Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tomb Raider - recenzja

170 postów w tym temacie

No i proszę kolejny udany restart :) DMC było zajebiste, a to jest jeszcze bardziej zajebiste :D
Mimo to jakoś nie wydaje mi się, aby nowy TR był lepszy od Far Cry''a 3.

edit. Nie no bez kitu. Nowe DMC to ma akurat sporo lepszą fabułę od swoich poprzedników. Ba! Nowe DMC jest chyba pod każdym względem lepsze od poprzedniczek. Przecież 4 była nudna jak nie wiem co, a 3 zestarzała się (Mowa o gameplayu). Za to nowe DMC wciąga jak wir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ani jednej wady (poza multiplayerem i brutalnoscia) w tekscie recenzji... czyli najprawdopodobniej zmarnowalem kilka minut zycia na propagande :/ trzeba poczekac na inne recki/opinie, bo szczerze watpie by inni tez pisali same ochy i achy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/..../

Chyba moja wypowiedź została częściowo źle przez Ciebie odebrana :D
W żadnym wypadku nie chodziło mi o Twoje posty, więc mi nie musisz pisać zalet nowego DmC [powiem szczerze że nawet nie grałem... Tomb Raidera mam na półce ale zagram w niego dopiero za jakiś czas]. Miałem na myśli posty Ziwa i Kopieca. Post Kopieca uważam za ''śmieciowy'' a odpowiadając na post Ziwa chciałem odnieść się do Twojej ''nietolerancyjności'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ani jednej wady (poza multiplayerem i brutalnoscia) w tekscie recenzji... czyli najprawdopodobniej
> zmarnowalem kilka minut zycia na propagande :/ trzeba poczekac na inne recki/opinie,
> bo szczerze watpie by inni tez pisali same ochy i achy.
Recek jest już sporo od dłuższego czasu. Z tych co czytałem/oglądałem to najniższą wystawiła Machinima - 6/10 (głównie za to, że jest całkiem inny od starych TR''ów i za multi). No i przy nienajmniejszej ilości recek gra ma średnią powyżej 80 oczek więc wątpię, żebym się zawiódł. Cóż, pozostaje czekać aż przyjdzie kurier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 16:51, EmperorKaligula napisał:

ani jednej wady (poza multiplayerem i brutalnoscia) w tekscie recenzji... czyli najprawdopodobniej
zmarnowalem kilka minut zycia na propagande :/ trzeba poczekac na inne recki/opinie,
bo szczerze watpie by inni tez pisali same ochy i achy.



Na metacritic masz pełno recenzji i wszystkie są bardzo pozytywne. Średnia ocen to 87/100 czyli same 9 głównie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 17:41, DeMoH napisał:

Recek jest już sporo od dłuższego czasu. Z tych co czytałem/oglądałem to najniższą wystawiła
Machinima - 6/10 (głównie za to, że jest całkiem inny od starych TR''ów i za multi).


I widzisz, gdyby nowy TR multi nie miał, to mógłby dostać ocenę 7/10 czy nawet 8/10. Dodali multi, nie jest za dobre i ocena leci w dół. To tak gwoli niedawnej dyskusji na temat tego, czy gry zawsze powinny mieć tryb singleplayer i multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, mimo oceny, treść recenzji mnie mocno zmartwiła. Proste zagadki, liniowość, nastawienie na walkę, QTE - nie tego oczekiwałem od tej gry...

Swoją drogą, recenzja tylko potwierdza moje domysły, że tryb multi jest tu dodany kompletnie na siłę "bo nie może go nie być".

Damn, a ja już kupiłem, i co więcej, zapłaciłem... zaczynam żałować :/

EDIT: Z kolei bardzo obrazowe pokazanie, co się dzieje z Larą, gdy da ciała, uważam za ogromny plus. Jest szansa, że wreszcie jakaś gra wytworzy we mnie poczucie zżycia się z bohaterem (tu: bohaterką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 18:11, Tenebrael napisał:

Damn, a ja już kupiłem, i co więcej, zapłaciłem... zaczynam żałować :/

Jeśli kupiłeś wersję PC, będziesz miał może za to satysfakcję z DX11 i tego nowego efektu od AMD TressFX.

Dnia 04.03.2013 o 18:11, Tenebrael napisał:

EDIT: Z kolei bardzo obrazowe pokazanie, co się dzieje z Larą, gdy da ciała, uważam za
ogromny plus. Jest szansa, że wreszcie jakaś gra wytworzy we mnie poczucie zżycia się
z bohaterem (tu: bohaterką).

Mi też się ten patent podoba. A recenzja na takim Kotaku nie była w sumie zła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 17:43, Lucas162 napisał:

Na metacritic masz pełno recenzji i wszystkie są bardzo pozytywne. Średnia ocen to 87/100
czyli same 9 głównie.


bez urazy, ale gowna nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 18:11, Tenebrael napisał:

Damn, a ja już kupiłem, i co więcej, zapłaciłem... zaczynam żałować :/


No i jak wrażenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bylem i nie jestem fanek TR ale ta nowa wersja wzieła mnie odrazu jak tylko zobaczylem gameplay :) jutro juz w nia pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem dziś TR w pewnym elektromarkecie i nie mogę zainstalować bo gra nie miała jeszcze premiery. :) A liczyłem że noc sobie zarwę. Po kiego sprzedają jak uzyć nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2013 o 20:39, majkel666 napisał:

Po kiego sprzedają jak uzyć nie mozna?

Żebyś mógł pograć od razu po premierze? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować