Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Ja mam takie pytanie co do recenzji na GOL''u. Autor twierdzi tam, że "Prawdziwie uciążliwy bug objawia się w przypadku przechowywania przedmiotów w karczmach – pozwolę sobie go nie wyjaśniać, bo jest szansa, że go nie zauważycie i nie będzie Wam psuł zabawy. A być może łatka go usuwa." Ja gram od wtorku, ale niestety nie wiem o co chodzi... Czy ktoś z gramowiczów ma pojęcie o czym mowa? I tak, nie śledzę na bieżąco żadnych dyskusji bo gram to raz i rosną w tempie kilka-kilkanaście stron na dzień, także może gdzieś to było ujawnione już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, ja poinformuję o swoich wrażeniach, może ktoś z podobnym kompem sie zastanawia nad kupnem.

Wydanie śliczne, pierwsza klasa, naprawdę.

Niestety, zauważyłem u siebie jeden minus - nie da się grać.

Na Radku 9800 Pro 128 mb, Athlonie 2 Ghz i 512 mb RAM-u gra z wyłączonym/przestawionym na minimalne wszystkim, co tylko się da, jest zupełnie, kompletnie, bezdyskusyjnie niegrywalna.

Poczeka sobie na lepsze czasy.

Na razie zapłaciłem 80 zł za świetny soundtrack i opowiadanie Sapka - mogło być gorzej ;) Idę się odstresować przy PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin jest gra genialna !!!
Przeszedlem prolog i nie moge wyjsc z podziwu. Jak wy zescie zrobili az tak wciagajaca gre?? W zadny inny tytul nie gra mi sie az tak przyjemnie jak w Witchera :P
Szacun CDP szacun ;)
[Wczoraj wieczorem dostalem paczke wiec sie nie dziwcie ze tak pozno ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego tak obrzucacie kałem CDP. Jeśli macie dostęp do MM to dlaczego po prostu tam nie kupicie ? Jesli mieszkasz w dużym mieście to masz o połowe problemów mniej, uwierz ;). Niestety Ci, którzy mają daleko do MM albo Empiku NIE KUPIĄ wersji ze sklepu bo i tak zapłacą drożej doliczając dojazd, więc zamawiają kurierem i czekają 2 dni i mają gre bez ruszania tyłkiem - rozumiecie ?:)

Do mnie dzisiaj własnie doszedł Wiedźmin, jak narazie zero problemów ;) I ZAMOWILEM SOBIE KURIEREM Z GRAM.PL :P bo do MM mam 20km a do emipku 40km i wole wydać 95zł i czekać w domu, niż wydać koło 90 i stracić pół dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:05, Tass napisał:

dodając jeszcze fakt problemów z Masterlinkiem, niekompletności przesyłki (rozumiem
siła wyższa).


Przecież to jest ściema w imię zasady zesr.ć się na strychu i zwalić na kota.
CDP ma megalomańskie mniemanie o sobie, a kolejny raz nie radzi sobie z premierą i żeby było śmieszniej tym razem jest to ich własna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 18:36, Renor Mirshann napisał:

Na Radku 9800 Pro 128 mb, Athlonie 2 Ghz i 512 mb RAM-u gra z wyłączonym/przestawionym na minimalne
wszystkim, co tylko się da, jest zupełnie, kompletnie, bezdyskusyjnie niegrywalna.


RAM, RAM i jeszcze raz RAM :P jakbyś miał chociaż 1gb to sądze że gra stałaby się jak najbardziej grywalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:39, Jack Bauer napisał:

Nie rozumiem dlaczego tak obrzucacie kałem CDP. Jeśli macie dostęp do MM to dlaczego po prostu
tam nie kupicie ? Jesli mieszkasz w dużym mieście to masz o połowe problemów mniej, uwierz
;). Niestety Ci, którzy mają daleko do MM albo Empiku NIE KUPIĄ wersji ze sklepu bo i tak zapłacą
drożej doliczając dojazd, więc zamawiają kurierem i czekają 2 dni i mają gre bez ruszania tyłkiem
- rozumiecie ?:)

Do mnie dzisiaj własnie doszedł Wiedźmin, jak narazie zero problemów ;) I ZAMOWILEM SOBIE KURIEREM
Z GRAM.PL :P bo do MM mam 20km a do emipku 40km i wole wydać 95zł i czekać w domu, niż wydać
koło 90 i stracić pół dnia ;)

ja też zamówiłem kurierem i jeszcze nie dostałem a mieszkam w wawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacun dla ekipy CdProject. Gra wciąga już od intra. A i śmiga na moim sprzecia aż milo. Gothic 3 może sie schować. Żałuje,, że dopiero dzisiaj mogłem odpalić gre (przeklete studia, że ten uniwersytet jest tak daleko) ale warto było czekać i zamówić EK w ciemno. Weekendy pomiędzy uczelnianym tygodniem od 23 pażdziernika są jeszcze piękniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Kiedy zdobędę miecz srebrny ?? Na razie jestem w akcie 1 i chodze sobie po podogrodziu Wyzimy i zdobywam zaufanie żeby mi coś powiedzieli o salamandrze. Nie moge sie doczegać kiedy go użyję więc proszę o szybkie odpowiedzi (jeśli można :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:48, Jacobb napisał:

Pytanie: Kiedy zdobędę miecz srebrny ?? Na razie jestem w akcie 1 i chodze sobie po podogrodziu
Wyzimy i zdobywam zaufanie żeby mi coś powiedzieli o salamandrze. Nie moge sie doczegać kiedy
go użyję więc proszę o szybkie odpowiedzi (jeśli można :p)

Na samym początku 2aktu , dosłownie to w pierwszej jego lokacji. Imo styl walki mieczem srebrnym jest ładny , i ma ciekawszy wygląd od stylu walki zelazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas na pierwsze pytanie.
Po godzinach robienia questów, bicia na pięści i rewelacyjnej gry w kości czas na kontynuowanie wątku głównego w Podgrodziu.
Chcę wejść do krypty. Gdzie mogę znaleźć pochodnię? Albo eliksir "Kot" (jestem pewny na 99%, że nie mam takiego w ekwipunku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony powiem, że gram na minimalnych to PRAWIE się nie zacina. Komp Core 2 Duo 6300 (1,86gHz)1GB ram, GForce 7300 GS. Tnie się na filmikach i trochę przy dłuższym biegnięciu (gram na kamerce hybrydowej) jak narazie to się zagłębiam powoli... :) ale trzeba przyznać wciąga. No to ja idę grać dalej :P zacząłem I akt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera - a według mnie prolog to najgorsza część gry (z tego co widziałem do tej pory).
Lepiej zaopatrz się w pieluchę lub coś podobnego zanim zaczniesz grać dalej, bo potem jest tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 17:49, hallas napisał:

Łata 1.1 niepokojące objawy: /.../ cała ferajna zabawiająca się w towarzyskie
obijanie mordy zniknęła. Nie tęsknię za nimi specjalnie ale w połączeniu ze zniknięciem Carmen...
jestem zaniepokojony.

Gorzej, ja przegrałem walkę na pięści ze zwykłym pięściarzem. Zablokowała mi się możliwość wykonania jakiegokolwiek ruchu, ani uniku, ani ciosu, facet sprał mnie i straciłem 20 orenów. Niby niewiele, ale jak miałem 140... i przed chwilą gładko stłukłem silnego pięściarza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:40, Jack Bauer napisał:

RAM, RAM i jeszcze raz RAM :P jakbyś miał chociaż 1gb to sądze że gra stałaby się jak najbardziej
grywalna :)


Mówisz, że to by dało aż taki wzrost wydajności? Obecna szybkość gry to na oko 0,3 klatki na sekundę. 512 RAM-u to wydatek, na który ewentualnie mógłbym sobie pozwolić... Czy ktoś tutaj gra na podobnym configu do mojego, ale właśnie z 1GB RAM-u? I jak? Pytanie oczywiście skierowane do wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER !!!

Mam pytanie... O której się umawiało z Vesną Hood przy młynie ? Bo mam 21, i nie wiem czy zdążyłem... I dlaczego młyn jest zamknięty ?

KONIEC SPOILER''A !!!

Bo inaczej muszę wczytać poprzedni zapis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 18:41, bodzio152 napisał:

ja też zamówiłem kurierem i jeszcze nie dostałem a mieszkam w wawie :)


peszek :) ja mieszkam 350km od Wawy i dostałem 25h później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować