Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Electronic Arts odpowiedzialne za gry Star Wars!

74 postów w tym temacie

> Weź, daj spokój, i tak ich nie przekonasz.

^^ Nawet nie zamierzam ;-). No, ale czekam na pierwsze produkcje, kiedy narzekacze pobiegną do sklepu po grę z logo SW i EA na jednym pudełku :P


>

Dnia 07.05.2013 o 11:33, Dared00 napisał:

Usiądź wygodnie i delektuj się dramą :)


Dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tutaj płaczą, jakby co najmniej ostatnie gry SW były genialnymi produkcjami :D Poczekamy, zobaczymy jak to wyjdzie :)
EA przynajmniej nie powinno skąpić grosza na te gry, więc może coś z tego będzie. Liczę na DICE, choć nie wiem czy akurat oni nie powinni się zająć bardziej serią BF i ME2 :) Marzyłaby mi się porządna strzelanka w klimatach SW - taki klimatyczny, starwarsowy Battlefield :D
Ciekawy też jestem jak BioWare by się sprawił przy KotORze 3 - ostatnie gry im wybitnie nie wychodziły (choć jest wiele osób, które uważają inaczej), więc to mogłaby być szansa na zmazanie win (albo totalne pogrążenie się) :D
Mówi się też, że Visceral miałoby dokończyć SW1313 - DS3 im chyba niezbyt wyszedł, więc tutaj jestem pełen obaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE!!! Kolejna świetna marka zostanie zepsuta... Jednak to prawda : Czego dotknie EA, zamienia w gówno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 11:43, Chopek napisał:

NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEE!!! Kolejna świetna marka zostanie zepsuta... Jednak
to prawda : Czego dotknie EA, zamienia w gówno...

Jakieś niusy o Falloucie 4? Albo o nowym Doomie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gier od EA nie kupuje, GW mnie nie interesują, wiec to w sumie dobra wiadomosc.
Gorzej by bylo jakby jakis dobry wydawca i producent, ktorych chcę wspierac, zrobili niezłą gre w tym swiecie, wtedy musialbym brnac przez to infantylne uniwersum i meczyc sie z tymi swiecacymi szabelkami, bo dobra gre wstyd przegapic. Na to sie na szczescie nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jak EA się ogarnie i im te gry w świecie Star Wars wyjdą? Bierzecie pod uwagę ten przerażający scenariusz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, na Empire At War 2 czekam od momentu powstania pierwszej części :) Grało się bardzo dobrze, tak samo pograłbym w Jedi Outcast III i Jedi Academy II :) No cóż EA na czymś musi zarabiać, więc pewnie te gry powstaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość.

Widze, że informacja ta wzbudziła jęk zawodu wśród hejterów. :) Tym bardziej śmieszy mnie fakt że 70% z Was wjedzie w egzemplarz SW od EA podczas premiery jak Zientarski w słup a dzisiaj jęczycie jakby zgolili Wam młodzieńczego wąsa suchą bułką. :)

Hipokryzja w najczystszej formie z lekką nutką narodowej depresji i żółci.

Cieszcie sie że w ogóle ktokolwiek bierze się za te serie. Ja osobiście bardzo nie lubie Star Warsów, ale nie pogardze grą pokroju 1313, tudzież kontynuacją KotoR lub Jedi Knight.

Trzymam kciuki a napinaczom: "Do zobaczenia przy kasie w MM :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co jak EA się ogarnie i im te gry w świecie Star Wars wyjdą? Bierzecie pod uwagę ten
> przerażający scenariusz? :P
Mało prawdopodobne. Imo jedyna seria której EA jeszcze totalnie nie zniszczyła to BF, a że SW jest marką znaną to pewnie też odcinać kupony tylko będą. Co prawda te gry nie powinny być tragiczne, ale zapewne gameplay''em porywać nie będą + będą miały pierdyliard DLC. Ja stawiam na to, że wezmą się za Battlefronta lub Republic Commando (które mogą być przyzwoite - mimo, że wiele rzeczy w najnowszym BFie mi się nie podoba to i tak jest to dla mnie najlepszy sieciowy FPS), ewentualnie KotOR 3 (chociaż tutaj jest zbyt duża szansa na całkowite zbeszczeszczenie marki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 12:05, golic napisał:

Widze, że informacja ta wzbudziła jęk zawodu wśród hejterów. :)


A może by tak ludzi którzy mają dość EA wszędzie?

Dnia 07.05.2013 o 12:05, golic napisał:

Tym bardziej śmieszy mnie fakt że 70% z Was wjedzie w egzemplarz SW od EA podczas premiery jak Zientarski w słup a dzisiaj jęczycie jakby zgolili Wam młodzieńczego wąsa suchą bułką. :)


Na mnie nie patrz...

Dnia 07.05.2013 o 12:05, golic napisał:

Hipokryzja w najczystszej formie z lekką nutką narodowej depresji i żółci.


Patrz powyżej..

Dnia 07.05.2013 o 12:05, golic napisał:

Cieszcie sie że w ogóle ktokolwiek bierze się za te serie.


Wolałbym żeby nic nie było, niż żeby było tak jak teraz będzie.

Dnia 07.05.2013 o 12:05, golic napisał:

Trzymam kciuki a napinaczom: "Do zobaczenia przy kasie w MM :)"


I tutaj żarcik ci się nie udał ^^ Kupuję przez internet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli juz nigdy nie zagramy w zadna dobra (ani nawet srednia) gre w swiecie SW:/
Jeynyna mozliwoscia by z tego wyszlo cokolwiek dobrego to jesli Disney bedzie mial ludzi ktorzy beda nadzorowali EA podczas produkcji, inaczej wyjdzie z tego to co ostatnio wychodzi ze wszystkich gier EA, czyli jedno wielkie g*wno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 13:44, Brunne_R napisał:

Nie mogloby byc gorzej ?, mogloby. Byloby gorzej jakby Star Wars przejalby Activision
:)


Wedlug mnie wyszlo by dokladnie na to samo, EA i Acti juz od lat niczego dobrego nie wydali (nie licze gier Blizzarda), obie firmy wciskaja DLC gdzie tylko sie da i gry obu firm juz nizej jakosciowo upasc nie moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 13:44, Brunne_R napisał:

Nie mogloby byc gorzej ?, mogloby. Byloby gorzej jakby Star Wars przejalby Activision
:)

W sumie racja :D Tak ich ignoruje od dłuższego czasu, że aż o nich zapomniałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 13:46, Jarden napisał:

> Nie mogloby byc gorzej ?, mogloby. Byloby gorzej jakby Star Wars przejalby Activision

> :)

Wedlug mnie wyszlo by dokladnie na to samo, EA i Acti juz od lat niczego dobrego nie
wydali (nie licze gier Blizzarda), obie firmy wciskaja DLC gdzie tylko sie da i gry obu
firm juz nizej jakosciowo upasc nie moga.

EA na pewno może - jak by nie patrzeć ich gry mają aktualnie chociaż dobrą oprawę audiowizualną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 13:46, Jarden napisał:

> Nie mogloby byc gorzej ?, mogloby. Byloby gorzej jakby Star Wars przejalby Activision

> :)

Wedlug mnie wyszlo by dokladnie na to samo, EA i Acti juz od lat niczego dobrego nie
wydali


No, tak - seria " Mass Effect ", " Dead Space ", ostatni " Need for Speed " - dla mnie to są dobre gry i jeżeli EA zrobi podobne tytuły korzystając z marki SW to będzie dobrze - chyba lepiej żeby powstały jakieś gry na bazie tej marki, niż tylko produkcje na Facebooka i komórki?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować