Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad Star Wars 1313 wstrzymane?!

16 postów w tym temacie

Już mnie nic nie zdziwi tak naprawdę. Że super zapowiadające się tytuły są brane i wstrzymywane od tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To byłoby po prostu debilne, jakby zawiesili ten projekt ;/
Disney nie jest głupi - jeśli zawiesili by ten projekt, to najwyraźniej coś było z nim nie tam. Nie był by to pierwszy znakomicie zapowiadający się projekt anulowany przez nich (na Ciebie patrzę, Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 09:59, Jeggred napisał:

Ludzie nadal wierzą w to co pisze Kotaku ? Serio ?


Kotaku bazuje na anonimowych źródłach - ich ostatni artykuł na temat nieprawidłowości przy produkcji A:CM pokazał dobitnie, że ludzie z branży - jeśli już coś mówią - to się pod tym nie podpiszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To byłoby po prostu debilne, jakby zawiesili ten projekt ;/
> Disney nie jest głupi - jeśli zawiesili by ten projekt, to najwyraźniej coś było z nim
> nie tam. Nie był by to pierwszy znakomicie zapowiadający się projekt anulowany przez
> nich (na Ciebie patrzę, Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned)

Ta, było coś z nim nie tak - za dużo przemocy. Teraz będziemy dostawać same cukierkowe gry w świecie Star Wars. W końcu do Disney, przemoc precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 11:35, TobiAlex napisał:

Ta, było coś z nim nie tak - za dużo przemocy. Teraz będziemy dostawać same cukierkowe
gry w świecie Star Wars. W końcu do Disney, przemoc precz!

Jakoś Star Wars nigdy nie kojarzył mi się z przemocą, więc raczej niewiele się zmieni pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > To byłoby po prostu debilne, jakby zawiesili ten projekt ;/
> > Disney nie jest głupi - jeśli zawiesili by ten projekt, to najwyraźniej coś było
> z nim
> > nie tam. Nie był by to pierwszy znakomicie zapowiadający się projekt anulowany przez
>
> > nich (na Ciebie patrzę, Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned)
>
> Ta, było coś z nim nie tak - za dużo przemocy. Teraz będziemy dostawać same cukierkowe
> gry w świecie Star Wars. W końcu do Disney, przemoc precz!

Na prawdę są jeszcze ludzie, którzy są tak głupi? Jakoś nie zauważyłem, żeby Myszka Miki występował w Avengersach. Ani żeby w Pulp Fiction (tak tak, studio Miramax również należało wtedy do Disneya) bohaterowie strzelali do siebie z pistoletów na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykład Pulp Fiction najlepszy. Disney zachowuje fantastycznie rdzeń każdego uniwersum, za które się zabiera i tak wierzę będzie też z SW. Mrok w SW jest przerysowany, a świat dość czarno-biały, to nie jakiś Wiedźmin czy inne dojrzałe kanony.

Jeśli anulowali faktycznie 1313 to pewnie były ku temu powody, a my to co, widzieliśmy ze dwa trailery i nic nie wiemy o tej grze :P Obsidian chce robić RPG w świecie SW, niech w takie rzeczy inwestują, a nie w jakieś pseudo-dojrzałe gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ta, było coś z nim nie tak - za dużo przemocy. Teraz będziemy dostawać same cukierkowe

Dnia 01.03.2013 o 11:35, TobiAlex napisał:

gry w świecie Star Wars. W końcu do Disney, przemoc precz!



^^ Lol, Tobi, no teraz to "ale zagadałeś" ;-) Lucas to pewnie same "Kila -Bila" robił, gdzie krew się lała strumieniami, czyż nie ? Tylko, że na ich stronie w sekcji "games" to większość tytułów ma oznaczenie ESRB "T" a i "E" się znajdą. Polecam przestudiować co to znaczy ;-)

Natomiast co do 1313, to jestem ciekaw czy projekt faktycznie poszedł do kasacji. Jeśli tak to obstawiam jedynie względy finansowe - gra AAA dużo kosztuje, a Disney już jakiś czas temu zapowiadał, że wycofuje się z tego sektora. Niemniej szkoda by było - gameplay z zeszłorocznych E3 wygladał dość obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przykład Pulp Fiction najlepszy. Disney zachowuje fantastycznie rdzeń każdego uniwersum,
> za które się zabiera i tak wierzę będzie też z SW. Mrok w SW jest przerysowany, a świat
> dość czarno-biały, to nie jakiś Wiedźmin czy inne dojrzałe kanony.
>
> Jeśli anulowali faktycznie 1313 to pewnie były ku temu powody, a my to co, widzieliśmy
> ze dwa trailery i nic nie wiemy o tej grze :P Obsidian chce robić RPG w świecie SW, niech
> w takie rzeczy inwestują, a nie w jakieś pseudo-dojrzałe gry :)
Zgadzam się w zupełności. Chcę rozbudowanego rpg''a, nie klon Uncharted (którego osobiście nie trawię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 13:27, Hulk131 napisał:

Zgadzam się w zupełności. Chcę rozbudowanego rpg''a, nie klon Uncharted (którego osobiście nie trawię).


Z tego co można wyczytać na Kotaku z założeń początkowych wynikało, że 1313 ma być właśnie RPG - cóż ktoś zdecydował widocznie, że gra bazująca na stylu rozgrywki znanym z Uncharted sprzeda się lepiej. Nic w tym zresztą dziwnego - podobnie jest z nową odsłoną Tomb Raidera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak byłem ciekaw SW 1313 :D
Kurczę, to fatalna wiadomość... Boję się co Disney zrobi z tą marką :D Domyslam się, że już nigdy nie powstanie pełnoprawna kolejna część Jedi Knight...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować