Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2009 o 02:17, Belegdil napisał:

Wrażenia po nowym chapterze... Powiem tyle: slice Kazeshini! pwnage ;D


A ja powiem, że nawet trochę mi się smutno zrobiło z powodu Tousena. Ale trudno, stoi po nie właściwej stronie barykady, żeby przeżyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 23:33, luzac napisał:

Spoiler

Może i Tosiek po ressie jest brzydki jak noc, ale wolę najpierw zobaczyć cały rozdział
zanim ocenię jego przepoczwarzenie. Chociaż już sam fakt, że na końcu załatwia go Hisagi
który powinien być już dwa razy martwy w ciągu ostatniego miesiąca nie wróży nic dobrego...


Tosiek to zdrobnienie dla Toushiro, nie Tousena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednemu i drugiemu pasuje. ;)

A co do nowego chaptera, jest dobry,

Spoiler

ale szkoda że Świerszcz niezbyt się popisał... Chociaż jak to z owadami bywa, oberwiesz im główkę, a one dalej maszerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Tite teraz to wyjechał. Co to w ogóle ma być? Normalnie WTF man? ;x Dobrze że Tousen szybko odpadnie z tej rozgrywki w tej postaci, mam taką nadzieję że to już jego koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

386

Spoiler

Śmierć Tousena to chyba najgłupsza śmierć w Bleachu. Z łatwością rozwala Ban Kai Komamury a tu taki Hisagi go zabija od tyłu. Może niech Aizen zginie od potknięcia się o kamień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Oj tam czepiacie się. Tousen zaczął widzieć i tak się tym podjarał, że przestał być tak czujny i Hisagi z łatwością mógł go zajść od tyłu. Moim zdaniem sama śmierć, a raczej egzekucja Tousena wygląda niesamowicie. Mam nadzieję, że jeśli Gin ma ressa to nie będzie wyglądał jak włócznia. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ale to trochę głupie gdyż Espada miała być rangi kapitańskiej. A skoro Espada podlega pod naszą trójkę, to Aizen i ekipa powinni być jeszcze lepsi. A tu go jakiś kapitan z porucznikiem biją jak chłopca. Ja rozumiem jeszcze jakby walczył z nim Zaraki albo Byakuya, ewentualnie Ichigo bądź dziadek. Aizen w takim razie zginie od super mega kosmicznej tarczy Orihime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W ostatnich chapterach, to raczej Tousen robił z Komamurą i Hisagim co chciał. Jest tak jak mówi Rick, poczuł się zbyt pewnie i to go zgubiło. Zresztą, kto inny miałby załatwić Tousena, skoro poza dwoma wyżej wymienionymi panami najwięcej żalu do niego mogliby mieć Kensei i Mashiro, którzy są jednak zajęci walką z Wonderweissem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tak groteskowego się nie spodziewałem. A w następnym chapterze doczekamy się pewnie flashbacka z życia Tousena ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej, w końcu jego żywot dobiega końca i bardzo dobrze, takie "cuś" długo żyć nie powinno. Jednak to że Tite wybrał Hisagi''ego by zakończyć żywot Tousen''a bardzo uradowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu czepiacie się, że Hisagi zaszedł go od tyłu? Shuuhei powiedział, że gdyby był niewidomy, to by się nie dał tak złapać, po prostu podjarał się swoim wzrokiem i tyle.
Najbardziej rozśmieszył mnie moment kiedy Tousen powiedział do Komamury, że jest brzydki... I kto to mówi.
Swoją drogą Kubo skopał to tymi wspomnieniami Komy... Gdyby tego nie było, scena mogła wyglądać naprawdę epicko, a tak wyszło troszkę głupio. Bo w sumie jak się przeczyta kilka ostatnich chapterów to nikt nie powiedział, że Hisagi odpadł z walki, już było wielu walczących z ranami brzucha. No i moment gdy ostrze kosy wychodzi ustami Tousena... miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:11, Medyk napisał:

Bleach to jest głupia bajka dla bachorów. Brać sie za Death Note cieniasy!!!

Idę o zakład, że 99% ludzi oglądających wybielacza już dawno temu "zaliczyło" DN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:25, orzel286 napisał:

> Bleach to jest głupia bajka dla bachorów. Brać sie za Death Note cieniasy!!!
Idę o zakład, że 99% ludzi oglądających wybielacza już dawno temu "zaliczyło" DN :P

Niektórzy tzn. fani wybielacza są takimi dziećmi co nie wiedzą co to Death Note. Więc moim zdaniem twoja ankieta powinna wynosić 1% oglądało DN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

You win, fatality ... no no! That was brutality ^^ Medyk, cieszy Nas bardzo żę chcesz wyrazic na temat każdego anime swoją opinię ale bez przesady :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Death Note mnie nie interesuje, przeczytałem połowę i strasznie się wynudziłem. Wolę Bleacha... a dzieciakiem bym się nie nazwał.

Zresztą, czy fan anime musi wiedzieć co to DN? Żadna mi to definicja gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:46, luzac napisał:

Death Note mnie nie interesuje, przeczytałem połowę i strasznie się wynudziłem. Wolę
Bleacha... a dzieciakiem bym się nie nazwał.

Zresztą, czy fan anime musi wiedzieć co to DN? Żadna mi to definicja gatunku.

Próbujesz być fajny czy tylko udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 19:11, Medyk napisał:

Bleach to jest głupia bajka dla bachorów. Brać sie za Death Note cieniasy!!!



Każdy ma inne poglądy więc przestań obrażać ulubione anime i ch fanów !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować