Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Klikasz "Nowa Gra" i tam będziesz miał do wyboru.

"Nowe Przygody" i Zwykła Gra. Bierzesz nowe przygody i już masz tam ten mod, nie trzeba żadnych programów tak jak w Gothic.

A jeśli chodzi o trudność to nie jest trudny bo już na początku masz bardzo dużo talentów do rozdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ta WIEDŹMA ma czelność mówić o mutacjach spowodowanych przekleństwem Czarnego Słońca :D ?


Popatrzcie sobie na Sabrinę w całej okazalości :D Nawet Morte był bardziej skompletowany :)

( screen z Ceny Neutralności )

20080411185606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 18:57, Lone Wolf napisał:

I ta WIEDŹMA ma czelność mówić o mutacjach spowodowanych przekleństwem
Czarnego Słońca :D ?


Popatrzcie sobie na Sabrinę w całej okazalości :D Nawet Morte był bardziej skompletowany
:)

( screen z Ceny Neutralności )


Niezły błąd hehe, teraz wygląda o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 17:59, Meykan napisał:

A jeśli chodzi o trudność to nie jest trudny bo już na początku masz bardzo dużo talentów
do rozdania.


Może to i dobre rozwiązanie.Autorzy moda najlepiej wiedzą , jak mocna ma być postać , aby granie było możliwe , ale również odpowiednio trudne.Na dodatek , podchodząc do rozgrywki drugi raz , można stworzyć inną postać i wypróbować odmienną taktykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo CDP Red! Optymalizacja gry, po spatchowaniu Wiedźmina do wersji 1.3, naprawdę robi swoje. Nareszcie nie trzeba czekać 2 min. żeby odwiedzić malutką chatę. :) Mod też jest niczego sobie. Szkoda tylko, że nowa przygoda tak szybko się kończy. Grałem trochę ponad 1h, już zacząłem się rozkręcać, a tu koniec ballady Jaskra. Brakuje mi też dialogów, ale nie można mieć wszystkiego. :) Ogółem "Cenę neutralności" oceniam na 8+/10. Czekam na kolejne. :)

@Thalanthas
Łykasz Jaskółkę, włączasz styl grupowy (miecz srebrny), ściągasz uwagę kikimor i sieczesz. :) Ewentualnie od razu niszczysz kokony Aardem i wybijasz resztę potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi może pomóc? Zainstalowałem patcha 1.3 gra podstawowa działa pięknie, wczytuje stare sejwy, ale do ceny neutralności nie chce wejść. przechodzi cały proces wyboru, pojawia się na chwilę ekran wczytywania i wywala grę do menu głównego. ktoś miał coś podobnego? co z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mianowicie gra w pierwszym akcie po wyjściu z domku Oda wywala sie do pulpitu. Probowałem juz wczesniejsze sejvy i nic, ma ktos jakis pomysl? Wersja 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co do d''jinni bo coś zrąbałem i jak daje new areas to nic sie nie dodaje czy jak odinstaluje grę! i d''jinni to wszystko było jak na początku czy mój save zostanie z tego d''jinni bo jak sam ten program kasuje to nic ... proszę o szybka pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 10:28, Jabłoński napisał:

Toa ciota Eskel nie zabił ani jednej kikimory sam. Co robić, zawsze mnie zabijaja i nigdy
się nie kończą te kikimory !

sam jesteś ciota bo nie umiesz nawet czytać musisz niszczyć ich kokony ardem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 10:28, Jabłoński napisał:

Toa ciota Eskel nie zabił ani jednej kikimory sam. Co robić, zawsze mnie zabijaja i nigdy
się nie kończą te kikimory !


Rozwal aardem kokony. Robotnice przestają się wtedy respawnować i zostaje tylko kikimora wojownik do zabicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 10:42, dominik713 napisał:

Mam takie pytanie co do edytora.... Gdy klikam dwa razy na Module Properties to nic się
nie dzieje... nie pojawia się żadne okno... O co chodzi?

może naciśnij prawym przyciskiem myszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 10:42, dominik713 napisał:

Mam takie pytanie co do edytora.... Gdy klikam dwa razy na Module Properties to nic się
nie dzieje... nie pojawia się żadne okno... O co chodzi?


Znowu zaczynamy robić jakieś mody co? Napisz ten problem w tym temacie, ona się tym zajmuję http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34338&u=73

P.S Jak chcesz to mogę trochę pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam problem z zainstalowaniem Patcha 1.3. Kiedy włączam instalator, wybieram język instalacji i klikam dalej wyskakuje mi błąd że Wiedźmin nie został poprawnie zainstalowany ;/ Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam błąd. Musiałem przeinstalować grę, Tobie radzę to samo, a jak chcesz zachować jakieś sejwy z wiedźmina to skopiuj je do jakiegoś folderu lub pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:00, Pyton15 napisał:

Witam :) Mam problem z zainstalowaniem Patcha 1.3. Kiedy włączam instalator, wybieram
język instalacji i klikam dalej wyskakuje mi błąd że Wiedźmin nie został poprawnie zainstalowany
;/ Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem??

jak sam problem mowi przeinstaluj gre i zainstaluj patch jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok,musiałem przeinstalować grę,już działa. :P
Dobra,na razie próbuję,niestety do NwNa nie wrócę... Bo mam z nim problemy,ale postaram się coś w Wiedźminie zrobić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować