Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

Xbox One - temat ogólny

1856 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2013 o 18:24, Janek_Izdebski napisał:

Na razie to akcje Sony mocno zwyżkują... :D

Z tego co pamiętam to PS4 nie ogłoszono wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 18:31, Sandro napisał:

Z tego co pamiętam to PS4 nie ogłoszono wczoraj?

Za to wczorajszego wieczora akcje Sony skoczyły o dobre 10% w górę. Kaz i spółka powinni całować MS po nogach stopach za ''świetną'' prezentację growej konsoli. ;)

20130522183507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 06:28, Henrar napisał:

I kolejna informacja (LOL) - raz na 24 godziny trzeba się połączyć z Internetem.


Przypominają się czasy multiroom w Cyfrze, gdzie znajomy biegał z kartą do pokoju obok raz na 18 godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 18:38, Lex napisał:

Za to wczorajszego wieczora akcje Sony skoczyły o dobre 10% w górę.

Hu hu, widzę że Microsoft faktycznie niewiele sobie pomógł wczorajszym eventem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sprawdziłem ten fakt. Akcje Microsoftu mają tak śmieszną cenę, że spadki jakie zaliczają to kilka centów. To nie Google, którego akcje po I/O podskoczyły o 15-20 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 21:18, SiDi napisał:

A i tak w dniu premiery Xbox One sprzeda się jak świeże bułeczki ;]

To oczywiste :D Przecież nasza Polska [a wiemy jaka ona jest :P] to nie cały świat ;-)
Już widzę kolejki w stanach i nie tylko w stanach gotowych wydać swe pieniążki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem jednak jeszcze nie skreślać tej konsoli. Nic jednak nie wpłynie już na to, że PS4 zagości w moim domu. Pytanie tylko czy wpuszczę też nowego Xboxa. Informacja za informacją. Nadal brak wsparcia dla twórców gier niezależnych i dodatkowe schody dla nich. Sądziłem, że podobnie jak Sony zostawią te używki w spokoju, ale widać mają za mało forsy dalej. Nie chcę też płacić za lajfa, a przynajmniej za takiego jaki jest teraz. Jeśli nic się nie zmieni w tym punkcie to najpewniej w ogóle nie będę korzystał w sieciowych usług, nie licząc samoistnego ściągania łatek do gier. Czekam do końca targów E3 aby ostatecznie podjąć decyzję, przynajmniej tą startową bo przecież nic nie stanie na przeszkodzie aby drugą konsolę kupić jakiś tam czas po jej premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 21:30, Damianuss1 napisał:

Nadal brak wsparcia dla twórców gier niezależnych i dodatkowe schody dla nich.

Jakie "dodatkowe" schody? Nic się nie zmienia w porównaniu z X360, poza pozbyciem się tego śmietnika, jakim jest XBL Indie Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na E3 pokażą popierdółki na Kinecta. Sorry, ale to nie dla mnie.

I tak, na pewno się skupią na tym. Tak wyglądają ich konferencje na E3 od czasu 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. DOG ANNOUCED wygrało internety ;D

Jak tak sobie pomyślę na spokojnie o tym co wczoraj widziałem to jestem przerażony, tym w jaki sposób MS podchodzi do nowej generacji konsol.

Z prezentacji nowego CoDa pamietam jedynie mega realistycznego psa, owłosione ręce i to że rybki uciekają od płynących ludzi !!!

Przy gameplayu nowego Killzona bawiłem się świetnie, a oglądając prezentację CoD czułem sie jak w jakimś transie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2013 o 22:02, Smooqu napisał:

Przy gameplayu nowego Killzona bawiłem się świetnie, a oglądając prezentację CoD czułem
sie jak w jakimś transie.


Najgorsze jest, że twórcy uważają to za innowację i modernizację. CoDowe nowości były już w grach na długo przed ogłoszeniem next genów.

MS ma ostatnią szansę na E3. Jeżeli pokażą ciekawe exy to może ujdzie. Ale używanych gier im nie daruję. Podłączenie do net raz na 24h na studiach może być uciążliwe, ale to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie mam zamiaru ciebie przekonywać, ze to dla ciebie. Ja zostaję tam gdzie jest mój Gamerscore... I NBA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 23:47, Sigu napisał:

Ja zostaję tam gdzie jest mój Gamerscore... I NBA...


I słusznie, mnie takie pierdoły jak GS przy konsoli nie zatrzymają, liczą się tylko dobre exclusivy, trzymam kciuki za ma Media Box może coś dobrego jeszcze zaprezentują na tym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co...
Z exclusivów na Xboxa 360 mam Left 4 Dead, Forza Motorsport 3, Gears of War, kilka gierek na Kinecta, Just Cause. Nie wiem czy jakakolwiek by mnie zatrzymała przy X360, gdybym miał możliwość przeniesienia Gamertaga na PS3... Ale z drugiej strony co ma do zaoferowania PS3?

Dla mnie powodem wyboru X360 był Gamertag, możliwość grania na kilku platformach z jednym kontem (z czego cały czas korzystam) i achievementy (Gamerscore). Jestem zadowolony. Zostanę przy Xboksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2013 o 00:57, Sigu napisał:

Jestem zadowolony. Zostanę przy Xboksie.


I właśnie to jest najważniejsze, zadowolenie klienta, nie dziw się tylko tym którzy czują się nową ''konsolą'' lekko mówiąc zażenowani, mają do tego pełne prawo. Generalnie moje pudło kurzy się od dłuższego czasu, PS3 przetrę szmatką jak wyjdzie Beyond i The Last of Us - po czym pewnie sprzedam, bo nic na tą konsolę się nie pojawi, podobnie zresztą jak x''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować