Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

c462

Spoiler

Teraz jak cała ekipa xCution dostała powerupy czeka nas kilka tygodni walk z obecnymi na polu walki sojusznikami Ichigo. Cool. Choć mam nadzieję, że Riruka stanie po stronie Truskawy, za bardzo ją polubiłem. :3

Oczywiście, fakt, że czeka nas kolejny turniej walk nie napawa mnie zbytnim optymizmem. Ale za to cholernie podobała mi się scena w której psychika Chada i Inoue zaczęła wysiadać od natłoku sprzecznych informacji.



Tak swoją drogą, z nudów zacząłem oglądać te nowe fillery. I kurde, nie jest tak źle, sporo ciekawych walk... tylko dlaczego główny zły musi wyglądać jak pajac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 22:30, luzac napisał:

Tak swoją drogą, z nudów zacząłem oglądać te nowe fillery. I kurde, nie jest tak źle,
sporo ciekawych walk... tylko dlaczego główny zły musi wyglądać jak pajac?


Bo, klauny wywołują u ludzi sprzeczne emocje :) Można ich lubić lub nie, ale nie można zostać wobec nich obojętnym.

c462

Spoiler

Tak jak było wcześniej - zażenowanie. Później lepiej, jeszcze lepiej i... kupa. Wszyscy dostają power upa :/
Odnośnie powrotu mocy Ichigo, to spodziewałem się nowego zanpaktuo, nowych mocy. Zangetsu powiedział, że jak użyje Mugena, to pożegnają się na zawsze. Więc myślałem, że może jakieś nowe coś z nim zacznie współpracę. A jak nawet jeśli nie, to, że Ichi dziabnie się mieczem i wejdziemy do świata Zangetsu na chociaż krótką rozmowę, może nową technikę. Ale NIE! Stare, daremne Cięcie Księżyca... :/ Zobaczymy co dalej będzie.
Podobają mi się natomiast nowe stylizacje Shinigami :) Rukia wygląda jakby po seksie dopiero co wyszła spod prysznica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby dokładnie mi napisać między jakimi odcinkami toczy się walka między Ichigo a Aizen''em? Byłbym zobowiązany i wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 18:03, Infes napisał:

Ktoś mógłby dokładnie mi napisać między jakimi odcinkami toczy się walka między Ichigo a Aizen''em? Byłbym zobowiązany i wdzięczny.


Aż całe dwa (1) odcinki...
309-310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 10:49, Grzech napisał:

> Ktoś mógłby dokładnie mi napisać między jakimi odcinkami toczy się walka między
Ichigo a Aizen''em? Byłbym zobowiązany i wdzięczny.

Aż całe dwa (1) odcinki...
309-310


Sorry, zaczyna się w połowie 308 epku. Ichigo przybywa na miejsce bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c463

Pewnie jak to zanimują, to będzie lepiej, ale na razie oczy bolą bo co chwilę ktoś robi wjazd "na badassa"*.

Spoiler

Ostatni panel chaptera to czysta definicja Ken-chana. Choć znając Kubo, Giriko się zrośnie i będzie próbował dalej podskoczyć naszemu kochanemu badassowi. Nie zdziwiłbym się, gdyby kolejny chapter nazywał się "The Undead 5". Ciężko trochę byłoby to czytać, gdyby nagle okazało się, że każdy Fullbringer będzie padał po panelu.

Swoją drogą, ciekawe czy Rukia będzie walczyć z Riruką, czy też dostaniemy FRIENDSHIP! ;3



* Wjazd "na badassa" - przebijasz się jednym ruchem przez cel/cele i stajesz w zajebistej pozie.

@Daelor

No a nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My Little Bleach - Friendship Is Reishi ep340

Yushima jest OP. Co robimy? Wykorzystujemy moc przyjaźni. Końcówka mnie rozwaliła. Liczę na porządną walkę finałową. Filery też na to stać, że tak przypomnę starcie Kogi z Byakuyą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 22:18, luzac napisał:

My Little Bleach - Friendship Is Reishi ep340

Yushima jest OP. Co robimy? Wykorzystujemy moc przyjaźni. Końcówka mnie rozwaliła. Liczę
na porządną walkę finałową. Filery też na to stać, że tak przypomnę starcie Kogi z Byakuyą...

Gdy Kon powiedział na końcu: "Idź, Ichigo!" to nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że z czymś mi się to kojarzy... Z Pokemonami. :D

Co do samego konceptu walki z Kagerozą czy jak on tam się teraz nazywa, pewnie te całe brednie o przyjaźni są ambitnym sposobem Japońców na radzenie sobie ze zjawiskiem Hikikomori. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach c465

Dnia 21.09.2011 o 21:31, necron1501 napisał:

Spoiler

Noo, to mi się podoba, Renji nareszcie nabrał mocy, ciosy po nim spływają, mimo że
posiada nałożony limit ^^



Spoiler

I tak wygrał Ikkaku nastawiając sobie ramię przy użyciu samych mięśni. Naprawdę szkoda mi Fullbringerów, widać że Kubo nie miał na nich pomysłu gdy tylko w grę weszło pojawienie się kogoś z Seiretei. A może po prostu po tych 17 miesiącach to są takie koksy, że sam Yama-ji by nie wyrobił. Strach pomyśleć co z resztą ekipy, skoro obecni tutaj shinigami to trochę taki low tier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 21:37, luzac napisał:

Bleach c465

Dnia 21.09.2011 o 21:37, luzac napisał:

Spoiler

I tak wygrał Ikkaku nastawiając sobie ramię przy użyciu samych mięśni. Naprawdę szkoda
mi Fullbringerów, widać że Kubo nie miał na nich pomysłu gdy tylko w grę weszło pojawienie
się kogoś z Seiretei. A może po prostu po tych 17 miesiącach to są takie koksy, że sam
Yama-ji by nie wyrobił. Strach pomyśleć co z resztą ekipy, skoro obecni tutaj shinigami
to trochę taki low tier.



Spoiler

True, wychodzi na to, że Ichigo 2.0 miałby z nimi problem, czyżby sposób Kubo na "wyrównanie" poziomu mocy i znów Ichigo tier 3-4?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Mnie, to z Bleacha robi się takie DBZ. Przeciwnicy stają się coraz mocniejsi z każda sagą, więc główni bohaterowie dostają power-upy, a razem z nimi ich kompani, tyle, że słabsze/po dłuższym czasie. Mam nadzieję, że Kubo jednak uchowa jakiś skrawek sensownej fabuły, bo nadzieja o śmiertelności bohaterów rozwiała się już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Renij widać że nabrał krzepy i stał się o wiele potężniejszy. Cieszy ten fakt. Szkoda że Ikkaku nie poszzedł na całość, bankai i pozamiatane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 17:39, Infes napisał:

Spoiler

Renij widać że nabrał krzepy i stał się o wiele potężniejszy. Cieszy ten fakt. Szkoda
że Ikkaku nie poszzedł na całość, bankai i pozamiatane ;)



Spoiler

Może dalej nie chce go używać w obecności osób postronnych. Czyżby nie posłuchał rad Tetsuzaemona? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 17:58, luzac napisał:

Spoiler

Może dalej nie chce go używać w obecności osób postronnych. Czyżby nie posłuchał rad
Tetsuzaemona? :P



No fakt możliwe albo pewnie znowu użyje go tylko w ostateczności jak już nie będzie wyjście choć i to jest nie pewne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować