Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Priest jest contra na shamana. Cicle of healing auchenai , holy nova, wildpyromancer sa bardzo wazni w tej grze. Injured baldemaster jest ok tylko, ze na 100% oberwie hexem jesli szaman go ma dlatego skupiam się na aoe spellach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ciekawe decki polecacie teraz do zabawy w rankingu? Niezbyt drogie z 1 lub 2 legendami? Mam Thalnosa i Malygosa (ale jego dam na przemiał) a szukam jakiegoś ciekawego dość prostego do ogarnięcia decka, który daje sporo zabawy, bo te co sam składałem niestety duzo mi nie daja frajdy, gdy wpadam na Token Druida :<

Plus z paczki wypadł mi dzis Złoty epik dla Rogala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 09:09, SurgeonOfDeath napisał:

Priest jest contra na shamana. Cicle of healing auchenai , holy nova, wildpyromancer
sa bardzo wazni w tej grze. Injured baldemaster jest ok tylko, ze na 100% oberwie hexem
jesli szaman go ma dlatego skupiam się na aoe spellach.

Zrobiłem sobie deck wzorując się na tym Amaza i... zakochałem się w Priestcie. A nie mam wszystkich kart do tej talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decki które obecnie zrobiłem i dają mi sporą satysfakcję to ....

Tempo rogal
Tempo Warior
Shockadin

I staram sie jeszcze sprawdzić dzisiejszy deck Noxiousa Agro Rogala :D Niestety nie mam Mukli i Blood Knighta :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2014 o 19:14, alexiej napisał:

Tempo rogal

Zapodasz go? Ostatnio mam problem ze złożeniem czegoś sensownego na rogalu (Nightblade Rogue, czy tam Spellrogue już za cholerę nie działają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2014 o 23:11, Outlander-pro napisał:

Zapodasz go? Ostatnio mam problem ze złożeniem czegoś sensownego na rogalu (Nightblade
Rogue, czy tam Spellrogue już za cholerę nie działają)


http://www.hearthpwn.com/decks/65010-value-tempo-rogue-destroys-miracles

Jak na razie przeciętnie na 6 many kończę grę z kimkolwiek i statystyki są całkiem przyjemne, bo rzeczywiście 2 spotkane Miracle rogale poległy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2014 o 14:09, alexiej napisał:

Jak na razie przeciętnie na 6 many kończę grę z kimkolwiek i statystyki są całkiem przyjemne,
bo rzeczywiście 2 spotkane Miracle rogale poległy :D


Patrzyłem na ten deck i po liście kart nie wygląda oszałamiajaco, ale może pozory mylą. Ciekawi mnie, który rank tym można osiągnąć, raczej celuję w coś dobrego do osiągnięcia ranka 5 wzwyż :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2014 o 15:29, Outlander-pro napisał:

Patrzyłem na ten deck i po liście kart nie wygląda oszałamiajaco, ale może pozory mylą.
Ciekawi mnie, który rank tym można osiągnąć, raczej celuję w coś dobrego do osiągnięcia
ranka 5 wzwyż :p



Wg Noxa około 5 rank nim nie powinien być problemu a naprawdę wg mnie jest wyważony idealnie, tylko pamietaj o tym aby Leeroya zostawiać tylko na combo :)

Ja dodałem sobie zamiast SI:7 jednego Gnoma Skrytobójcę do zabijania dużych tauntów, gdy np wykorzystałem 2 razy sap - plus mam go złotego, więc SZPAN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 17 ostatnich gier 15 to rogale. I większość gra tym nowym buildem podobnym troche do shockadina. Sam sobie na spróbowanie zrobiłem i dość fajnie się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 18:33, Nightdew napisał:

Z początku ten build dla maga http://www.hearthpwn.com/decks/58909-otter-pops wydawał
się fajny, ale teraz odnoszę wrażenie że jest beznadziejny. Postanowiłem pobawić się
nim i priestem - spadek z r4 do r7 :D Do priesta też mam pecha, kradne rogalom buffy
do broni itd itp.


Zajrzyj na kanał Trumpa. Ostatnio właśnie Otter uczył go grać tym dekiem i wygrywał tak na oko z 70-80% gier w Legendary ranku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2014 o 18:40, Nufiko napisał:

Zajrzyj na kanał Trumpa. Ostatnio właśnie Otter uczył go grać tym dekiem i wygrywał tak
na oko z 70-80% gier w Legendary ranku.


A Trump czasem nie gra z giantami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować