Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Jeśli 18 miesięcy to źle, dobra gra (taka jak Wiedźmin) powinna być robiona przez 4-5 lat albo i więcej, trzeba zrobić długą grę i wszystko dopracować na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 14:13, szypek26 napisał:

ja jestem pewny, że Wiedźmin 2 "się pisze". Bagiński wypaplał,
że dwójka planowana jest 18 miesięcy po premierze jednynki. Znaczy wychodziłoby, że gdzieś
na poczatek przyszłych wakacji.


Nie chcę psuć twoich marzeń, ale nie bardzo w to wierzę. Wiem, że jeden z projektantów fabuły Wiedźmina zaangażował się w inny projekt, który ma trwać do lata przyszłego roku. Człowiek nadal jest w teamie Wiedźmina, ba pojawiał się nawet na konwentach jako oficjalny przedstawiciel. Nie angażował by się w inny projekt, gdyby Wiedźmin 2 był w zaawansowanym stadium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmina 2 spodziewałbym się 2do 3 lat po jedynce.Zapewne będzie na tym samym silniku co 1 tylko trochę podrasowanym, więc bardziej zawansowane prace nad silnikiem odpadają, chociaż oczywiście mogę się mylic i na Wiedzmina 2 poczekamy tyle co na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Wiedźmina przeszedłem już jakis czas temu, bardzo mi sie podobał - jak pewnie większości. Teraz moje pytanko, czy opłaca się kupic rozszerzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 14:45, skubsa napisał:

Witam, Wiedźmina przeszedłem już jakis czas temu, bardzo mi sie podobał - jak pewnie
większości. Teraz moje pytanko, czy opłaca się kupic rozszerzenie ?

Tak, opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pożyjemy, zobaczymy. myślę, że do lata 2010 będzie na pewno.
@mekeht - robienie dwójki na tym samym silniku byłoby kpiną z graczy. z aurory więcej niż to, co jest teraz nie wyciągniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z Jaskrem udało mi się rozwiązać, ale muszę prosić o kolejną poradę... mianowicie: jakieś sprawdzone metody na Kościeja? Próbowałem różnych kombinacji eliksirów. Zamieć, Jaskółka, Wierzba, Dzierzba, Filtr Pertiego(mam maksymalnie rozwinięty Znak Igni), Wilga, Puszczyk... rzecz jasna nie wszystkie naraz, chociaż przydałoby się :/ próbowałem już z 8 razy i za nic nie mogę sobie z nim poradzić....

Jeszcze jedno pytanie - jak wzmacniać Znaki? W instrukcji pisze, że trzeba wykupić tą umiejętność osobno dla każdego Znaku, ale nie wiem gdzie taka zdolność jest. Dostaje się ją za jakiś specjalny wywar typu eliksir z oka Przerazy? Prosiłbym też o screena, bo chyba ślepy jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:03, Lfdracon napisał:

Problem z Jaskrem udało mi się rozwiązać, ale muszę prosić o kolejną poradę... mianowicie:
jakieś sprawdzone metody na Kościeja? Próbowałem różnych kombinacji eliksirów. Zamieć,
Jaskółka, Wierzba, Dzierzba, Filtr Pertiego(mam maksymalnie rozwinięty Znak Igni), Wilga,
Puszczyk... rzecz jasna nie wszystkie naraz, chociaż przydałoby się :/ próbowałem już
z 8 razy i za nic nie mogę sobie z nim poradzić....


biegaj w okol slupów i uderzaj igni po jakiś 2 minutach zginie ;]

Dnia 01.09.2008 o 20:03, Lfdracon napisał:

Jeszcze jedno pytanie - jak wzmacniać Znaki? W instrukcji pisze, że trzeba wykupić tą
umiejętność osobno dla każdego Znaku, ale nie wiem gdzie taka zdolność jest. Dostaje
się ją za jakiś specjalny wywar typu eliksir z oka Przerazy? Prosiłbym też o screena,
bo chyba ślepy jestem :/


przytrzymaj chwile prawy przycisk myszy ;] a umiejętność która trzeba wykupić to ta pierwsza od lewej przy każdym znaku na każdym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:03, Lfdracon napisał:

Problem z Jaskrem udało mi się rozwiązać, ale muszę prosić o kolejną poradę... mianowicie:
jakieś sprawdzone metody na Kościeja? Próbowałem różnych kombinacji eliksirów. Zamieć,
Jaskółka, Wierzba, Dzierzba, Filtr Pertiego(mam maksymalnie rozwinięty Znak Igni), Wilga,
Puszczyk... rzecz jasna nie wszystkie naraz, chociaż przydałoby się :/ próbowałem już
z 8 razy i za nic nie mogę sobie z nim poradzić....

Jeszcze jedno pytanie - jak wzmacniać Znaki? W instrukcji pisze, że trzeba wykupić tą
umiejętność osobno dla każdego Znaku, ale nie wiem gdzie taka zdolność jest. Dostaje
się ją za jakiś specjalny wywar typu eliksir z oka Przerazy? Prosiłbym też o screena,
bo chyba ślepy jestem :/

Lykasz Jaskolke puszczyk, pelnie i wierzbe. Nie pamiętam czasów działania więc zrób tak:
Lykasz 2eliksiry które mają najdłuższy czas działania, idziesz spać na 1godzinke= eliksiry działają a toksyczność=0.
Lukasz kolejne 2 eliksiry, na miecz dajesz olej/rune/co tam masz.
Walisz go stylem silnym ile popadnie. Jakieś 10s-1minuta i krabik leży i kwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:03, Lfdracon napisał:

Problem z Jaskrem udało mi się rozwiązać, ale muszę prosić o kolejną poradę... mianowicie:
jakieś sprawdzone metody na Kościeja? Próbowałem różnych kombinacji eliksirów. Zamieć,
Jaskółka, Wierzba, Dzierzba, Filtr Pertiego(mam maksymalnie rozwinięty Znak Igni), Wilga,
Puszczyk... rzecz jasna nie wszystkie naraz, chociaż przydałoby się :/ próbowałem już
z 8 razy i za nic nie mogę sobie z nim poradzić....


Ja rozwaliłem kościeja od razu. Zabiłem go samym Ignim, a nie miałem nawet tego znaku do końca rozwiniętego. Wystarczy uciekać i nawalać. Ważne jest żeby wziąść eliksir na szybszą regeneracje energii. Nie pamiętam jak ten eliksir się nazywał ale na pewno go masz bo to jeden z podstawowych. Możesz też czasem rzucić znak Yrden.. ten zółty chroniący. Bo z tego co pamiętam to ten kościej jak Cię uderzy to jest duża szansa na ogłuszenie.. poza tym jest chyba też eliksir broniący przed ogłuszeniem. Ważne jest żeby walić Ignim i uciekać. No i ogólnie dobrze też jest wziąść przed walką Jaskółkę.

Dnia 01.09.2008 o 20:03, Lfdracon napisał:

Jeszcze jedno pytanie - jak wzmacniać Znaki? W instrukcji pisze, że trzeba wykupić tą
umiejętność osobno dla każdego Znaku, ale nie wiem gdzie taka zdolność jest. Dostaje
się ją za jakiś specjalny wywar typu eliksir z oka Przerazy? Prosiłbym też o screena,
bo chyba ślepy jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Nie wiem gdzie napisać to pytanie więc napisze tu :P. Jestem w 4 akcie i mam przyprowadzić krowę czempionke, mam jej dać bakalie, ale nie wiem skąd mam je wziąść ;/ patrzyłem u Abigail i nie ma na sprzedasz. Ktoś wie gdzie mogę je zdobyć ? z góry dziękuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:54, PompedjuSZ napisał:

Cześć ! Nie wiem gdzie napisać to pytanie więc napisze tu :P. Jestem w 4 akcie i mam
przyprowadzić krowę czempionke, mam jej dać bakalie, ale nie wiem skąd mam je wziąść
;/ patrzyłem u Abigail i nie ma na sprzedasz. Ktoś wie gdzie mogę je zdobyć ? z góry
dziękuję :p


Spróbuj w karczmie lub u piekarza.

Jednak ja radziłbym Ci podjąć się pogodzenia Ryboludzi i ludzi. Bardziej się ta możliwość opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 21:09, JanoP napisał:

> Cześć ! Nie wiem gdzie napisać to pytanie więc napisze tu :P. Jestem w 4 akcie i
mam
> przyprowadzić krowę czempionke, mam jej dać bakalie, ale nie wiem skąd mam je wziąść

> ;/ patrzyłem u Abigail i nie ma na sprzedasz. Ktoś wie gdzie mogę je zdobyć ? z
góry
> dziękuję :p

Spróbuj w karczmie lub u piekarza.

Jednak ja radziłbym Ci podjąć się pogodzenia Ryboludzi i ludzi. Bardziej się ta możliwość
opłaca.

niech robi co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 21:09, JanoP napisał:

> Cześć ! Nie wiem gdzie napisać to pytanie więc napisze tu :P. Jestem w 4 akcie i
mam
> przyprowadzić krowę czempionke, mam jej dać bakalie, ale nie wiem skąd mam je wziąść

> ;/ patrzyłem u Abigail i nie ma na sprzedasz. Ktoś wie gdzie mogę je zdobyć ? z
góry
> dziękuję :p

Spróbuj w karczmie lub u piekarza.

Jednak ja radziłbym Ci podjąć się pogodzenia Ryboludzi i ludzi. Bardziej się ta możliwość
opłaca.


Ok, dzięki :p, jednak wybrałem pogodzenie obu stron :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 23:25, Nufiko napisał:

> Zrobiłem tak jak pisałeś. Wyuczyłem się zielarstwa i znalazłem pięć jaskółczych
ziółek.
> Zaniosłem Shani do szpitala i małe rozczarowanie. Dlaczego nie odblokowała mi się
karta
> z erotyką z Shani?

Na kartę będziesz musiał jeszcze trochę popracować.


A co musiałbym jeszcze robić? :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:12, marekl1975 napisał:

A co musiałbym jeszcze robić? :-)))


Ogólnie żeby dostać tą kartę to musisz wykonać całą serię questów do zadania Przyjaciółka z dawnych lat czy jakoś tak to się zwało. Zadanie należy zdaje się do głównych więc go nie da się pominąć .Ogólnie zadanie się kończy podczas posiadówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem Shani poprosi cię żebyś jej przynisł alkohol, nie pamiętam dokładnie jaki, ale będzie przyjęcie z Jaskrem, dalej już będziesz wiedział co zrobić, jednak to zadanie oboczne, mimo wszystko jest bardzo ciekawe, zwłaszcza dla tych którzy czytali książke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować