Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

c501

Jak zwykle autor dba o nasze serduszka i odskakuje od Hueco Mundo w najważniejszym momencie.

Spoiler

Jedno się jednak potwierdza, litera Sternrittera oznacza jego zdolność. Nieustraszony i dumny Byakuya po raz pierwszy w swoim życiu robi w gacie i przegrywa w iście epickim stylu wykończony przez własną Senbonzakurę...

OBY TAK DALEJ KUBO, GJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Noż kurde, trzymanie w niepewności level: over 9000! Swoją drogą Byakuya ładnie dostał, choć spodziewam się teraz moralizatorskiej pogadanki w stylu: To nie jest tak, że nie odczuwam srachu, strach towarzyszył mi przez całe życie. Ale potrafiłem go przezwyciężyć. Dzięki przyjaciołom!!! OMG! OMG! Puke the rainbow, shit the magic mist!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 19:02, KuroNeko napisał:

A nikt nie zwrócił uwagi na to tajemnicze

Spoiler

Gekka Tenshou

? Cóż to może być? Jakaś
wersja rozwojowa starej techniki?



Spoiler

To że Ichigo odzyskał swoje moce nie oznacza że odzyskał je w nienaruszonej formie. Możliwe że jego obecny Zanpaktou to nie do końca to samo co dawny Zangetsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 19:10, ziptofaf napisał:

> A nikt nie zwrócił uwagi na to tajemnicze

Spoiler

Gekka Tenshou

? Cóż to może być?
Jakaś
> wersja rozwojowa starej techniki?


Spoiler

To że Ichigo odzyskał swoje moce nie oznacza że odzyskał je w nienaruszonej formie.
Możliwe że jego obecny Zanpaktou to nie do końca to samo co dawny Zangetsu.


Spoiler

W walce z Ginjou używał Getsugi, więc to musi być to samo zanpaktou.



Swoją drogą, słyszałem, że anime zostało zakończone. Nie przerwane, a definitywnie zakończone. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie. Najpewniej wróci, patrz Naruto i Naruto Shippuden. Ale poki co, nic nie słychać.

Swoją drogą, choć manga trzyma ostatnio naprawdę wysoki poziom, to wyciąganie z powietrza techniki o ktorej wcześniej nic nie było słychać nie jest za fajne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2012 o 02:34, nazgul47 napisał:

Swoją drogą, choć manga trzyma ostatnio naprawdę wysoki poziom, to wyciąganie z powietrza
techniki o ktorej wcześniej nic nie było słychać nie jest za fajne :/

Kubo ciągle wyciąga sobie z tyłka techniki i power upy (szczególnie dla Ichigo który mało którą swoją walkę wygrał bez pomocy Hollowa lub jakiegoś last-minute upgrade''u więc o to się nawet nie ma co czepiać bo to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 19:35, KuroNeko napisał:

Spoiler

W walce z Ginjou używał Getsugi, więc to musi być to samo zanpaktou.


...Bo i jest.

Spoiler

Dorwałem się do wersji japońskiej, to jest Getsuga Tenshou, po prostu tłumacz się pomylił.

Dnia 18.07.2012 o 19:35, KuroNeko napisał:

Swoją drogą, słyszałem, że anime zostało zakończone. Nie przerwane, a definitywnie zakończone.
To prawda?


Nie do końca. Zakończone na dość długi okres czasu ale zapewne za kilka miesięcy je wznowią jak tylko pojawi się dość materiału i nie trzeba będzie wszędzie fillerów pakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c502

Spoiler

It seems Kuchiki Byakuya has died.

LET''S HOPE SO! Tylko Rukii szkoda, no i Renji''ego. Cholernie emocjonalna scena, nawet Kubo wyszła. Fani Byakuyi pewnie podcinają sobie teraz żyły albo ślą listy do Jumpa. XD

Zaczynam się też nieco bać o to, czy Sternritterzy nie skończą jak Espada, imperator sprawia wrażenie jakby opieszałość jego ludzi nie robiła na nim żadnego wrażenia. Żeby tylko nie ciachnął któregoś po drodze.

Wejście Zarakiego, BOMBA! Nie potrafiłem sobie inaczej wyobrazić Ken-chana, jak podchodzącego do głównego bossa z jednym z jego martwych ludzi w ręku. Oby tylko nie podzielił losu Byakuyi. ZACZYNAM SIĘ BAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dopisze bo tak wymysliłem.

Spoiler

Quincy muszą mieć jakąś wiedzę na temat bankai, bo jakby nic nie wiedzieli i zabierali zanim zostanie do konca uwolnione, to by sie pogubili w użytkowaniu! No i teraz np. mamy grupke ludzi z bankai o których nic nie wiemy, to co może o nich wiedzieć wywiad SZTAJNRITERÓW? ha! Jest przewaga w tym, że się mogą pogubić i wkopać kradnąc niektore bankai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c502

Spoiler

Omg! Omg! Omg! Jakże epickie było wejście Zarakiego! :D Choć teraz pewnie dostanie bęcki, bo w koncu boss musi być pokonany przez Ichgo.

Co do Byakuyi to jakoś nie wydaje mi się żeby zdarzyło mu się umrzeć. It seems to nie has i tego się będę trzymał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 08:33, KuroNeko napisał:

Czyżby w tym tygodniu miało nie być chaptera Bleacha? Naruto już jest od ładnych parunastu
godzin.. :/

Nie ma Bleach''a w tym tygodniu. Kubo się porządnie rozchorował, następny chapter będzie dopiero gdzieś koło 20 Sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c503

Spoiler

Sternritter zaczynają ginąć, ale co się dziwić - skoro jest po jednym dla każdej litery alfabetu nie sposób oczekiwać jakiegoś głębszego opisu czy wątku każdego z nich.
Moje pytanie: czy ten wielki Sternritter (trochę podobny do Kiganjo Kenpachi''ego) ukradł bankai Shuuheia, czy po prostu od kogoś wcześniej? W mandze nie było to zbyt oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2012 o 10:30, Richmond94 napisał:

c503

Spoiler

Sternritter zaczynają ginąć, ale co się dziwić - skoro jest po jednym dla każdej litery
alfabetu nie sposób oczekiwać jakiegoś głębszego opisu czy wątku każdego z nich.
Moje pytanie: czy ten wielki Sternritter (trochę podobny do Kiganjo Kenpachi''ego) ukradł
bankai Shuuheia, czy po prostu od kogoś wcześniej? W mandze nie było to zbyt oczywiste...



Spoiler

Podejrzewam że to będzie raczej bankai Chōjirō Sasakibe którego zabili jako pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak nowy bankai będzie pokazany, szykuje się smakowity chapter w przyszłym tygodniu. Nie ma opcji na nudę, będzie ciekawie choćby przełączyli na Hueco Mundo. Sam nie wiem co lepsze:

Spoiler

oficjalne ujawnienie tożsamości tego, kto przyłożył Uraharze katanę do gardła (Grimmjow? Ponownie dorosła forma Nell? Ktoś inny?) lub kontynuacja walki w Seireitei.

Byle choroba autora nie wróciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować