Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dom aukcyjny w Diablo III niedostępny przez kolejną dobę

20 postów w tym temacie

Warto dodać że problem dotyczy tylko serwerów US (chyba że o czymś nie wiem), co w praktyce oznacza że większość europejczyków nie została dotknięta tymi niedogodnościami.

@Jeffero

Współczuję jeśli napisałeś to na poważnie - błędy się zdarzają, a tutaj sprawa jest tak oczywista że każdy kto wykorzystywał exploit zamiast go zgłosić zasługuje na długą przerwę od gry.

Hokus pokus czary mary, mnożymy golda, na pewno Blizzard nigdy się nie dowie a ja zostanę miliarderem. Taaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 15:46, Jeffero napisał:

"ukarać jedynie tych graczy, którzy wykorzystywali exploit"

Znowu będą karać innych za swoje błędy...


Rzeczywiście, straszne. Nie widziałem jeszcze jakiejś gry w której wykorzystywanie takich poważnych exploitów NIE byłoby karane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "ukarać jedynie tych graczy, którzy wykorzystywali exploit"
>
> Znowu będą karać innych za swoje błędy...
Znajdziesz exploita, zgłoś go i czekaj na naprawienie, to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 15:46, Jeffero napisał:

Znowu będą karać innych za swoje błędy...

No skandal. Czyli że co, jak drzwi otwarte w domu zostawisz, a ja cię okradnę, to jestem niewinny?

Fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to wina Blizzarda, oni nie dopracowali jakiejs czesci gry. Gracze nie powinni byc za to karani (ewentualnie niech im zabiorą to lewe zloto i tyle). Banowanie klienta ktory zaplacil, chyba nie tedy droga. Prawie taki sam absurd jak banowanie kont betatesterom u ea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 16:25, Harunia napisał:

Wg mnie to wina Blizzarda, oni nie dopracowali jakiejs czesci gry. Gracze nie powinni
byc za to karani (ewentualnie niech im zabiorą to lewe zloto i tyle). Banowanie klienta
ktory zaplacil, chyba nie tedy droga. Prawie taki sam absurd jak banowanie kont betatesterom
u ea.


Owszem, to wina Blizzarda. Tylko co z tego? Gracz powinien taki błąd zgłosić albo przynajmniej go nie wykorzystywać, jeśli go po chamsku wykorzystuje to należy mu się ban (nie permanentny rzecz jasna, chyba że ktoś exploituje nonstop). Nie wiem skąd u niektórych taka miłość do oszustw.
A banowanie betatesterów przez EA to całkowicie inna para kaloszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 16:25, Harunia napisał:

Wg mnie to wina Blizzarda, oni nie dopracowali jakiejs czesci gry. Gracze nie powinni
byc za to karani (ewentualnie niech im zabiorą to lewe zloto i tyle). Banowanie klienta
ktory zaplacil, chyba nie tedy droga. Prawie taki sam absurd jak banowanie kont betatesterom
u ea.

Jeśli świadomie wykorzystywał oszustwo (po odkryciu błędu dalej go nadużywał), to ban jak najbardziej się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dom aukcyjny w europie i azji działa i żadnych problemów, ani duplikowania golda nie było, problem dotyczy tylko Ameryki czego autor tego newsa nigdzie nie zaznaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 16:54, ZubenPL napisał:

Dom aukcyjny w europie i azji działa i żadnych problemów, ani duplikowania golda nie
było, problem dotyczy tylko Ameryki czego autor tego newsa nigdzie nie zaznaczył.

I jak zwykle autorką newsa odnośnie D3 jest therionee. I..... jak zwykle news: nie pełny w info, okrojony, biedny, wprowadzający wręcz w błąd. Ile macie od neswów tam ?? 2pln mnożone przez 48godzinne wyświetlanie ? + bonus za 200 postów w temacie ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2013 o 16:22, EvilMan220v napisał:

Heh... widzę , że nawet po 8 miesięcznej przerwie od D3 nadal nieciekawie jest....

no to czekam na D3 v 2.0 ;]

uwierz, jest ciekawie. Sporo się zmieniło. Problem tyczył się serwerów Ameryki o którym autor zapomniał dodać.
Następny path [pewnie za 3 miechy] zmieni itemizację, W skrócie: Itemy z norma będą padać na inferno ze statami inferno rolniętymi ilvl 60-63, Czyli taki ring co pada na normie ma ilvl 15 po kolejnym pathu będzie miał możliwość wyrolowania statów przedmiotu 60-63 :). Of kors nie każde nowe itemy będą mega super hiper uber end game ale kilka dla każdej klasy się znajdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem lezy niestety w rmah na ktorym duplowane zloto bylo sprzedawane za prawdziwe pieniadze... bez tego bylby rollback bez mrugniecia okiem, podkrecenie na jakis okres czasu dropu/exp jako rekompensate za stracony czas i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "ukarać jedynie tych graczy, którzy wykorzystywali exploit"
>
> Znowu będą karać innych za swoje błędy...

Błędy błędami, a licencja licencją. Jeśli łamiesz licencję, to musisz się liczyć, że zbierzesz baty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie lubię zbytnio Blizzarda ostatnio, ale decyzja jak najbardziej zrozumiała. Chamskie wykorzystywanie takich exploitów powinno być banowalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować