Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2008 o 10:51, Bartek 93 napisał:

> Przeklęty nietykalny Łowca Głów...Zabijesz 2, czy 30 strażników i zakonników i się
przyczepia,
> zupełnie bez powodu :D



Gdzie można spotkać tego i kiedy Łoce Głów?? Bo jak przecodziłem go to go nigdy nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:51, Thalanthas napisał:

Gdzie można spotkać tego i kiedy Łoce Głów?? Bo jak przecodziłem go to go nigdy nie spotkałem.

Mój kolega zabił kiedyś (przez przypadek - w bójce się wtrącili) kilku strażników i potem go taki łowca ścigał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zabiłem w II akcie 3 strażników jak miałem przesłuchać tego kolesia w szpitalu i wtedy gdy ludzie od Baraniny przylecieli to ja przez przypadek walnąłem w strażnika i musiałem walczyć ze strażnikami i przestępcami naraz X_X Ale jak już zabiłem tych strażników to żaden łowca głów mnie nie ścigał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:39, Joannita napisał:

>
Z którego to aktu jest ??



Z 2. Zabijałem dla expa zakonników i strażników ( zakonników chciałem tylko, ale zieloni, zaatakować dopiero się dało po zaatakowaniu strażników ). Potem kurs do "Misia Kudłacza", wychodzę i co? Oczywiście pierwsza reakcja "A idź do diabła i broń się". Niestety jest nietykalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nietykalny to raczej z patchem, bo jak mój kumpel miał Łowcę to zabrał mu tak z połowę życia ale i tak ten Łowca go ubił:P Ja za to się z tym typem nie spotkałem, aż tak bardzo na expie mi nie zależało, żeby strażników zabija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 15:51, MagikT napisał:

Nietykalny to raczej z patchem, bo jak mój kumpel miał Łowcę to zabrał mu tak z połowę
życia ale i tak ten Łowca go ubił:P Ja za to się z tym typem nie spotkałem, aż tak bardzo
na expie mi nie zależało, żeby strażników zabija :P


W II akcie nie mamy z nim szans. Sam tak miałem. Za to w V akcie... zemsta musiała być. Niech Jean- Pierre nie uważa, że jest taki świetny ;) Jednak jest to bardzo wymagający przeciwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przechodzę drugi raz grą ale teraz na trudnym i wstyd przyznac nie umiem sobie poradzic z bestią w akcie I , no za kija nie umie , żadnego ciosu się nie da wyprowadzic bo cały czas jestem oślepiony i mnie zabijają ma ktoś jakąś radę ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wstyd, na trudnym poziomie.

Wal ją stylem ciężkim i dobijaj Igni, a kiedy Barghesty się zlecą to używaj stylu grupowego i tak w kółko.

P.S - Ale najlepiej jak byś znak Igni miał już trochę wzmocniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak walczyłem ze strzygą, to po odepchnięciu jej Aardem i ucieknięciu za sarkofag ( w tym momencie w którym ona wstawała)zaczęła się rozgląda i nie atakowała mnie, aż do momentu w którym pojawił się filmik(potem ta sama sztuczka) to jest bug i czy ktoś już też miał taką sytuację(grałem na poziomie łatwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<spoiler>

Ona chwilę się rozgląda a potem goni Geralta. Można biegać dookoła sarkofagu aż świeczki nie zgasną. Gdy to się stanie klątwa minie a Strzyga zamieni się z powrotem w Addę. Bieganie wokoło Sarkofagu to chyba najprostsza metoda na odczarowanie królewny. Nie trzeba nawet miecza wyciągać, najwyżej zabezpieczyć się znakiem Quen. Ja grałem na średnim i większych kłopotów mi nie sprawiła, ani przy odczarowaniu ani przy zabiciu.

<koniec spoilera>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem

jak wchodzę do nowej lokacji (pojawia się ekran ładowania) nie mogę się ruszyć w ogóle!
Muszę wychodzić do menu głównego i wczytywać stan gry.
pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bieganie

Dnia 10.02.2008 o 16:26, szerszeń45 napisał:

wokoło Sarkofagu to chyba najprostsza metoda na odczarowanie królewny.


Znak Aard również dobrze się sprawdza."Królewny" nim się nie zabije , za to udany pozwala na chwilę wytchnienia.Można w tym czasie jakąś miksturkę łyknąć dla zdrowia Wiedźmina.Gdy grałem na najwyższym poziomie trudności nie udało mi się nie odnosić obrażeń.Co jakiś czas Geralt obrywał i te 2 sekundy swobody po udanym Aard , były dosyć potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie próbowałem, ale może jak zagram na najwyższym poziomie trudności we Wiedźmina to może być to przydatna rada. Jak mówiłem tak sobie poradziłem na średnim. Za to znak Quen chyba nie jest dobrym pomysłem, bo ulepszona wersja zadaje obrażenia, choć Strzyga ma bardzo dużo HP, wiec może Quen przeżyć. Nic zobaczę jak wyjdzie i z tym sposobem.
______________________________________________________________________

----> Jacek Pawlik
No ewidentny bug. Próbowałeś przeinstalować grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 17:25, Jacek Pawlik napisał:

mam problem

jak wchodzę do nowej lokacji (pojawia się ekran ładowania) nie mogę się ruszyć w ogóle!
Muszę wychodzić do menu głównego i wczytywać stan gry.
pomocy



A masz zainstalowany najnowsz patch 1.2? Jeśli nie to zainstaluj. jeśli masz patcha to spróbuj rady szerszeń45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi chodzi o to że ona nic nie robiła, patrzyła się tylko jak głupia przez te''30min'' (chociaż za 1 razem ganiałem się z nią obok innego sarkofagu i wtedy jak walnąłem ją Aardem to nawet tak się zawiesiła aż do samego świtu a potem uciekła) a po filmiku znowu norma, lecz wystarczyło ją znowu odepchnąć znakiem, schować się za sarkofag i znowu się zawieszała(rozglądała się na dwie strony i wyła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Zależy jaka pomoc. Jeżeli masz na myśli pomoc zbrojną podczas walk w Odmętach to oczywiście ma znaczenie,bo wtedy ukończysz grę po stronie elfów,ale jeżeli wcześniej w banku pomogłeś Zakonowi to nie możesz pomóc elfom możesz ewentualnie uciec z pola walki i wtedy zakończysz grę jako neutralny. Jeżeli chodzi Ci o pomoc w postaci przyniesienia jedzenia dla Toruviel to nie ma to znaczenia.
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się o to spytać... Otóż na starym komputerze miałem save''y,gdy byłem już pod koniec 2 rozdziału [ dowiedziałem się już,że <SPOILER> Azar Javed to nasz detektyw <SPOILER> ale już tych save''ów nie mam... I tu moja prośba: Mógłby ktoś mi przesłać save''y pod koniec drugiego rozdziału? Byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.
Jestem w Wyzimie klasztornej i wyskakuje mi w miejscu przy murach raport o błędach nie wiecie dlaczego?
Może zainstalować nowego patcha, czy dużo on daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować