Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

No ja się prawie załamałem bo dopiero w przyszłym tygodniu powinienem dostać wypłatę a tak to leżę... i to wcale nie jest śmieszne bo w sumie to dzisiaj trzeba by było zrobić przelew dlatego że jeśli zrobić go w poniedziałek to może przypadkiem nie dojść do wtorku i co wtedy? kasa poszła a zamówienie anulowane... paranoja mi się tu tworzy przyjaciele... chyba zmienie na pobranie -.-

Oj... nie da się zmienić no to trzeba się zadłużyć na okres całego jednego tygodnia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 06:58, Kyo-San napisał:

No ja się prawie załamałem bo dopiero w przyszłym tygodniu powinienem dostać wypłatę a tak
to leżę... i to wcale nie jest śmieszne bo w sumie to dzisiaj trzeba by było zrobić przelew
dlatego że jeśli zrobić go w poniedziałek to może przypadkiem nie dojść do wtorku i co wtedy?
kasa poszła a zamówienie anulowane... paranoja mi się tu tworzy przyjaciele... chyba zmienie
na pobranie -.-

Oj... nie da się zmienić no to trzeba się zadłużyć na okres całego jednego tygodnia ;p


Halo, halo, to może być po prostu (niestety kolejny :/) błąd całego tego mechanizmu w sklepie.gram.pl! Nie podniecajmy się tak, bo wysyłka IMO i tak będzie dopiero 23 października :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila w sprawie płatności. Czyli mam zapłacić? Premiera za 5 dni? Sorry za takie pytania, ale ostatnio nie interesowałem się Widźminem, a widzę że jakieś problemy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie im cos popiertenteges...
Dostalem maila o potwierdzeniu a po kliknieciu w link dostaje komunikat "Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny."

Pewnie jakis blad im wyskoczyl, bo jak chcialem skontaktowac sie z ekipa sklepu w tej sprawie (przez formularz) to wywalil sie blad SQL i nie moge go wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem meila w tej sprawie i gdy klikam na link to pisze że nie mogę potwierdzić zamówienia bo produkt jest niedostępny tak więc jest to poprostu kolejny błąd systemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 08:19, Warrior Within napisał:

Chyba wszyscy co zamówili dostali ten fałszywy link, ja też poza tym coraz więcej osób to zgłasza.
Teraz przydała by się wypowiedź niebieskich o tej sprawie.


właśnie, też mam tylko widźmina zamówionego i też nie moge potwierdzić ;)

czekajmy na głos z góry....xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 20:50, lancuch napisał:

ja mam taka propozycje
moznaby zoorganizowac w jakichs ruinach zamku vide Czersk szkolenie na wiedzmina ;)
byloby fajnie i zabawnie ;]



Aha z masową "próbą Traw" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 11:08, de99ial napisał:

> ja mam taka propozycje
> moznaby zoorganizowac w jakichs ruinach zamku vide Czersk szkolenie na wiedzmina ;)
> byloby fajnie i zabawnie ;]


Aha z masową "próbą Traw" :D:D:D


Ale Próbę Traw przechodzili mali chłopcy, nie wiem ilu forumowiczów by się nadawało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 12:32, Thilnenn napisał:

> > ja mam taka propozycje
> > moznaby zoorganizowac w jakichs ruinach zamku vide Czersk szkolenie na wiedzmina
;)
> > byloby fajnie i zabawnie ;]
>
>
> Aha z masową "próbą Traw" :D:D:D

Ale Próbę Traw przechodzili mali chłopcy, nie wiem ilu forumowiczów by się nadawało ;)


Noo, ja czuję się mały duchem, jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 12:32, Thilnenn napisał:

Ale Próbę Traw przechodzili mali chłopcy, nie wiem ilu forumowiczów by się nadawało ;)

To można ją zastąpić różnymi suplementami diety, typu soczki, grzybki i inne sałatki, myślę, że to też dałoby niezły efekt. Tylko jeszcze skombinować wahadło i wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować