Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Niebardzo jestem w stanie go zlokalizowac :/

Oj , nie doczytałem posta do końca.Elf przeniósł się na północno-wschodni kraniec bagien.Jest tam obecnie obóz Wiewiórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba spoiler

O ile dobrze się orientuję, Yaevinn wraz z oddziałem Scoia''tael jest na wyspie, na północnym wschodzie mapy.
@Buhahahahaha - zjawi się tam, gdy zakończysz - w dowolny sposób - śledztwo.

Koniec prawdopodobnego spoilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:12, boogie85 napisał:

Pisać tak naprawdę miałem o czym innym :) Mianowicie z gaju druidów jakiś elf wysłał mnie w
roli posłańca do Vivaldiego, gdy wróciłem już gada nie było a pod gajem rozbił obóz Zygfryd
"mdli-mnie-gdy-go-widzę" rycerzyk zakonu. Gdzie znajdę tego elfa? Czyżby panowie z różyczkami
na torsach go przepędzili? Niebardzo jestem w stanie go zlokalizowac :/


Spoiler
Będzie na pólnoc od wieży maga w obozie wiewiórek.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 18:30, Karharot napisał:

SPOILER
Chyba raczej AJ:)
Ja na cmentarz udałem się dopiero po sekcji zwłok, zapewniam Cię że jeśli przeprowadzisz ją
do końca to również dowiesz się prawdy o tym kto jest winny
KONIEC SPOILERA

SPOILER
Bardzo możliwe. Widocznie nie dowiedziałem się wszystkiego o sekcji zwłok
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można zdobyć trofea w V akcie. Wiem tylko że jest do zabicia jakaś wampirzyca i ktoś jeszcze ale niewiem gdzie te stwory można spotkać. Wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 20:19, Tajemnic napisał:

@Buhahahahaha - zjawi się tam, gdy zakończysz - w dowolny sposób - śledztwo.


Lecz ja mam go (według kalkensteina) jakimś sposobem wywabić na bagna żeby miał słabszą moc wśród wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 21:18, Coxsik napisał:

W jaki sposób można zdobyć trofea w V akcie. Wiem tylko że jest do zabicia jakaś wampirzyca
i ktoś jeszcze ale niewiem gdzie te stwory można spotkać. Wie ktoś może?



Wampirzyce spotkasz w nocy przy cmentarzu razem z dużą grupą bruks. Drugiego potwora nie pamiętam. Zresztą to wszystko masz w poradniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 21:20, Buhahahahaha napisał:

> @Buhahahahaha - zjawi się tam, gdy zakończysz - w dowolny sposób - śledztwo.

Lecz ja mam go (według kalkensteina) jakimś sposobem wywabić na bagna żeby miał słabszą moc
wśród wody

jak zakonczysz sledztwo to go albo wywabisz abo on ciem wy... Wywabi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Oj nieładnie :P Nie napisałeś "Spoiler"...
Po prostu weź go ze sobą i zabierz książkę z wieży. Kiedy wyjdziesz, odpali się przerywnik w którym Geralt daje Raymondowi/ Azarowi po mordzie. Potem chwilę powalczycie, a w końcu przestraszy się i zwieje.

/Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 21:38, Tajemnic napisał:

Spoiler

Oj nieładnie :P Nie napisałeś "Spoiler"...
Po prostu weź go ze sobą i zabierz książkę z wieży. Kiedy wyjdziesz, odpali się przerywnik
w którym Geralt daje Raymondowi/ Azarowi po mordzie. Potem chwilę powalczycie, a w końcu przestraszy
się i zwieje.

/Spoiler


Alle jak mam go "zabrać ze sobą"? mam tylko obcję zabicia baraniny i opowiastce o Vincencie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Musisz się udać do Baraniny i albo go zabić albo dogadać się z nim aby się ukrył. Potem idziesz do Kalksteina i obgadujesz z nim jak wciągnąć Javeda w zasadzkę. Następnie wracasz do Raymonda i mówisz mu że sprawa Baraniny jest załatwiona.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Od którego levelu są złote talenty? Kiedyś chyba Karharot dawał link do takiej strony gdzie wszysko jest napisane ale jakoś nie mogę znaleźc tego posta... Mam 21 poziom i jestem w połowie III aktu :)
To dobrze czy przeciętnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2008 o 23:48, Matias16162 napisał:

Mam pytanko. Od którego levelu są złote talenty? Kiedyś chyba Karharot dawał link do takiej
strony gdzie wszysko jest napisane ale jakoś nie mogę znaleźc tego posta... Mam 21 poziom i
jestem w połowie III aktu :)
To dobrze czy przeciętnie?


Jest napisane na karcie postaci jak najedziesz myszką na ilość posiadanych talentów (od 30 poziomu o ile pamiętam). A co do lv to chyba przeciętnie ja miałem 5 lv więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde. No nie wiem, a na jakim poziomie trudności? Ja na średnim gram. Jak pierwszy raz byłem na bagnach przeszedłem je wzdłuż i w szerz i nic żywego po mnie nie zostało :) Później jeszcze raz sprawdzałm dla pewności. Teraz tak samo. Przeprowadziłem śledztwo na bagnach i właśnie idę po nich zabijając wszystko co się rusza i przyjmuje kolejne zleceni. Może jak wróce do miasta to będę miał ten 23 czy chociaż 22 level...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwy SPOILER

Gdy zabijesz wampirzycę i grono Brux dookoła niej, to przy drzewie na cmentarzu spotkasz dużego Garkaina w towarzystwie dwóch mniejszych kumpli.

Koniec SPOILER''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jak mozna latwo pokonac tego czarownika javeda (niemam jaskolek:PP) bo ja z nim walcze uderzam igni no ale jak ginie berengar to juz ciezko z nim wygrac jakas mala pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:20, wiedx1 napisał:

wiecie moze jak mozna latwo pokonac tego czarownika javeda (niemam jaskolek:PP) bo ja z nim
walcze uderzam igni no ale jak ginie berengar to juz ciezko z nim wygrac jakas mala pomoc
:P

prosto? hm... Najłatwiej to chyba Aard, doskok, cios, unik, Aarde i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:35, McAbre napisał:

Ja go jednym kombem zniszczyłem xD Ogólnie się zawiodłem, to miał być mocny typ =.=

To jest mocny typ, ale na najwyzszym poziomie trudnosci, bo na nizszych mozna go rozwalic bez najmniejszego problemu, jezeli sie zawiodles na poziomie trudnosci to sprobuj na najtrudniejszym to wtedy na pewno nie bedzie az tak latwa (chociarz nawet na najtrudniejszym gra jest prosta:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować