Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat jednak trafi na PC? Wersja GOTY w ofercie sklepu Amazon

90 postów w tym temacie

> Szarpałbym jak komornik szafę...

A ja chapałbym jak Reksio szynkę :P


A tak poza tym, co do tego "że niektóre gry na PC są gorsze niż na konsoli". Po pierwsze o wiele częściej jest na odwrót, po drugie pecetowiec ma już peceta i nie wyda kasy na konsolę! Poza tym gry na ps3/xboxa są droższe.

A co do wygody - ja mam oprócz monitora, 5,5 m kabla hdmi w listwie przy ścianie i podłączone do dużego plazmowego TV. Kontrolery bezprzewodowe i wio.

Czekam czekam - MK - oby to była prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pozatym konsola to więcej zabawy dla większej grupy osób, jak się chcę z kumplami zrobić
> turniej w Fife, w MK, w cokolwiek a zajomy ma 46 cali telewizor, jest opcja na sporo
> zabawy (a przecież to ma gwarantować rozgrywka chyba ?) wystarczy wsadzić do plecaka
> PS3 które waży może 2 kg. A posiadacze PC co mogą ? Za cholerę tego pudła nigdzie nie
> przeniosą, a też nie każdy PC-towiec ma odpowiedni telewizor, a granie w grupie na 17
> calowym monitorku może być męczące :-)

Gdzie Ty żyjesz ? Dzisiaj takie telewizory to już standard w praktycznie każdym domu (i nie ma tu znaczenia, czy ktoś ma PC czy nie) . 17 calowy monitor? Owszem, jeśli ktoś używa PC głównie do pracy, to inny jest mu niepotrzebny, ale osoby, które na PC grają mają już raczej nowsze, większe monitory. Poza tym równie dobrze można z grupą znajomych usiąść przy kompie podłączonym do 46 calowego TV i bawić się tak samo dobrze jak przy konsoli, więc Twój argument jest nietrafiony.
Co do przenoszenia sprzętu do kogoś to się zgodzę, no ale chyba taka ma być też rola konsoli prawda? Niemniej, przeniesienie PC do znajomego wcale nie jest jakimś problemem nie do przeskoczenia. Ot wystarczy odpiąć trochę więcej kabli złapać skrzynkę pod rekę i heja :)
Co do samego MK - mimo, że ograłem juz ten tytuł na PS3, to i tak chętnie bym popykał w niego na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 15:21, exul87 napisał:

Gdzie Ty żyjesz ? Dzisiaj takie telewizory to już standard w praktycznie każdym domu
(i nie ma tu znaczenia, czy ktoś ma PC czy nie) . 17 calowy monitor? Owszem, jeśli ktoś
używa PC głównie do pracy, to inny jest mu niepotrzebny, ale osoby, które na PC grają
mają już raczej nowsze, większe monitory. Poza tym równie dobrze można z grupą znajomych
usiąść przy kompie podłączonym do 46 calowego TV i bawić się tak samo dobrze jak przy
konsoli, więc Twój argument jest nietrafiony.

Że wut? W grach na PC wciąż wywala się split-screena, więc jaki jest sens przesiadywania w kilka osób i obserwowanie, jak jedna osoba gra?

Dnia 16.03.2013 o 15:21, exul87 napisał:

Co do przenoszenia sprzętu do kogoś to się zgodzę, no ale chyba taka ma być też rola
konsoli prawda? Niemniej, przeniesienie PC do znajomego wcale nie jest jakimś problemem
nie do przeskoczenia. Ot wystarczy odpiąć trochę więcej kabli złapać skrzynkę pod rekę
i heja :)

Konsola waży 3kg (maksymalnie 5, jak to PS3 FAT). Mój PC waży nieco ponad 10kg. Chyba nie o to chodzi.

@Martimat:

Dnia 16.03.2013 o 15:21, exul87 napisał:

po drugie pecetowiec ma już peceta i nie wyda kasy na konsolę


L O L, interesująca teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 11:52, Torque-7 napisał:

Bezsensu, wszystko najlepiej niech wrzucą na PC dla pieniędzy. Niektóre gry są po prostu
GORSZE na PC (nie wszyscy są jednak tego świadomi) niż na konsole (MK,Fifa,GTA) i nie
powinny być na nie w ogóle wydawane ale cóż..liczy się sprzedaż.


Zdajesz sobie sprawę, że zarówno GTA jak i Fifa są na pecetach od początku swojego istnienia więc twierdzenie, że nie powinny byc na tej platformie wydawane jest śmieszne? Są gry, których wydanie na piece było niepotrzebne, są też takie, które niepotrzebnie wpychano na konsole. Jednak żadna z tych co wymieniłeś do nich nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wymienić, w jakie gry zupełnie nie umiem grać, na pewno wskazałbym na bijatyki, więc mi to rybka. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 11:52, Torque-7 napisał:

Bezsensu, wszystko najlepiej niech wrzucą na PC dla pieniędzy. Niektóre gry są po prostu
GORSZE na PC (nie wszyscy są jednak tego świadomi) niż na konsole (MK,Fifa,GTA) i nie
powinny być na nie w ogóle wydawane ale cóż..liczy się sprzedaż.


1. MK jeszcze nie wyszło więc przykład z dupy, jak wyjdzie będzie co najmniej tak samo dobra jak na konsole jeżeli nie lepsza.
2. GTA na PC zawsze jest ulepszone i podrasowane graficznie od wersji konsolowych więc jest lepsze na PC.
3. FIFA na PC jest identyczna jak na konsole.
W 95% przypadków gra multiplatformowa jest lepsza na PC więc nie mam pojęcia o co ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym się cieszył. Nowy MK jest świetny

Konsolowcy to są jednak śmieszni ludzie. Zabawne jest to jak mało wiedzą o PC.
Nie trzeba konfigurować pada, podpinasz pod go pod usb i w jakieś 5 sekund sam ci się instaluje, włączasz grę i masz już ustawione sterowanie takie jak na xboxie.
Sterowniki do grafiki wystarczy zaktualizować raz na pół roku, no chyba, że trafi się gra która wywala błędy na aktualnych, ale to rzadkość (ostatnio chyba tylko rage). Równie banalne jest podłączenie do TV i przenoszenie (choć zazwyczaj nie ma takiej potrzeby bo druga osoba ma swojego pcta) kiedyś oglądałem jakąś transmisję z polskich targów (PGA bodajże) i ludzie jakoś ze swoimi kompami tam przychodzili (nie wszyscy ofc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 11:52, Torque-7 napisał:

Bezsensu, wszystko najlepiej niech wrzucą na PC dla pieniędzy. Niektóre gry są po prostu
GORSZE na PC (nie wszyscy są jednak tego świadomi) niż na konsole (MK,Fifa,GTA) i nie
powinny być na nie w ogóle wydawane ale cóż..liczy się sprzedaż.


Miej pretensje do producentow ze chca zarobic, Ty jak mniemam pracujesz za darmo i dla Ciebie pieniadze sie nie licza. Zreszta zyj sobie dalej w tym malym swiecie gdzie tylko konsolowcy maja duze telewizory, a Pc-towcy maja kompy przymurowane do podlogi, ze o laptopach nie wspomne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Że wut? W grach na PC wciąż wywala się split-screena, więc jaki jest sens przesiadywania
> w kilka osób i obserwowanie, jak jedna osoba gra?

Kolega podał jako przykład Fifę i MK, więc odniosłem się do nich. Nie ma różnicy między graniem na PC a na konsoli w tytuły oferujące możliwość pogrania we dwie osoby (a nawet i więcej jak np. Fifa, NBA itd.) bez splitscreena. To, że coraz częściej w grach brakuje opcji podziału ekranu to już inna bajka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu czekałem na powrót MK na PC...no tak, tyle czasu Midway czy jak im tam teraz, olewało PC, że pogodziłem się z myślą, że na blaszaku nie usłyszę więcej "Fatality" i praktycznie zapomniałem o tej serii:/
Tak więc zero entuzjazmu: będzie- OK, nie będzie- mi to lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 13:11, mtsach napisał:

"Mniej więcej rok temu" nie odnosi się do premiery konsolowych wersji gry, a do opublikowania
pierwszych informacji na temat możliwości przygotowania przez twórców wersji na blaszaki.


Pierwsze pogłoski były właśnie w okolicach premiery gry, CD-Action wspominało o tym przy okazji recenzji lub jednej z ostatnich zapowiedzi gry.

Co do newsa: Proszę, żeby to była prawda. Od czasu premiery Mortal Kombat 4, w którego zagrywałem się jako dzieciak, minęło 15 lat (mówię tu o wersji pecetowej). 15 długich lat... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 15:04, Bambusek napisał:

MK Arcade Kollection rzucili na Steama bez żadnej zapowiedzi. Ba, wręcz wcześniej twierdzili,
że wersji na blaszaki nie ma i nigdy miało nie być.

Tak.. tylko, że poprawnego działania i tak używa się emulatora.. żałosne. I nie ma tam oczywiście, żadnego HD. Zwykła wersja PC do wersji Ultimate ? Więc, za co ludzie płacili ? Tego nie rozumiem. To było istne naciąganie ludzi i nic poza ty. Więc i w tą wersję Mortal Kombat nie wierze. Jeśli wyjdzie, to dostaniemy jakiś przekombinowany port z frameratem czy czymś gorszym w postaci dziadowskiego sterowania na klawiaturach :) Chyba już lepiej odpalić sobie MK Trylogie i grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kolejna konsolowa gra trafia na te pecety, mam nadzieje że pecetowy plebs doceni tą serię.

Plebs to wlasnie gra na konsolach, bo ich nie stac na porzadny komp i sa zbyt prosci na to, aby sobie sterownik zainstalowac czy zaawansowane opcje w pliku konfiguracyjnym zmienic.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 13:02, Tenebrael napisał:

5. Format - 600 min


A cóż to za format? o_O Sformatowanie dysku i postawienie systemu na nowo to maksymalnie 2 godziny roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2013 o 17:58, Gumisiek2 napisał:

> 5. Format - 600 min

A cóż to za format? o_O Sformatowanie dysku i postawienie systemu na nowo to maksymalnie
2 godziny roboty.


A sterowniki, programy, kodeki?? Same się przecież nie zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2013 o 18:20, Sanders-sama napisał:

A sterowniki, programy, kodeki?? Same się przecież nie zrobią...


I te sterowniki to ile chcesz instalowac? 600 min? Litosci.
Ja wiem ze kazdy bedzie bronil swojej platformy ale w bajkopisarzy to wy sie nie zamieniajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować