Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - patch 1.1 do polskiej wersji już dostępny

369 postów w tym temacie

I nic, odinstalowanie wirtualnych napedow, oprogramowania emulujacego plyty nic nie daje... Tak samo jak zabawa we wkladanie do roznych folderow gry... Czekamy na isntrukcje CDP... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 22:09, Lorac Caladon napisał:

TO NIE Z WREDNOŚCI TYLKO CHĘCI POMOCY: Chciałem powiadomić ekipę CDProjekt o malutkich błędach
lokalizacyjnych jakie do tej poru zauważyłem:


to zglos to im mailem a nie na forum. nikt tego nie dojrzy w setce innych postow o paczu do 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam naszczęście problemu z patchem, ponieważ mam Edycję Kolekcjonerską, ale dla mnie to trochę dziwne że nie chodzi patch na zwykłej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja spytam tak: czy jest ktokolwiek komu DZIAŁA patch w zwykłej edycji? Bo gre będę miał jutro, i niewiem czy warto ściągać napewno niedziałający patch. I mam nadzieję że szybko ktoś to naprawi. Czy nikt nie testował kompatybilności patcha z podstawową wersją!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam, mam provlem. Mam już pełną wersję ''Hirołsów V'' i wszystko działa. Kiedy chce uaktualnić grę do wersji 1,1 wyskakuje mi, że nie mam zainstolowanej pełnej wersji gry... Co jest grane ?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu wspomniał o błędzie 2.22.9 kurcze ja też go wczoraj cały czas miałem podczas grania w multiplayera, ktoś mi może wyjaśnić w czym problem?? teraz po zainstalowaniu patcha(nie wiem czy to jest tego przyczyna) nie mogę się wcale połączyć z ubi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak zainstalujemy już tego patcha to pojawia sie wersja 1,1 tam gdzie przedtem było 1.0 ?? MOze ktoś powiedziec dzięki bardzo!! Bo ja tam żadnych zmian nie zauważyłem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom niestety...ściągnąłem patch z FileFront (wersja standardowa DVD) i też piszę, że nie może znaleśc gry. Skopiowałem plik exe z patchem do katalogu z grą, ale i tak nie widzi (do "bin" rownierz, bo myslalem ze wtedy zobaczy .exe gry).
W multi i tak na razie nie gram, może poźniej. Najpierw single ;] Poczekam na działający ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie pojawił się link do patcha do EK. :)
Już myślałem, że zapomniano o nas, gdy zobaczyłem komunikat "Gra nie jest zainstalowana" czy cos takiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jabłoński---> zanim rzucisz taki tekst mocno sie zastanow. Mocno mnie nastraszyles:) U mnei wszystko jest w super stanie i niczego nie brakuje!!! A poza tym zawsze mozesz zadzwonic albo napisac do pomocy zamiast psuc krew innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch nie usuwa Save''ow. Ja mialem druga misje w kampani Heaven, wgralem patcha i wszystko jest ok.

(do tych co maja problemy z nie wykrywaniem gry) A skad sciagacie tego patcha? Ja wam powiem, ze sciagnalem z Gamershell''a (patch kolekcjonerski) i wszystko gladko poszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno.
Czy to prawda ze w sierpniu ma wyjsc patch, o ktorym jest mowa w homm5.gram.pl? Ten w ktorym bedzie mozna laczyc artefakty, no i bedzie edytor map? To jest oficjalna wiadomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 23:00, Gofer31 napisał:

Ten patch nie usuwa Save''ow. Ja mialem druga misje w kampani Heaven, wgralem patcha i wszystko
jest ok.

(do tych co maja problemy z nie wykrywaniem gry) A skad sciagacie tego patcha? Ja wam powiem,
ze sciagnalem z Gamershell''a (patch kolekcjonerski) i wszystko gladko poszlo...

rowniez z tego(a z reszta z wszystkeigo)i dalej nie wykrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować