Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Bleach 383

Spoiler

Lyyyypa... Yammiemu się przytyło, więc pewnie teraz nagle panowie kapitanowie zyskają mega power up (jeszcze jest pani porucznik Kurotsuchi ale ją raczej trzeba pominąć), bo Unohana pewnie już nie wróci. Mogliby to zakończyć, bo jak pan Espada 0 ma dalej puchnąć to ja podziękuję. W Fake Karakura też szału nie ma - Bankai + Shikai vs bad Vizard... Ale Tousen i tak jest dupa i pewnie nie da rady. Jedyny plus to postawa i słowa Aizena - czyżby w końcu chciał namówić Shinjiego do otwartego starcia 1 na 1? Mam nadzieję, że tak, i że nie skończy się to po aktywowaniu shikai przez Aizena. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chap.383

Spoiler

Nie było tak źle... Zwiększenie gabarytów Yammy''ego wyjaśnione po hulkowemu, zwłaszcza podobał mi się świetny tekst Mayuriego. Póki jednak szalony naukowiec nie włączy się do walki, nie widzę zakończenia tej walki.

Co do sytuacji w Karakurze, to poza Aizenem w trybie "jestem Bogiem, uświadomcie to sobie", nie było zbyt ciekawie. No i oczywiście Hiyori zamkniemy w lodówce na czas powrotu Ichigo... a od kiedy to Truskawa ma moce uzdrawiające?



@ ibisz
Spoiler

Aizen ma Hogyoku, więc chyba nie musi się obawiać powikłań w związku z Hollowfikacją... Tak czy siak, będzie dysponował tylko pierwszym levelem, Ichigo ma drugi, da sobie radę. ;)



@ Adjatha
Spoiler

A czy Unohana nie powiedziała czasem kilka chapterów temu, że kto choć raz widział shikai Aizena, jest skazany na porażkę? Shinji może i będzie walczył dobrze, ostatecznie chyba jednak kojfnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

I to mi się podoba. Yammy okazuje się jeszcze bardziej silny. Potem akcja przenosi się do Karakury gdzie Shinji rozmawia z Aizen''em. Końcówka jest najciekawsza gdyż Tousen rozmawiając z Komamura stwierdza że pójdzie dalej niż BanKai. Przykłada rękę do twarz(dziwnie to brzmi^^) i koniec...a więc założy maskę na to wychodzi. Yea... will be intresting for sure : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 23:43, luzac napisał:

@ ibisz

Spoiler

Aizen ma Hogyoku, więc chyba nie musi się obawiać powikłań w związku z Hollowfikacją...
Tak czy siak, będzie dysponował tylko pierwszym levelem, Ichigo ma drugi, da sobie radę.
;)


Wonderweiss jest zrobiony za pomocą Hougyoku, więc powikłań raczej powinien się obawiać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko można być ciekawym czy Tousen ma

Spoiler

hollowa w sobie

czy też może, jak powiedział KrisK91 przyjął facepalma ;p a jeżeli to hollow to jak długo ma go w sobie? Od 100 lat czy od momentu wyjścia Aizena z ukrycia a najciekawszym z tego wszytkiego jest to czy Aizen
Spoiler

"zhollowizował" sie także ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 15:39, Stein napisał:

Teraz tylko można być ciekawym czy Tousen ma

Spoiler

hollowa w sobie

czy też może, jak
powiedział KrisK91 przyjął facepalma ;p a jeżeli to hollow to jak długo ma go
w sobie? Od 100 lat czy od momentu wyjścia Aizena z ukrycia a najciekawszym z tego wszytkiego
jest to czy Aizen
Spoiler

"zhollowizował" sie także ;]



myślę, że Aizen też na sobie zrobił ten eksperyment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facepalm -> Same spekulacje. Ja dodam od siebie ciekawy obrazek Tosena z Back to the Pendulum.
Szczerze wątpię aby to była maska przeciwgazowa;). Po za tym jak widać moce tego kolo w Back... są o wiele potężniejsze, a nawet nie używa Ban-Kai.

20091201004630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 00:47, Tymonius napisał:

Facepalm -> Same spekulacje. Ja dodam od siebie ciekawy obrazek Tosena z Back to the
Pendulum.
Szczerze wątpię aby to była maska przeciwgazowa;). Po za tym jak widać moce tego kolo
w Back... są o wiele potężniejsze, a nawet nie używa Ban-Kai.

Już gorszej maski w BLEACH nie widziałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 10:47, Tymonius napisał:

Nie istotne co to jest. Ważne ze dodaje mu kopa. Jest znacznie silniejszy niż podczas walki z Zarakim....


Mnie się wydaje, że to normalny strój Tousena, jak jeszcze był 3rd czy 5th seat w wydarzeniach sprzed 100 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 16:44, Crew_900 napisał:

On tak wygląda jak w fillerach o hollowfikacji .

Coś się czepił tych fillerów? Już po raz n-ty ktoś Ci mówi: "To nie były fillery!"

Tymonius-> Z czego wnioskujesz, że wtedy dysponował większa mocą niż w walce z Zarakim? Dobrze wiesz, że jedna walka nie pokazuje w pełni możliwości danej postaci, bo prawdziwą moc pokazuje kiedy chce.

Wg. mnie to nie mogła być maska. Jak by ją zdobył? Hougyoku dopiero co zostało stworzone, a bez niego nikt nie byłby w stanie zapanować nad procesem Hollowifikacji. Bardzo możliwe, że Tousen ma teraz moc Hollowa, ale mało prawdopodobne jest, że miał ja ponad 100 lat wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z twierdzeniem, że tamto to nie była maska hollowa, a po prostu zwyczajna maska, jako element ówczesnego stroju Tousena. Gdyby posiadał już wtedy moc hollowa to przecież by nie chodził z nią założoną cały czas. Raz, że nie miałoby to sensu, a dwa, że wtedy by pewnie od razu zostały odkryty (Shinigami w pobliżu wyczuliby reiatsu hollowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 16:49, Rick napisał:

Z czego wnioskujesz, że wtedy dysponował większa mocą niż w walce
z Zarakim? Dobrze wiesz, że jedna walka nie pokazuje w pełni możliwości danej postaci,
bo prawdziwą moc pokazuje kiedy chce.


Jako 3rd lub mniejszy w hierarchii oficer położył 3 kapitanów i 3 - 4 poruczników ?
Nie chce mi się w to porostu wierzyć. Ta maska jeśli nie jest holofikacją, to może czymś innym zwiększającym jego możliwości, lub ukrywająca jego obecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee... MYŚLENIE?! Wiadomo, że Tousen zatajał swoją prawdziwą siłę żeby nie zwracać na siebie uwagi. Ta maska to tylko głupi dodatek, nie żaden wzmacniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować