Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Electronic Arts odpowiedzialne za gry Star Wars!

74 postów w tym temacie

heh i tego się spodziewałem widząc tytuł: narzekanie, jęczenie, płacze. Dzieci, nikt was do kupn gier od EA nie zmusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narzekacie i narzekacie...Gry to biznes niech nikogo nie dziwi milion dlc . EA to nie taka zla firma po prostu chce zarobić (może trochę bardziej pazerni) . EA + Bioware = old republic i gierka cały czas sie rozwija w te dobra stronę , NFS , ME3 , KOA (sredniaczek crpg ale przyjemnie się grało i te dlc ba super). Z zaciekawieniem zobaczę co z tego wyjdzie ale wiem na pewno ze nowa grę SW kupie czy to będzie EA cz SREA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem ? EA dostało "kosmiczną" szansę. Minimum 4 kontynuacje RC, JA, EAW, KOTOR które powinny się dobrze sprzedać, rzesza fanów czeka i to od dawna. To że będą DLC wszędzie gdzie się da, to pewne. Może należy dać delikatny kredyt zaufania ? W końcu dla nich to również szansa na zrobienie kasy. Jak zarżną markę to stracą. Co do Kotor''a to liczyłem jednak że OE się dogada, no ale jak widać .... Co do BW - czy wnioski zostały wyciągnięte zobaczymy w DA3.
Czas to wszystko pokaże.
P.S. "Nie cierpię, nie cierpieć" Smerf Maruda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby szykował się Battlefield: Star Wars?
Ludzie, jeszcze nie wyszła żadna gra Star Wars pod znakiem EA, a Wy już mówicie, że będzie źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2013 o 23:45, Cichus napisał:

Ludzie, jeszcze nie wyszła żadna gra Star Wars pod znakiem EA, a Wy już mówicie, że będzie źle?


EA jako wydawca nie zasłużył sobie na zbyt duży kredyt zaufania. Przynajmniej zdaniem niektórych. Zresztą trudno się temu dziwić. Zaciągnięcie praktycznie wszystkich do masowej produkcji tytułów z SW też nie nastraja optymistycznie, ale pożyjemy zobaczymy. Może EA w końcu zrobi coś dobrze. Ostatnio gry wydane pod ich banderą zdają się temu przeczyć. Przynajmniej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się śmiać chce czytając niektóre komentarze :-). Właściwie nawet nie trzeba było ich czytać, bo po zauważeniu tematu newsa już miałem przed oczami te wszystkie wylewy "Star Wars R.I.P.".
Także z tego faktu zachwycony nie jestem, ale może pokuszę się o trochę bardziej konstruktywną krytykę :-).
Osobiście (jako miło wspominający Jedi Knight: Jedi Academy) wolałbym, aby licencję dostało... Activision. Zaraz pewnie dostałbym tonę wylewów powiązanych nierozerwalnie z CoD-em, ale już śpieszę z wyjaśnieniami. Activision wypuszcza swoje gry co roku, więc jest szansa, że po kilku latach dostaniemy porządny tytuł spod marki Star Wars :-D. A tak trochę bardziej poważnie (lecz też nie do końca): Activision ma pod skrzydłami Treyarch, które moim zdaniem gry tworzy naprawdę przyzwoite (stąd też lekko żałuję, że zostali tak zaciągnięci do CoD-ów), więc gdyby za którymś razem im to się dostało... mogłoby coś z tego wyjść :-). No i przecież przy Modern Warfare 3 pracowało także Raven Software (autorzy Jedi Knight: Jedi Academy), więc może by coś tam kiedyś też dostali.
Ubisoftu jakoś nie widzę z tą marką w ręku, a pojęcia nie mam, co mogłoby wyjść ze Star Warsów spod szyldów japońskich twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany... Dlaczego wszyscy już marudzicie? Bo EA? Jeszcze żadna gra nie została pokazana, czy nawet zapowiedziana, a już słychać same jęki marudzenia. Jestem pewien, że gdy przyjdzie co do czego, to gry będą znikać ze sklepów i pojawią się u niejednego z Was.
Zainteresowanych zapraszam do wpisu na ten temat na moim blogu: http://geekorb.blogspot.com/2013/05/ea-niech-moc-bedzie-z-toba.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

QURCZE słysze tylko same marudzenie że EA to i tamto, że gry star wars RIP, że to najgorsza wiadomość ale niech ktoś mi powie czy w ciągu 2 lat LucasArts wydał jakaś faja grę ze świata SW ????? NIE

Dla mnie to jest dobra wiadomość z tym Disneyem i EA - bo może w końcu coś zacznie się dziać !!!

Może będą fajne filmy i jakieś fajne tytuły gier zaczną się pojawiać

A Wy tylko potraficie marudzi bo to mi nie odpowiada bo tamto zakończenie mi się nie podoba itp.

POCZEKAMY ZOBACZYMY !!!! W KOŃCU COŚ ZACZYNA SIĘ DZIAĆ I TO JEST FAJNE I NIE NALEŻY OD RAZU ZAKŁADAĆ ŻE BĘDZIE ŹLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować