Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

No dobrze wstrzymam sie, tylko jak nie Wiedźmin to co? Ale skoro radzicie czekać to poczekam, choć nie wiem czy mi się uda.
A ta rozszerzona wersja "sklepowa" jak bardzo ma się różnić ceną od obecnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 20:51, Abok napisał:

No dobrze wstrzymam sie, tylko jak nie Wiedźmin to co? Ale skoro radzicie czekać to poczekam,
choć nie wiem czy mi się uda.
A ta rozszerzona wersja "sklepowa" jak bardzo ma się różnić ceną od obecnej?



Kup CoD4 (chociaz wątpię, abyś jej już nie miał). Ta gra kopie tyłek i urywa głowę. Singiel rządzi, a multi jest po prosty genialny.
Myśle, że do wyjścia poprawionej edycji Wiedźmina będziesz miał w co pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogladalem wczoraj program na HYPERZE i byl tam wywiad z ludzmi odpowiedzialnymi za Wiedzmina. Wersja rozszerzona wyjdzie dokladnie 16 maja. I bylo tez tam cos takiego ze CD Projekt RED podzielil sie na 2 grupy i kazda z nich robi tak jakby oddzielne dodatki do Wiedzmina. I bylo mowione tylko o "Wersji rozszerzonej" o drugiej nic nie wiem ;/ Tyle tam bylo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 16:17, Meziros napisał:

Jak wstąpić na stronę neutralną ?


SPOILER W rozmowie z Jaskrem przed bitwą w Odmętach musisz powiedzieć, że uciekacie z Alwinem SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 14:53, dzawora napisał:

ogladalem wczoraj program na HYPERZE i byl tam wywiad z ludzmi odpowiedzialnymi za Wiedzmina.
Wersja rozszerzona wyjdzie dokladnie 16 maja. I bylo tez tam cos takiego ze CD Projekt
RED podzielil sie na 2 grupy i kazda z nich robi tak jakby oddzielne dodatki do Wiedzmina.
I bylo mowione tylko o "Wersji rozszerzonej" o drugiej nic nie wiem ;/ Tyle tam bylo
;p


16 maja nie tak daleko ;] szykuje się zabawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć pytanie które ciągle mnie intryguje otóż to gdy pokonamy wielkiego mistrza zakonu to on posiada amulet taki sam jak alvin który miał blokować jego moce ale jest coś jeszcze w końcowym filmie gdy król daje geraltowi nagrodę za zabicie mistrza ktoś napada na króla a geralt zaczyna walczyć z napastnikiem, przeciwnik jak by to powiedzieć walczył "Wiedźmińskimi stylami walki" gdy Geralt pokonuje przeciwnika i ucina mu rękę odsłania mu maskę widzi człowieka bardzo podobnego do siebie samego : o tych samych oczach itp. i w tej chwili jest koniec filmu i nie wiem kto jest napastnikiem może to był Geralt za młodu i jakim cudem mistrz miał naszyjnik taki sam jak alvin tylko bardziej stary i zniszczony może to jest alvin w przyszłości. Może ktoś mi odpowie na pytanie kim był napastnik i skąd mistrz ma naszyjnik alvina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER

Nikt tego nie wie. Prawdopodobnie jednak Alvin przeniósł się w przeszłość i został Wielkim mistrzem. A napastnik prawdopodobnie był wiedźminem z innej szkoły, albo jakimś udanym eksperymentem Azara. Tego dowiemy się dopiero w kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może ale napastnik był bardzo podobny do Geralta. Może geralt z przeszłości przeniósł się do przyszłości. Ale ciągle korci mnie kim był naprawdę napastnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki Mistrz to Alvin - podczas walki w Odmętach cofnął się on w przeszłość i normalnie dorósł, zdobył też znaczne wpływy zarówno dzięki swoim mocom magicznym jak i dzięki temu że wiedział jak potoczy się historia.
Co do napastnika z końcowego filmu to na pewno był to ktoś po wiedźmińskich mutacjach, jednak jego dokładna tożsamość nie jest znana. Najprawdopodobniej dopiero w Wiedźminie 2 dowiemy się kto to był lub przynajmniej dla kogo pracował.

EDIT:
Ten napastik na pewno nie był Geraltem, poza oczami (które są takie same u wszystkich wiedźminów) podobieństwo nie jest aż takie duże. Poza tym nie można zabić samego siebie z przeszłości bo wtedy nie dotrwałoby się do teraźniejszości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Wiedźmin 2 wyjdzie wogule wiem to że ma wyjść wersja bardziej rozwinięta ale nie słyszałem nic o drugiej części, mam nadzieję że wyjdzie druga cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... to muszę poszukać na gram.pl zapowiedzi i poczytać jestem ciekaw co się będzie działo w drugiej części i czy geralt będzie bohaterem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 19:31, safran44 napisał:

Hmm... to muszę poszukać na gram.pl zapowiedzi i poczytać jestem ciekaw co się będzie
działo w drugiej części i czy geralt będzie bohaterem jej.

NIe ma zapowiedzi , o grze nic nie wiadomo poza tym , że będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 19:18, Karharot napisał:

Wielki Mistrz to Alvin - podczas walki w Odmętach cofnął się on w przeszłość i normalnie
dorósł, zdobył też znaczne wpływy zarówno dzięki swoim mocom magicznym jak i dzięki temu
że wiedział jak potoczy się historia.
Co do napastnika z końcowego filmu to na pewno był to ktoś po wiedźmińskich mutacjach,
jednak jego dokładna tożsamość nie jest znana. Najprawdopodobniej dopiero w Wiedźminie
2 dowiemy się kto to był lub przynajmniej dla kogo pracował.

EDIT:
Ten napastik na pewno nie był Geraltem, poza oczami (które są takie same u wszystkich
wiedźminów) podobieństwo nie jest aż takie duże. Poza tym nie można zabić samego siebie
z przeszłości bo wtedy nie dotrwałoby się do teraźniejszości:)



Muszę się z tobą nie zgodzić w kwestii oczu ponieważ Vesimir, Berengar i inni wiedźmini nie mieli oczu złotych jak kot jak Geralt tylko mieli normalne a byli po mutacji oprócz Leo który miał dopiero przejść mutacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2008 o 19:37, safran44 napisał:



Muszę się z tobą nie zgodzić w kwestii oczu ponieważ Vesimir, Berengar i inni wiedźmini
nie mieli oczu złotych jak kot jak Geralt tylko mieli normalne a byli po mutacji oprócz
Leo który miał dopiero przejść mutacje


Czemu wszyscy szukają rozwiązań wydumanych? Nikt nie chce przyjąć do wiadomości , ze to inny wiedźmin, tylko tworzą teorie o alternatywnych rzeczywistościach.

Co do oczu raczej nie chodzi o ich kolor, tylko np. wygląd źrenic, lub czegoś innego ew. dopasowywanie sie do ciemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, nie zwróciłem na to uwagi. W takim wypadku jest to jednak błąd twórców gry gdyż według książek oczy z kocimi źrenicami były wspólną cechą wiedźminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może masz racje i chyba się będę się trzymał twojej wersji. Dzięki za odpowiedzi które mnie intrygowałem odkąd przeszedłem Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia otóż wymagań komputerowych bo Wiedźmin działał mi na maksymalnych detalach i działał płynnie na MD Athlon64 X2 4200+ Dual Core Box 1MB/2.2 GHz/S-AM2; Gigabyte GeForce 8600Gt, 256MB GDDR3 (128 bit), HDTV&DualDVI, S.Pipe2; 2x Kingston 1024 MB 667MHz DDR2 Non-ECC CL5 DIMM i to mnie zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nasunęło mi się coś bardzo głupiego, a mianowicie:
Alvin został (zależy od tego co mu powiedzieliśmy) albo Wielkim Mistrzem albo tym tajemniczym wiedźminem, którego kroi na kawałeczki Geralt. Wielkiej różnicy nie ma tak myślę (oprócz magii Alvina, ale w wieśku pojawiła się taka historia, że czarodziejka wyrzekła się magii i została wiedźminką) bo obydwoje giną. Co myślicie o mojej tezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować