Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2009 o 20:07, necron1501 napisał:

Patrzcie jaki ciekawy obrazek znalazłem:


Stare i jak dla mnie nieciekawe ;) Widziałem to już wieeele razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:37, Hubi_Koshi napisał:

[Szpera sobie spokojnie po stronie z fanartami spokojnie popijając herbatkę aż tu nagle]
PPPTTFFFFUUJJJJ [Herbatka ląduje na ekranie monitora]

[pijąc sobie spokojnie herbatkę czyta forum aż tu nagle] PPPTTFFFFUUJJJJ [Herbatka ląduje na ekranie monitora] Hubi jeśli masz tam jakąś chusteczkę to pożycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:45, Tomoya-kun napisał:

[pijąc sobie spokojnie herbatkę czyta forum aż tu nagle] PPPTTFFFFUUJJJJ [Herbatka ląduje
na ekranie monitora] Hubi jeśli masz tam jakąś chusteczkę to pożycz.

Proszę bardzo [wyciąga z pudełka chusteczkę i podaje] Seriously, moje przekonanie że ludzkość jako rasa ma coś nie tak z głową... by się w tej chwili powiększyło gdybym już wcześniej nie był w zupełności że ludzie to czubki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:37, Hubi_Koshi napisał:

[Szpera sobie spokojnie po stronie z fanartami spokojnie popijając herbatkę aż tu nagle]
PPPTTFFFFUUJJJJ [Herbatka ląduje na ekranie monitora]

? Nic szczególnego :|
Hah - po akcji z Hapsielem już mnie nic nie ruszy :D A przynajmniej mam taką nadzieję... Szokiem porównywalnym z pojawieniem się bi-aniołka może być tylko wiadomość, że np taka Nel jest... facetem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:17, KuroNeko napisał:

> Patrzcie jaki ciekawy obrazek znalazłem:

Stare i jak dla mnie nieciekawe ;) Widziałem to już wieeele razy.


Mnie raczej nachodzi myśl: czy to może prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 20:49, Hubi_Koshi napisał:

Proszę bardzo [wyciąga z pudełka chusteczkę i podaje] Seriously, moje przekonanie że
ludzkość jako rasa ma coś nie tak z głową... by się w tej chwili powiększyło gdybym już
wcześniej nie był w zupełności że ludzie to czubki.

[bierze chusteczkę i wyciera monitor] Cóż jakoś ludzie tworzący arty z Bleach są wyjątkowo nienormalni, jak przeglądam różne strony to takiej ilości yaoi nie wciskają do żadnego innego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ak przeglądam różne strony to takiej ilości yaoi nie wciskają do żadnego

Dnia 23.11.2009 o 20:58, Tomoya-kun napisał:

innego tytułu.

Mi się wydaje, że do Naruto dają więcej yaoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER BLEACH #383

Spoiler

W skrócie: Yammi się wkurza, rośnie.
Ichigo jeszcze nie wrócił do Fake Karakury.
Hirako podskakuje do Aizena i chce zacząć z nim walczyć.
Komamura i Hisagi walczą z Tousenem.
Tousen mówi coś o mocy którą dał mu Aizen-sama i przykłada rękę do twarzy jakby chciał założyć maskę.
Tytuł chaptera: Too Early To Trust, myślę że może to mieć związek z zanpaktou Aizena.
Szczegóły będą później. Może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 15:30, ibisz napisał:

SPOILER BLEACH #383

Spoiler

W skrócie: Yammi się wkurza, rośnie.
Ichigo jeszcze nie wrócił do Fake Karakury.
Hirako podskakuje do Aizena i chce zacząć z nim walczyć.
Komamura i Hisagi walczą z Tousenem.
Tousen mówi coś o mocy którą dał mu Aizen-sama i przykłada rękę do twarzy jakby chciał
założyć maskę.
Tytuł chaptera: Too Early To Trust, myślę że może to mieć związek z zanpaktou
Aizena.
Szczegóły będą później. Może.



Niezbyt zaskakujące :/ Ba, to było wręcz oczywiste :/ Niech no nas drogi Kuba zaskoczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EP.247

Spoiler

No cóż... pyszczek Muramasy pod koniec odcinka był przerażający. :P Ogółem pomysł z "ha, taki był mój plan od początku, a wy daliście się nabrać" pojawiał się już tyle razy, że wielkiego szoku nie było. No i nie zapominajmy o biednym Katen Kyokotsu duo. Za szybko padły, oj za szybko. Z jednej strony fajny odcinek, z drugiej jednak wolałbym, żeby było więcej trzaskania... kurcze, trochę mi nawet szkoda, że ten filler już się kończy.



A co do tego,
Spoiler

że wielka trójca będzie miała maski, to było to bardziej niż pewne(zwłaszcza, że bez niej pokonanie Tousena moim zdaniem byłoby śmiesznie łatwe). Chociaż kto wie, może dzięki masce będzie widział, bo w końcu mamy do czynienia z "big powah form Aizen-sama" a shinigami w maskach kręcą się po świecie od dłuższego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 00:26, luzac napisał:

EP.247

Spoiler

No cóż... pyszczek Muramasy pod koniec odcinka był przerażający. :P Ogółem pomysł
z "ha, taki był mój plan od początku, a wy daliście się nabrać" pojawiał się już tyle
razy, że wielkiego szoku nie było. No i nie zapominajmy o biednym Katen Kyokotsu duo.
Za szybko padły, oj za szybko. Z jednej strony fajny odcinek, z drugiej jednak wolałbym,
żeby było więcej trzaskania... kurcze, trochę mi nawet szkoda, że ten filler już się
kończy.



No proszę. Zawsze wszyscy psioczą żeby fillery się kończyły a tu taka niespodzianka :D Pierwszy dobry filler w Bleachu. Może wreszcie pierot(bodajże) poszedł po rozum do głowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 00:26, luzac napisał:

A co do tego,

Spoiler

że wielka trójca będzie miała maski, to było to bardziej niż pewne(zwłaszcza,
że bez niej pokonanie Tousena moim zdaniem byłoby śmiesznie łatwe). Chociaż kto wie,
może dzięki masce będzie widział, bo w końcu mamy do czynienia z "big powah form Aizen-sama"
a shinigami w maskach kręcą się po świecie od dłuższego czasu...



Spoiler

Wątpię, żeby cała trójca miała maski. Aizen raczej by nie ryzykował, wydaje mi się, że Tousen jest królikiem doświadczalnym. Zbyt duże ryzyko, a siła Aizena i tak jest duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo Kubo oszczędza "to" na ostatnia walkę. Standardowy układ - Ichigo dostaje po tyłku, nagle dostaje power-up''a, juz prawie wygrywa, a tu "suprise" i potrzebuje cudu, żeby przeżyć. Jak zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 00:26, luzac napisał:

EP.247

Spoiler

No cóż... pyszczek Muramasy pod koniec odcinka był przerażający. :P Ogółem pomysł
z "ha, taki był mój plan od początku, a wy daliście się nabrać" pojawiał się już tyle
razy, że wielkiego szoku nie było. No i nie zapominajmy o biednym Katen Kyokotsu duo.
Za szybko padły, oj za szybko. Z jednej strony fajny odcinek, z drugiej jednak wolałbym,
żeby było więcej trzaskania... kurcze, trochę mi nawet szkoda, że ten filler już się
kończy.



Najgorsze będzie jak wymyślą nowy filler w marcu z

Spoiler

POKEMONAMI

.To już się dziwic nie będę...Pożyjemy,popatrzymy,zobaczymy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować