Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BlizzCon - godzina dla następnej generacji

21 postów w tym temacie

Domek

Opublikowany właśnie szczegółowy plan BlizzCona zawiera pewną ciekawą informację. Blizzard zamierza na pierwszym konwencie dla fanów gier firmy poświęcić aż godzinę na prezentację tytułu na platformę następnej generacji Microsoftu. Hmm, Starcraft: Ghost? A może coś jeszcze ciekawszego?

Przeczytaj cały tekst "BlizzCon - godzina dla następnej generacji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wątpię, żeby Blizzard robił Ghosta na konsole nowej generacji. Choćby z uwagi na czas powstawania ich gier :) Nie było by to opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do konsoli można przyczepić myszk i klawiature i WoW będzie chodził ... ale jestem Anty-Konsolowcem (nie licząc handheldów)
i zdecydowanie przeciwko grom na konsole, zwłaszcza grom Blizzarda
o ile o Ghost''cie było od dawna wiadomo, że będzie na konsole, to jeśli Blizzard wyda coś TYLKO-na-konsole, to Blizzard poprostu da d***.
a był to taki dobry producent gier ... z każdym rokiem coraz gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawde nie wiem, kiedy do was ludzi dotrze, ze konsole maja ogromne mozliwoscii. Biorac pod uwage to, ze na konsole wychodzi wiele RPG czy mmoRPG, i tak uwazacie, ze konsole sa gorsze od komputera (ze sa bee), bo: nie maja myszki, nie znacie angielskiego, nie macie pieniedzy na nie, czy tez ze obsluga pada jest zla i niewygodna (to ze jest intuicyjna to do was ne trafia), lub w ostatecznosci gry sa za drogie (i ciezej je piraci, bo moze laser sie popsuc). Podsumowujac, nie zamykajcie sie na komputerowym rynku (maszyny sluzace do pracy z mozliwoscia grania na nich nie sa do grania idealne), nie wazne jest to na czym gracie, wazne jest to w co gracie, wlasnie z powodu zamkniecia w okreslonej ideologi(stworzyliscie sobie taka wokol komputerow) wielu z was(sadzac po wypowiedziach) nie mialo nigdy do czynienia z np. Final Fantasy XI czy jakimkolwiek innym mmoRPG na konsole. Przykro mi z tego powodu ze nasze spoleczenstwo jest tak zacofanei. Ciekawe jakie beda wasze argumenty w momecie kiedy na nextgenach pojawi sie mozliwosc podpinania klawiatury i myszki na wieksa skale i za mniejsze pieniadze. A jeeli chodzi o abonament, to konsole nie roznia sie niczym od komputerow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arakiba23 proszę, tylko nie porównuj FF do Bg lub Gothica, bo to zupełnie inny typ RPG zupełnie do mnie nie trafiający. I nie mam drzewka rodzącego pieniądze by zakupić wszystkie 3 konsole, by na jednej pograć w KOTORA a na drugiej w co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 17:44, WąChU napisał:

Ja chcę D3 !!! ;-D


Jeżeli chodzi ci o premierę nowej części przygód księcia to mam dla ciebie dobrą wiadomość- premiera jest planowana na 1 dzien po premierze S.T.A.L.K.E.R''a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 musiałoby mieć dobrą grafikę na dzisiejsze czasy, a fani by nie znieśli 3D
WoW się po prostu nie da zrobić na XBoxa
Starcraf jest już dość starą marką i kojarzy się za strategią
To musi być coś związanego z Vistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo3>> I co by było w tym diablo3? Znowu by zmartwychwstał i Jason(film ma z 10 części i każda oprócz scenerii niczym się nie różni) miał by konkurenta! Nuuuuuda!
Konsole>> komutery, konsole jeden pies Dlaczego? A no dlatego że już zaplanowali dodawanie części do konsol czyli zmora PCtowca(dodatkowe koszty), a komputery robią coraz mniejsze i wydajniejsze. Na domiar złego konsole jeszcze długo nie przyjmą się w Polsce z powodu ceny, użyteczności( w większości polskich domów jest jeden komputer, który służy wszystkim)
Blizzard>>WoW napewno jest rewelacyjny ale na dłuższą mete odpadnie; to jest MMORPG czyli dobijesz do max lvl, zrobisz wyszystkie quest i zdobędziesz najlepsze przedmioty i co dalej... Jeśli nie powstanie nowa seria albo Starcraft 2(było już wszystko oprócz tego) to może być kiepsko.
Ale jak zawsze powtarzam: nobody''s perfect i zawsze się pomylić może. Do tego życze mi (jeśli na to zasługują), aby się im wiodło jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pana wyzej, zeby dobic max lvl, zrobic wszystkie questy i znalesc wszystkie itemy potzreba sporo czasu. Nawet w takim D2 przez tyle resow laddera co bylo wiekszosc nie moze sobie ubrac 8 postow w najlepsze itemy. Jesli grales w Diablo 1/2 a zapewne tak skoro sie wypowiadasz o Diablo 3 to wiesz ze dobicie do max lvl`a i znalezienie najlepszych itemow (perf) nie jest taka prosta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Opis w planie BlizzCona został zmieniony tak, że wyraźnie wskazuje na nowy system operacyjny Microsoftu jako główny temat prezentacji. Czyli albo Blizzard zapowie jakiś świeży tytuł, albo ogólnie opowie o możliwościach, jakie otwiera przed twórcami gier nowy OS giganta z Redmond. Jedno się nie zmieniło - na ostateczne rozwikłanie zagadki ciągle musimy poczekać."

Zobaczymy jutro, ale ta aktualizacja newsa chyba przekreśla szanse na konsolowego WoWa, przynajmniej w bliższej przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ bym się uśmiał, gdyby ogłosili wydanie D3 na Vistę (i tylko na nią). Wtedy wszyscy, którzy już zdążyli na niej psy wieszać a kochają D3, szybciutko, szybciutko do sklepu po OEMa :P
Ps. a jeśli będzie to następna pozycja na konsolki to .... nie będę powtarzał, bo było to w kilku postach powyżej.
Jeśli o mnie chodzi, chcę Stara2 ... i już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować