Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

a pro po rozszerzenia to dziwne że 16 USA 19 reszta świata w tym polska :/ jak bym piekł polskie bułeczki i zaczynał od eksportu do innych krajów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś kolega przyniósł Wiedźmina i bardzo się zawiodłem ,gra jest strasznie nie dopracowana ,są niewidzialne ściany
Jak wchodzi się do wody nie ma żadnych efektów jak to w wodzie. I wszystko na full . Jak wiadomo pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:04, Daniello199378 napisał:

dziś kolega przyniósł Wiedźmina i bardzo się zawiodłem ,gra jest strasznie nie dopracowana
,są niewidzialne ściany
Jak wchodzi się do wody nie ma żadnych efektów jak to w wodzie. I wszystko na full .
Jak wiadomo pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

dawno nie odpalalem wiedzmina ale z tego co pamietam na wodzie byly efekty, nie widzialne sciany byly tylko na krancu lokacji a raczej cos nam stalo na drodze(kamienie, kraki itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:23, lord0 napisał:

> dziś kolega przyniósł Wiedźmina i bardzo się zawiodłem ,gra jest strasznie nie dopracowana

> ,są niewidzialne ściany
> Jak wchodzi się do wody nie ma żadnych efektów jak to w wodzie. I wszystko na full
.
> Jak wiadomo pierwsze wrażenie jest najważniejsze.
dawno nie odpalalem wiedzmina ale z tego co pamietam na wodzie byly efekty, nie widzialne
sciany byly tylko na krancu lokacji a raczej cos nam stalo na drodze(kamienie, kraki
itp.)


widocznie coś źle ustawiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 21:43, junior17 napisał:

Ktoś wie gdzie znaleźć przepis na perfumy?
Jaki jest najlepszy miecz i gdzie go znaleźć?
Pozdrawiam

perfum: Aether, Vitriol, Quebirth

miecze: srebrny: dostajesz od pani jeziora, nie pamietam jak sie nazywal, a stalowy to Sihili lub Ard''aenye (o ile na niego trafisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepis na perfumy można dostać w pewnym momencie od jednego z ceglarzy (zdaje mi się że po uwolnieniu tego dziecka z rąk Salamandry).
Jeśli chodzi o miecze to najlepsze stalowe jakie możesz zdobyć to Sihil i D''yaebl zaś najlepsze srebrne to Aerondight lub Księżycowe Ostrze. Najlepszy miecz stalowy w grze czyli Ard''aenye jest natomiast nie do zdobycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko zamówiłem Wiedźmin Update ze sklepu gram. Pierwszy raz w ogóle kupuje grę ze sklepu komputerowego. Skoro premiera jest 19 września w piątek, a zamówiłem przesyłkę kurierem to którego dnia dojdzie do mnie gra? W piątek czy dopiero w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 08:41, Paułak napisał:

Mam pytanko zamówiłem Wiedźmin Update ze sklepu gram. Pierwszy raz w ogóle kupuje grę ze sklepu komputerowego. Skoro premiera jest 19 września w piątek, a zamówiłem przesyłkę kurierem to którego dnia dojdzie do mnie gra? W piątek czy dopiero w poniedziałek?


Wedle opisu wysyłka przewidywana jest na 18 września. Jeśli kurier dostarczy grę faktycznie w następny dzień roboczy, optymistyczna wersja brzmi, że przesyłkę otrzymasz w piątek, ale znając realia, dojdzie w poniedziałek. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 08:41, Paułak napisał:

Mam pytanko zamówiłem Wiedźmin Update ze sklepu gram. Pierwszy raz w ogóle kupuje grę
ze sklepu komputerowego. Skoro premiera jest 19 września w piątek, a zamówiłem przesyłkę
kurierem to którego dnia dojdzie do mnie gra? W piątek czy dopiero w poniedziałek?

W piątek albo w poniedziałek dostaniesz. A jeśli mi się zdaje wiedźmin update to nie gra tylko nowy poradnik, płytą z muzyka i patchami i jeszcze kilka dodatków. A całkowita gra już zpatchowana kosztuje około 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 08:15, Joannita napisał:

>
To skąd wiesz że takowy istnieje.
??


Miecz prawdopodobnie można zdobyć odpowiednio rozmawiając w IV akcie z Alvinem. Kombinacji tych dialogów jest dość dużo. (Będę próbował go znaleźć po kupnie Wiedźmin Upload). Powinien być w V akcie w krypcie Kruka.
Tu jest zdjęcie tego miecza:

20080914104724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 10:49, junior17 napisał:

> >
> To skąd wiesz że takowy istnieje.
> ??

Miecz prawdopodobnie można zdobyć odpowiednio rozmawiając w IV akcie z Alvinem. Kombinacji
tych dialogów jest dość dużo. (Będę próbował go znaleźć po kupnie Wiedźmin Upload). Powinien
być w V akcie w krypcie Kruka.
Tu jest zdjęcie tego miecza:

a ja za to slyszalem ze jest on losowo generowany w grze w losowym miejscu i tylko jeden raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 10:54, lord0 napisał:

> > >
> > To skąd wiesz że takowy istnieje.
> > ??
>
> Miecz prawdopodobnie można zdobyć odpowiednio rozmawiając w IV akcie z Alvinem.
Kombinacji
> tych dialogów jest dość dużo. (Będę próbował go znaleźć po kupnie Wiedźmin Upload).
Powinien
> być w V akcie w krypcie Kruka.
> Tu jest zdjęcie tego miecza:
>
a ja za to slyszalem ze jest on losowo generowany w grze w losowym miejscu i tylko jeden
raz :P


Raczej mało prawdopodobne, ponieważ w tej grze nic nie jest generowane losowo. Chyba, że twórcy zrobili tak, że tylko jedna rzecz (ten miecz) w całej grze jest generowany losowo.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 10:59, junior17 napisał:


W tej grze jest sporo rzeczy generowanych losowo. Sami twórcy mówili że nie mają wpływu na pogodą w lokacjach jaka będzie w danej chwili.
A co do tego miecza to nie wiem czy będzie on potrzebny. Na najtrudniejszym poziomie osiągając minimum 40 level można wszystkich rozwalić bez tego mieczyka. No może jedynie kościej stwarza trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 12:02, Jabłoński napisał:

Jak kupie Wiedźmin Update na płycie, to czy odpalać mi sie ona będzie z tej kupionej
płyty?


Gra będzie normalnie działać z płytą, którą kupiłeś za pierwszym razem. W Wiedźmin Update, znajduja się płyty, lecz tylko z patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować