Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 21:10, Mathijas W napisał:

Poszukaj w szpitalu w wszystkich salach,poszukaj również przy murach szpitala,oraz obok
pola

Szukałem, szukałem i nic! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba masz jakiś błąd:/ Ale pociesz się tym że ja nadal wierze iż ty (bez obrazy) po prostu ową pielęgniarkę przeoczyłeś. Ja Chivaya 3 dni szukałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 21:28, Gall historyk napisał:

No to chyba masz jakiś błąd:/ Ale pociesz się tym że ja nadal wierze iż ty (bez obrazy)
po prostu ową pielęgniarkę przeoczyłeś. Ja Chivaya 3 dni szukałem:)

Heh, ale ta pielęgniarka powinna stać gdzieś w okolicach szpitala albo w nim samym, a nie chodzić po mieście. :/
Cóż, jutro znów spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 21:31, Kalejdoskop86 napisał:

> No to chyba masz jakiś błąd:/ Ale pociesz się tym że ja nadal wierze iż ty (bez
obrazy)
> po prostu ową pielęgniarkę przeoczyłeś. Ja Chivaya 3 dni szukałem:)
Heh, ale ta pielęgniarka powinna stać gdzieś w okolicach szpitala albo w nim samym, a
nie chodzić po mieście. :/
Cóż, jutro znów spróbuję.


A w którym rozdziale jesteś? Bo to jest zadanie dopiero z III aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 21:55, Szak00 napisał:

A w którym rozdziale jesteś? Bo to jest zadanie dopiero z III aktu.

No jestem w III.

btw. Zakon wymordował drwali i tego gostka, któremu trzeba dać kasę za sprzedanie 5 Dwugrotów przewoźnikowi. Niestety, zadanie mam aktywne... czyżby ten gościu żył? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 22:01, Jabłoński napisał:

Mam pytanko. Czy przygoda Wesele ma jakąkolwiek fabułe?


Wesele to taka mini przygoda, prezentuje raczej scenę. Ma kilka punktów fabularnych, lecz trudno to nazwać typową fabułą. Jej celem jest godzina dobrej zabawy podczas weselnej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 21:31, Kalejdoskop86 napisał:

>/.../> Cóż, jutro znów spróbuję.

Próbować musisz o odpowiedniej porze, to jest, o ile pamiętam, między 12 a 13 godziną. Wtedy idzie do szpitala (a nie stoi i czeka na Ciebie). Piszę "o ile pamietam" bo teraz gram trzeci raz po długiej przerwie i jeszcze nie doszedłem do tego miejsca (dzisiaj dopiero dojdę) ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanka dot. WIEDZMIN - KRWAWY SZLAK (na telefon)

1. jak uzywac eliksirow z ziol? (czy to po prostu jest wzmocnienie jednej wlasiwosci na nastepny poziom?)
2. czy sa jakies skutki ubicia czlowieka-wilkolaka?
3. jakie sa skutki zabicia lub odczarowania strzygi?
4. czy wam tez zawiesza w 8 planszy jak spadniecie w przepasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "Cenie Neutralności" da się zdobyć karty Deidre lub Sabriny? Trzeba wykonać dla nich zadania czy jak? Bo jak za którąś obstawałem to nigdy mi się nie udawało. ;/ Swoją drogą - da się to przejść stając najpierw po stronie Deidre a później w namiocie po stronie Sabriny? Bo jak Deidre z tymi kundlami się na mnie rzuca to nic nie mogę zrobić. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka 2:
-Jak zdobyc poważanie krasnoludzkiego kowala by dało się z nim handlować?
-Gdzie moge sprzedac moja wiedźmińską zbroje,bo u żadnego handlarza sie nie dało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:30, Mathijas W napisał:

Mam pytanka 2:
-Jak zdobyc poważanie krasnoludzkiego kowala by dało się z nim handlować?
-Gdzie moge sprzedac moja wiedźmińską zbroje,bo u żadnego handlarza sie nie dało?


- Musisz pomóc w czymś Wiewiórkom,
- U kowala lub płatnerza - ale oczywiście nie tą, którą dostajesz od Vesemira, bo tego rupiecia, to nikt nie chce kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prosbe. Zamierzam z kolega stworzyc przygody Geralta za pomoca d''jinni. Chcemy tam wrzucic tajna organizacje (cos w stylu Salamandry). I chcialbym was prosic o podanie jakis nazw dla tej organizacji tylko zeby trzymala ta nazwa z charakterem Wiedzmina. Chcemy rozbudowac troche te przygode zeby bylo tak ok z 3 godziny grania. Wiec prawdopodobnie wyjdzie to pod koniec tego roku szkolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:16, JayL napisał:

W "Cenie Neutralności" da się zdobyć karty Deidre lub Sabriny? Trzeba wykonać dla nich
zadania czy jak? Bo jak za którąś obstawałem to nigdy mi się nie udawało. ;/ Swoją drogą
- da się to przejść stając najpierw po stronie Deidre a później w namiocie po stronie
Sabriny? Bo jak Deidre z tymi kundlami się na mnie rzuca to nic nie mogę zrobić. ;/


Ja jak tylko skończyła się rozmowa rzuciłem tą petardę którą dostaje się na początku, co sprawiało, że ani Deidre się na mnie nie rzuciła ani jej pieski. I jak są pod wpływem strachu to można ją zatłuc błyskawicznie, zwłaszcza jeśli posmarujesz se miecz miałem diamentowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:38, dzawora napisał:

Mam do Was prosbe. Zamierzam z kolega stworzyc przygody Geralta za pomoca d''jinni. Chcemy
tam wrzucic tajna organizacje (cos w stylu Salamandry). I chcialbym was prosic o podanie
jakis nazw dla tej organizacji tylko zeby trzymala ta nazwa z charakterem Wiedzmina.
Chcemy rozbudowac troche te przygode zeby bylo tak ok z 3 godziny grania. Wiec prawdopodobnie
wyjdzie to pod koniec tego roku szkolnego.


Sprawa jest prosta: w Wiedźminie są wiewiórki, salamandra, oraz loża czarodziejek i kapituła czarodziejów. Więc albo dasz nazwę zwierzaka (np. wiwerna, bazyliszek, gryf itp) albo coś w stylu loży (np. episkopat, egzekutywa ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:38, dzawora napisał:

Mam do Was prosbe. Zamierzam z kolega stworzyc przygody Geralta za pomoca d''jinni. Chcemy
tam wrzucic tajna organizacje (cos w stylu Salamandry). I chcialbym was prosic o podanie
jakis nazw dla tej organizacji tylko zeby trzymala ta nazwa z charakterem Wiedzmina.
Chcemy rozbudowac troche te przygode zeby bylo tak ok z 3 godziny grania. Wiec prawdopodobnie
wyjdzie to pod koniec tego roku szkolnego.


Teletubisie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:38, dzawora napisał:


/ciach/
Aen (co to znaczy w języku elfów to nie wiem)
Lub dajcie nazwę potwora, mi się by podobała Gravier czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 16:38, dzawora napisał:

Mam do Was prosbe. Zamierzam z kolega stworzyc przygody Geralta za pomoca d''jinni. Chcemy
tam wrzucic tajna organizacje (cos w stylu Salamandry). I chcialbym was prosic o podanie
jakis nazw dla tej organizacji tylko zeby trzymala ta nazwa z charakterem Wiedzmina.
Chcemy rozbudowac troche te przygode zeby bylo tak ok z 3 godziny grania. Wiec prawdopodobnie
wyjdzie to pod koniec tego roku szkolnego.


Nie chcę Was zrażać, ale zrobienie przygody w dwie osoby to nie jest łatwa sprawa. Tym bardziej, jeśli planujecie rozgrywkę na 3 godziny. Wyjdźcie od czegoś prostego, drobnego moda i zobaczcie, jak będzie Wam szło. W przeciwnym przypadku albo poleci jakość, albo zwyczajnie się zniechęcicie po paru dniach/tygodniach pracy. Ewentualnie poszukajcie kolejnych chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować