Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes Of Might & Magic V - okiem JeRzego

201 postów w tym temacie

A myslalem, ze propaganda to tylko w naszej rzadowej pseudopolityce... A tu prosze, az cieknie wazelina, czy autor tekstu nie zauwazyl zadnych bledow? A lista poprawek do patcha? Hę? Nie no, heloł! Wake up! Badzmy trzezwi i rozsadni... Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"CZy w niedziele przyjdzie przysyłka kurierska ?
Wprawdzie napisane że następnego dnia po wysłaniu dochodzi .
Wysłąli mi wersje kolekcjonerską 2 Czerwca ...

Cd project wspomórz :D !"
Drewniany, liczą się dni robocze (pn-pią). Możesz to poza tym przeczytać na swoim koncie. "Data wysyłki 2 czerwca, przewidywana dostawa 5 czerwca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Trójkę gram już od wielu, wielu lat.. 2 dodatki, 8 cz. Kronik [4 nie wyszły w Polsce :( ] - dużo tego na oryginalnych płytach, a w necie jeszcze więcej - bo był edytor!! Gra nie nudzi sie NIE dlatego, że wygląda ładnie lub nie!, tylko dlatego, że oferuje bogactwo, jest w niej DUŻO (ilość też jak widać wpływa na jakość!) ras, jednostek (również spoza jakiegokolwiek zamku) i zaklęć (4 szkoły magii i 40 zaklęć to po 10 zaklęć na szkołę??)!! Obcięcie ilości ras, choćby nie wiem jak potrzebne, dowodzi olania sobie fabuły. Kroniki powstały po to, by uporządkować świat Erathii- tłumaczą powstanie i rozwój świata i ras! Barbarzyńcy byli najstarszą rasą... oby jakość i obiecywany klimat gry zrekompensowały te ogromne braki.. i w to wierzę, mimo całego narzekania:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale to wszystko co przeczytałem z relacji JeRzego z pełnej wersji wiedziałem już od dawna, choć nie grałem jeszcze w pełną(tylko w demo i bete). Taką "recenzje" mogł dać po E3. Tylko że zeszłorocznym. Ale jest jeden plus: zrobił dobrą reklame dla CD-PROJEKT! To mu trzeba przyznać. A co do tych frakcji. To ja wole 6 dopracowanych niż 9 robionych na ilość. A i dlaczego pisze że wersja:polska skoro na obrazkach jest angielska. Chyba mu chodziło o wersje jaka wychodzi z CD-PROJEKT, ale przecież każda gra z CD-PROJEKT jest po polsku. A może on nawet nie robił tych zdjęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Gryczka

Tylko co tu doradzac ? Jeżeli masz w kompie napęd DVD, to bierz edycje DVD. Przynajmniej będziesz miał tylko jeden nośnik -> więcej miejsca na półce, mniej kłopotu.
Jesli natomiast masz tylko zwykły napęd CD to nie masz wyjścia -> musisz wziac na CD (będziesz miał 2 czy 3 płyty) ;p (Nie smiejcie sie, widzialem juz ludzi ktorzy sie pytali co maja zrobic bo maja naped CD, ale nie odpala plyt dvd.... -_-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć denerwuje mnie ten format ogg jakby nie mogli dać mp3 wtedy wystarczył by Windows media 10 by z rippować do mp3 i po ptakach.
Zna ktoś program do zmiany formatu z audio lub mp3 na ogg ?
CDEX ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drewniany --> po co ci zmieniać format, skoro Winamp ci to otworzy? Ale jak tak potrzebujesz to mogę ci polecić AltoMP3 Gold ( wersja trial rzecz jasna ;) ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko ... czy jest opcja "losowych map" ? Bo jak dla mnie był to jeden z największych plusów HoMM3 (a raczej dodatków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować