Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

>No i Kenpachi nie walczył z Ichigo na Full-Powerze :-)

Nie było full-powera? Hmm zawsze myślałem, że jak sobie ściągnie tą opaskę to już leci na maksa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 18:42, maniekk napisał:

Nie było full-powera? Hmm zawsze myślałem, że jak sobie ściągnie tą opaskę to już leci
na maksa... ;)

Nope to jeszcze nie był jego full-power bo używał swojego miecza tylko jedną ręką :-) Jak dziko to może brzmieć to Kenpachi dostaje sporego power-upa gdy bierze swoją piłę do mięsa w obie ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 18:47, Hubi_Koshi napisał:

Nope to jeszcze nie był jego full-power bo używał swojego miecza tylko jedną ręką :-)
Jak dziko to może brzmieć to Kenpachi dostaje sporego power-upa gdy bierze swoją piłę
do mięsa w obie ręce.


Tak, tylko kiedy się o tym dowiadujemy? Jakieś 150 odcinków od pierwszej walki z Ichigo ;) Ciekawe dlaczego wtedy nie użył kendo ;);)

Chociaż coś mi się wydaje, że trzymał wtedy broń w obu rękach, muszę sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 18:59, maniekk napisał:

Tak, tylko kiedy się o tym dowiadujemy? Jakieś 150 odcinków od pierwszej walki z Ichigo
;) Ciekawe dlaczego wtedy nie użył kendo ;);)

Może dlatego że Kubo Tite się zapędził w ślepy róg i nie wiedział jak rozstrzygnąć walkę Kenpachiego z Nnoitrą to wpadł na taki pomysł, osobiście czułem się trochę zniesmaczony tym, jakby Kubo uważał nas za idiotów... z drugiej strony to tylko dodały do Badassowości Ken-chana

Dnia 04.11.2009 o 18:59, maniekk napisał:

Chociaż coś mi się wydaje, że trzymał wtedy broń w obu rękach, muszę sprawdzić :)

Nie wiem, może, dawno nie oglądałem/czytałem Soul Society arc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeny... Po prostu nie mogłem przestać się uśmiechać na widok Ken - chana :D Co za typ :D W zapowiedzi następnego odcinka Renji i Itsygo wyjaśnili wszelkie wątpliwości dotyczące releasa zana Zarakiego XD JA CHCĘ NASTĘPNY EP!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 18:59, maniekk napisał:

Tak, tylko kiedy się o tym dowiadujemy? Jakieś 150 odcinków od pierwszej walki z Ichigo
;) Ciekawe dlaczego wtedy nie użył kendo ;);)

Prosta kwestia, jak walczy on swoim stylem walka trwa dłużej i dzięki temu może on się nią bardziej zadowolić. Kendo jest nastawione na szybkie pozbycie się przeciwnika więc odebrało by mu całą radość z bycia porąbanym przez przeciwnika(i vice versa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Kubo strzelił mega gafę w najnowszym chapterku wysyłając Ichigo pełnego nadziei i optymizmu do Karakury.
Chodzi o to że z boku, na marginesie dopisał że Ichi wyrusza do domu, tam gdzie czekają jego przyjaciele.
Ha, przecież prawie wszyscy przyjaciele są w Hueco Moundo, lub tajnej bazie Urachary.
Mało tego facet robi z czytelników debili, ponieważ przed walką z Ulq, Ichigo uparcie walczył w obronie swoich przyjaciół, poświęcając dla nich miasto, a teraz nagle nastąpił zwrot w jego charakterze o 180%. Porzuca przyjaciół w wymiarze pustych, na rzecz jakiegoś tam fake miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 14:31, Tymonius napisał:

/ciach/


Spoiler

Przecież jego przyjaciele są bezpieczni razem z 3 kapitanami... Teraz ma ważniejszą sprawę na głowie, zresztą widać, ze chce jak najszybciej zakończyć tę wojnę, która go najwyraźniej już mocno irytuje ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 14:31, Tymonius napisał:

Spoiler

Mało tego facet robi z czytelników debili, ponieważ przed walką z Ulq, Ichigo uparcie
walczył w obronie swoich przyjaciół, poświęcając dla nich miasto, a teraz nagle nastąpił
zwrot w jego charakterze o 180%. Porzuca przyjaciół w wymiarze pustych, na rzecz jakiegoś
tam fake miasta.


Spoiler

Do tego co napisał KuroNeko dodam że
1. Ichigo nie wie że jego przyjaciele są u Urahary
2. Jeśli ta Fake Karakura nie zostanie obroniona to Aizen dorwie prawdziwą, a wtedy... wtedy wiadomo co się stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woah! Zaraki bomba atomowa <booom>!Żółte reitsu <-(tak to sie pisało).Niby jak założył opaskę po tym...Yeah,nie dość,że strzelał to niby gadał w którymś chapterze,że tego nie używa.Yumika,używa magii ,łamie zasady Zarakiego grupy 11...Nowy odcinek fillerów niedopracowany 2+/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 15:25, Bartex69 napisał:

Woah! Zaraki bomba atomowa <booom>!Żółte reitsu <-(tak to sie pisało).Niby
jak założył opaskę po tym...Yeah,nie dość,że strzelał to niby gadał w którymś chapterze,że
tego nie używa.Yumika,używa magii ,łamie zasady Zarakiego grupy 11...Nowy odcinek fillerów
niedopracowany 2+/5


Nie wiem po co dałeś pogrubienie. Yumi stara się nie używać Kidou, ale kiedy nikt nie widzi to nie musi tego ukrywać. Tu nie ma żadnego niedopracowania, wszystko jest tak, jak być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 15:39, KuroNeko napisał:

> Woah! Zaraki bomba atomowa <booom>!Żółte reitsu <-(tak to sie pisało).Niby

> jak założył opaskę po tym...Yeah,nie dość,że strzelał to niby gadał w którymś chapterze,że

> tego nie używa.Yumika,używa magii ,łamie zasady Zarakiego grupy 11...Nowy odcinek
fillerów
> niedopracowany 2+/5

Nie wiem po co dałeś pogrubienie. Yumi stara się nie używać Kidou, ale kiedy nikt nie
widzi to nie musi tego ukrywać. Tu nie ma żadnego niedopracowania, wszystko jest tak,
jak być powinno.

Fak.Miało być Spoiler...My fail

@necron1501- To już się nie powtórzy ;o.Byłem zdenerwowany z zmarnowaniem 25 minut na taki żalowy odcinek

@Rick-Chodzi o to ,że Zanpakutou w realnej formie użył na niego shikai którego ukrywał Yumichika ,potem jak Zaraki zrobił "atmówkę" na Senbonzakura to użył tej "kuli"i dalej jak ktoś oglądał wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Język polski trudny język być, pisać logicznie wypada nie.

Yumichika, nie Yumika. Jakiej magii? Kidou? Zaraki po prostu tego nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 14:43, KuroNeko napisał:

Spoiler

Przecież jego przyjaciele są bezpieczni razem z 3 kapitanami... Teraz ma ważniejszą
sprawę na głowie, zresztą widać, ze chce jak najszybciej zakończyć tę wojnę, która go
najwyraźniej już mocno irytuje ;)



Spoiler

Czy aby napewno ? W końcu Nel jest arancarem, a kapitanowie shinigami (Ja bym jej sam na sam z Mayurim, nie zostawiał). Po za tym ona została na miejscu walki z Nonitorą. Tak więc gubi ludzi po drodze. Ciekawe jak się później odnajdą ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć Mangę 381? Wcześniej oglądałem na youtube przetłumaczone które wstawiał użytkownik HollowMan czy coś takiego, a dzisiaj coś nie mogę jego znaleźć i też mangi : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2009 o 20:09, KuroNeko napisał:

Szukasz dziury w całym. Nel to sprzymierzeniec, więc nie stanowi zagrożenia ani nie jest
zagrożona.

Nel to sprzymierzeniec Ichigo i tylko jego. Z punktu widzenia kapitanów Gotei jest ona Arrancarem, ba, byłym Espadą, którego powinno się zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 20:15, Rick napisał:

Nel to sprzymierzeniec Ichigo i tylko jego. Z punktu widzenia kapitanów Gotei jest ona
Arrancarem, ba, byłym Espadą, którego powinno się zlikwidować.

Dla kapitanów Nel jest niegroźna, dopóki ich nie zaatakuje, to oni jej nie zaatakują. Nie muszę chyba przypominać sytuacji kiedy Unohana przybywa do SS i leczy jednego z Privaron Espada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować