobi jakiś ruch w kierunku nowego tytułu z uniwersum DX. Ufam, że za nową grę odpowiedzialni będą (tym razem w całości) panowie z Eidos Montreal.
Ech... Najwyższy czas rozejrzeć się za nowym kompem :) Bo domyślam się, że nowy DX będzie już tytułem next-genowym i na moim poczciwym piecyku nie ruszy, a takiego tytułu przegapić nie mogę.
Czekamy na więcej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po DLC można się spodziewać że raczej zobaczymy tego samego głównego bohatera (przynajmniej mam taką nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to pewnie będzie sequel DE:Invisible War albo prequel jedynki..
Nie jestem jakimś tam wielkim fanem tego gatunku ale HR mi się podobało na tyle że i tym pewnie się zainteresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Między HR a oryginalnym pierwszym DE jest taka luka czasowa [co prawda znamy pobieżnie timeline i wiemy o ważnych wydarzeniach jakie doprowadziły do sytuacji fabularnej pierwszego DE], że starczy na kilka[naście] gier.

Btw mogę się dołożyć do grona osób które chciały by remake pierwszego DE. Aczkolwiek remake bez udziwnień, czyli nowa grafika i silnik, animacje, korekcje mechaniki gry tak aby pasowała do nowego silnika - ale bez żadnych zmian, uproszczeń i całego tego casual shitu rodem z 21 wieku gier dla niedorozwiniętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 11:58, Sanders-sama napisał:

Czyli to pewnie będzie sequel DE:Invisible War albo prequel jedynki..


A skąd ten wniosek? Obie te opcje wydają się mało prawdopodobne. Większe szanse ma sequel HR albo całkiem nowa historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 13:08, Nagaroth napisał:

Większe szanse ma sequel
HR albo całkiem nowa historia.

Sequel HR = prequel jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo HR to prequel jedynki =P
To co najwyżej będzie rozwinięcie tego prequela w kwestii timelineu [jak napisałem od końcówki hp po początek de jest tyle czasu do upchania, ze starczy na cały batalion gier]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Square Enix niby się psioczy że zły wydawca i tak dalej, a wydaje on ostatnio naprawdę świetne gry (Hitman, Deus Ex, Sleeping Dogs, świetnie zapowiadający się Tomb Raider...). Na Deusa oczywiście czekam, jest to jedna z moich ,,ołtarzykowych" serii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 15:33, Pampereczek napisał:

Na Square Enix niby się psioczy że zły wydawca i tak dalej, a wydaje on ostatnio naprawdę
świetne gry (Hitman, Deus Ex, Sleeping Dogs, świetnie zapowiadający się Tomb Raider...).
Na Deusa oczywiście czekam, jest to jedna z moich ,,ołtarzykowych" serii. ;)


Kto psioczy, że to zły wydawca? :D Sam jestem zachwycony jakością ich gier, w tej chwili właśnie przechodzę po raz kolejny najnowszego Hitmana, a niedługo mam zamiar się zabrać ponownie za HR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować