Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassins` Creed IV: Black Flag - mapa Wysp Karaibskich

33 postów w tym temacie

Jak oni mogli tak zgnoić tą serię :[ . Nie mam nic do piratów, nawet lubię takie klimaty, ale asasyn i pirat w jednym? To kompletnie nie pasuje, niszczy klimat bycia zabójcą, który w dodatku ma jakieś zasady, swoje tytułowe "credo" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich ulubionych serii gier w jednych z moich ulubionych klimatów. Zapowiada się bardzo obiecująco. ^^

Z drugiej strony wolałbym, żeby główny bohater piratem nie był, a morskich zbójów wrzucić jaką 3 stronę, która często miesza się w konflikt templariuszy z asasynami dla własnych zysków, czasem pomagając a czasem coś psując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem szczerze mówiąc na inne czasy i miejsce, już AC3 mi nie przypadł do gustu tak jak poprzednie części, miałem na myśli Egipt lub coś z Azją związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także ja już podziękuje, zawsze broniłem tej serii przed zarzutami o "CoDowatość" ale teraz Ubisoft może zapomnieć o moich pieniążkach, a każdego Assassin''s Creeda brałem w pre orderze.A później co Assassin''s Creed V Connor''s Son, Assassin''s Creed VI Ch%$ Wam w D%$# ?.Jestem fanem tej serii już od pierwszej części mam u siebie kilka kolekcjonerek i książek, i po prostu żal mi dupe ściska bo ubisoft (specjalnie z małej litery) nie potrafi godnie zamknąć tej serii, o tym że AC3 to chyba najbardziej zabugowany asasyn to już nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dobrej serii z potencjałem zrobili kolejnego gniota nastawionego tylko na masę, z kolejna częścią gry wychodzącą co 1,5 roku i z 3 DLC do każdej. Cóż, hamburgery z USA to łykają, pozostaje tylko osobisty bojkot.

Pomijam nawet umieszczenie tej części, asassyn pirat, no ktoś po prostu robi sobie ze mnie jaja.

@up dokładnie, drugi cod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Ubisoft robi dobrze wiadomo że liczą się pieniądze ale w każdej części pokazują coś nowego nową historię innego bohatera i to jest naprawdę ciekawe moim zdaniem Revelations był już trochę nudny po raz 3 graliśmy Eziem ale pewnie dlatego że był jednym z największych Assassinów.
Moim zdaniem zapowiada się bardzo interesująco lecz niestety trzeba jeszcze poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postać może i będzie ciekawsza od tego gbura Connora,ale pirat i Asasyn?To dopiero połączenie :P. Widać ojciec Haythama dorabiał sobie jako pirat. A tak na serio to trochę nie przeginają?Przy kolejnej części pewnie będą kowboje asasyni.Wiem,że trzeba zarabiać kasę,ale nie można dać tej serii odejść w wielkim stylu tylko ją gnoić?Przy nowej generacji konsol ubi pewnie też nie zmieni swoich chorych nawyków wydawania AC co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam każdą cześć tej serii ,ale teraz co oni robią to już niesmak tylko nabijanie sobie mamony. Assassyn na karaibach co za totalna bzdura wolałbym Azje albo Egipt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam każdą cześć tej serii ,ale teraz co oni robią to już niesmak tylko nabijanie sobie
> mamony. Assassyn na karaibach co za totalna bzdura wolałbym Azje albo Egipt

A Disney powinien do tego film dorzucić: Asasyni z Karaibów: Klątwa Złotego Jabłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszane uczucia... z jednej strony fajnie i pirackie klimaty mogą wyjść bardzo ciekawie, ale z drugiej... hmm kurde aż się prosiło, by walnąć coś w epoce napoleońskiej, Paryż, Berlin... ba można nawet pójść o krok do przodu i eksperymentować z I wojną światową. (II to już nieco za mocna technika broni palnej).
No nic, poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem, co Wy macie z tym Egiptem?
bieganie po piasku? - przecież to by była totalna nuda ...
ja, osobiście liczę na duże miasto Europejskie, najlepiej Paryż, może być podczas rewolucji francuskiej, ale nie jakiś Egipt czy Japonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis_23 ,jeżdżenie na koniu przez 4 części to jest totalna nuda i irytacja.Oni zamiast iść do przodu z historią to ją cofają,i po co?Źle trafili z rewolucją amerykańską,a karaiby nadają się,ale do gry o prawdziwych piratach,a nie piratach-asasynach :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś im z tego wyjdzie, ale to będzie 1. cześć , której nie kupię w pre-orderze. Raz, że strasznie błaznują, dwa, że i tak przez 2 miesiące trzeba czekać na patche, 3 że DLC może dadzą w zestawie po roku, 4, że nie wiem czy warto, bo mam wrażenie, że po 5-ciu grach i kilku na "mniejsze" platformy już ciągną tą serię, bo nikt im jeszcze nie powiedział, żeby przestać. Trochę tak jak z przydługimi serialami. W końcu nie wiesz, czy siedzisz przy tym , bo ci sie dalej to podoba, czy z rutyny. Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2013 o 19:15, lis_23 napisał:

Ja tam nie rozumiem, co Wy macie z tym Egiptem?
bieganie po piasku?

Ktoś tu przespał na historii zajęcia związane z architekturą miast starożytnych.
Byłoby po czym biegać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować