Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassin''s Creed IV: Black Flag

527 postów w tym temacie

No i wątek główny ukończony. :) Póki co bardzo mi się ten Assasins Creed IV Blak Flag bardzo podoba i ciesze się, że jeszcze w grze mam sporo do zrobienia. Póki co gra ukończona w 66%. Pograłbym trochę dłużej, ale jutro od rana zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 19:42, Sarinew napisał:

To pewnie ja. Słąbo sie robi jak to sie czyta, bo zdaje mi się, ze kupileś wersje bogatsza
z roznym dodatkami.


No zgadza się - edycja bukaniera

Dnia 13.12.2013 o 19:42, Sarinew napisał:

A jak wgrasz jakiegos cracka to jeszcze jakies problemy moga robic,
ale w sumie nie ma pojecia jak uplay "walczy" czy reaguje na taka modyfikacje gry.
Przy dragon age/od Ea-bioware/ ludzie musieli zmieniac jakies pliczki, bo gra miala problem
z weryfikacja czy dlce faktycznie posiadasz.


Sam jestem tego ciekaw...

Dnia 13.12.2013 o 19:42, Sarinew napisał:

Probowales chociazby dla picu podstawic nowy system i na nim gre instalowac, co pisalem
w starszym poscie


Ta próbowałem, też bez efektu. Za to odpisał mi w końcu gościu z supportu, cytuję:

"Najmocniej przepraszam, próbowałem zdobyć dodatkowe informacje na temat tego problemu, niestety bezskutecznie. Problem jest o tyle wyjątkowy, że nie otrzymaliśmy żadnych innych zgłoszeń na ten temat na terenie całej europy. W celu zdiagnozowania przyczyny problemu potrzebujemy więcej informacji na temat komputera. Aby było to dla nas możliwe prosimy o wygenerowanie dwóch raportów msinfo32 i dxdiag"

Uśmiałem się z tego, chociaż to taki śmiech przez łzy. Żeby tak człowike był taki wyjątkowy na całą Europę w czymś pozytywnym, a nie w problemach :P A te raporty to były pierwsze pliki jakie im przesyłałem więc nie wiem co oni z tym zrobili... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś problemy z grą. Jak włączyłem multiplayera to dostałem bluescreena w trakcie. I assassin creed teraz normalny się nie włączą(crashuje sie). Inne gry działają bez problemu. Nie mam jeszcze najnowszego patcha, bo długo mi by się ściągał.

edit
Uruchomić się uruchomił teraz. Ale moze ściągnę patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2013 o 22:00, qwerty5712 napisał:

Macie jakieś problemy z grą. Jak włączyłem multiplayera to dostałem bluescreena w trakcie.


Żeby Ci multiplayer działał to chyba musisz mieć patcha pobranego. Taki komunikat się nawet wyświetla :)
Co do gry- ciekawe bugi się trafiają- ostatnio podczas abordażu "wpadłem" wgłąb okrętu. Nie wiem jakim cudem, ale sobie po prostu pod nim pływałem. Nie dało się za nic z tego uratować i musiałem grę restartować. Udało mi się również "wpaść" do budynku. Nie wiem dlaczego takie błędy występują, ale wygląda to tak jakby zrobili dziurawe tekstury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak potopilem polowe zsmku wszyscy w nieskończoność w mur plyneli. Co do multi to można offline włączyć tylko malo rzeczy jest dostępne. Update zrobiłem mam nadzieje że będzie dobrze. Mam dwa monitory i Windowsa 8.1 moze to robiło problem. W każdym razie work around em było włączenie metro przed startem gry ii wybraniu go z pasku na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 21:34, Ecko09 napisał:

Te DLC co jutro wyjdzie to będzie dla wszystkich języków czy jak?


Biorąc pod uwagę, że w jednym kliencie gry UBI wspiera wszystkie języki, w których gra wyszła to myślę, że to DLC będzie dostępne od jutra we wszystkich wersjach językowych. Oczywiście 100% gwarancji dać nie mogę, niemniej jednak zdecydowałem się na Season Pass do Assasins Creed IV, więc gdy tylko chwile zagram w to DLC to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham nvidie, dzięki ich cudownej technologi

Dnia 19.12.2013 o 08:10, ZubenPL napisał:

teraz mamy realistyczny renderowany w czasie rzeczywistym dym który kosztuje tylko ponad
połowę FPSów :)


^^ Z ciekawości - jaki sprzęt, jakie ustawienia i jaki framerate ? Z gier dobrze zooptymalizowanych z działającym PhysX kojarzę tylko Borderlands 2 - na moim leciwym już GTX 460 wygląda i chodzi z tym "ficzerem" super. No i faktycznie co nieco dodaje i cieszy oko, aż żal wyłączać.

Każdy inny nowszy (powiedzmy od 2011) tytuł - koszmarny dość spadek fps, pewnie to te "cuda" optymalizacyjne od Nvidii.

Z tego filmiku na youtube - przesadzili z tym dymem, wygląda to komiczne. Pistolet to nie parowóz ;-). Gość strzela i oślepia siebie, wrogów i gracza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 12:15, Lordpilot napisał:

^^ Z ciekawości - jaki sprzęt, jakie ustawienia i jaki framerate ? Z gier dobrze zooptymalizowanych
z działającym PhysX kojarzę tylko Borderlands 2 - na moim leciwym już GTX 460 wygląda
i chodzi z tym "ficzerem" super. No i faktycznie co nieco dodaje i cieszy oko, aż żal
wyłączać.

Ja pamiętam że Physyx w miarę dawało radę w mafii 2 oraz Napoleonie Total War (nie pamiętam czy w późniejszych odsłonach była). Całkiem fajna sprawa, ale wymagania po włączeniu tego rosną.

Tutaj wygląda dziadowo, i w dodatku śmiesznie przy pistoletach, wygląda jakby wystrzelono z armaty a nie pistoletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 12:15, Lordpilot napisał:

^^ Z ciekawości - jaki sprzęt, jakie ustawienia i jaki framerate ? Z gier dobrze zooptymalizowanych
z działającym PhysX kojarzę tylko Borderlands 2 - na moim leciwym już GTX 460 wygląda
i chodzi z tym "ficzerem" super. No i faktycznie co nieco dodaje i cieszy oko, aż żal
wyłączać.

660Ti, i7 960, 8GB ramu, ustawienia maksymalne z SMAA, 30-50Fpsów(załeży od lokacji w miastach jest 40 a w dżungli często spada do 30), po włączeniu tych efektów początkowo brak zmian w wydajności ale jak na ekranie pojawia się jakikolwiek dym FPSy momentalnie spadają z 40 do 15 przez co gra jest nie grywalna a dodatkowo sam efekt jest mało realistyczny. Z tego co ja pamiętam do PhysX całkiem dobrze działał w obu Metrach i Mafii 2 na starym komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2013 o 17:42, ZubenPL napisał:

660Ti, i7 960, 8GB ramu, ustawienia maksymalne z SMAA, 30-50Fpsów(załeży od lokacji w
miastach jest 40 a w dżungli często spada do 30), po włączeniu tych efektów początkowo
brak zmian w wydajności ale jak na ekranie pojawia się jakikolwiek dym FPSy momentalnie
spadają z 40 do 15 przez co gra jest nie grywalna a dodatkowo sam efekt jest mało realistyczny.
Z tego co ja pamiętam do PhysX całkiem dobrze działał w obu Metrach i Mafii 2 na starym
komputerze.

Na GTX 780, I5 2500K 4,5 i 8 GB ram może to działać lepiej?
tylko dym został dodany w Physix?, w patchu? / nie grałem od soboty a wtedy jeszcze nie było /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 18:33, lis_23 napisał:

Na GTX 780, I5 2500K 4,5 i 8 GB ram może to działać lepiej?
tylko dym został dodany w Physix?, w patchu? / nie grałem od soboty a wtedy jeszcze nie
było /.

Ja nic po za dymem nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2013 o 19:00, ZubenPL napisał:

Ja nic po za dymem nie widziałem.


Ponoć jest wiatr, kurz, mgła, falujące prześcieradła, itp.

inna sprawa: jakiś czas temu za punkty na Uplay zakupiłem tapety do AC BF - gdzie ich szukać? / mają być gdzieś na Uplay /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2013 o 19:11, lis_23 napisał:

inna sprawa: jakiś czas temu za punkty na Uplay zakupiłem tapety do AC BF - gdzie ich
szukać? / mają być gdzieś na Uplay /.

Tam gdzie je kupiłeś jest przycisk pobierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie 6 sekwencji. Mam wszystko w 70-100% zrobione(upgrade) i zastanawiam się co dalej robić. Moja flotylla ciśnie ostro. Nie mam praktycznie problemu, żeby się gdzieś nie dostać. To czego nie robiłem jeszcze, to szukanie skarbów. I zbierania majów. Ogólnie, to czy atakowanie już tych twierdzy na high poziomie trudności będzie OK. Tzn mam dobrego skila w kitowaniu i atakowania. Jak zdobyłem statek, to pierwsze co zrobiłem, to po dostaniu statku, to przepłynąłem całe południe zamist północy i moi marynarze są w prawieni w boju. Zastanawiam się czy można zostać królem piratów jak podbije wszystko.

EDIT
I druga rzecz, co to jest ten ladder, który się pojawia w singlu w grze. Jestem niby bardzo wysoko, ale nie wiem co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że już wspominałem, żeby pisać nie wiersze, ale proze. Trzeci raz nie poproszę tylko przyznam nagrode. Co do twierdz to te atakowałem i zdobywałem jak jeszcze nie miałem mocno rozbudowanego statku, więc skoro masz już rozbudowany statek to nie widzę powodu, dla którego by twierdz nie zdobywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować