Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2008 o 14:59, Don Zorro napisał:

Takie pytanie:
Czy to są tzw. "minimalne ustawienia" czy "maksymalne ustawienia "?

Bo nie wiem...a gry nie mam



powiedzialbym ze maksymalne choc nie jestem pewien ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 14:59, Don Zorro napisał:

Takie pytanie:
Czy to są tzw. "minimalne ustawienia" czy "maksymalne ustawienia "?

Bo nie wiem...a gry nie mam


Z tej perspektywy ciężko powiedzieć, ja stawiam na średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 14:59, Don Zorro napisał:

Takie pytanie:
Czy to są tzw. "minimalne ustawienia" czy "maksymalne ustawienia "?

Bo nie wiem...a gry nie mam

To są raczej średnie bo tak u mnie gra wygląda. W maksymalnych więcej detali widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 14:59, Don Zorro napisał:

Takie pytanie:
Czy to są tzw. "minimalne ustawienia" czy "maksymalne ustawienia "?

Bo nie wiem...a gry nie mam

Ja stawiam że są to wyższe niż średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:16, Joannita napisał:

> Takie pytanie:
> Czy to są tzw. "minimalne ustawienia" czy "maksymalne ustawienia "?
>
> Bo nie wiem...a gry nie mam
Ja stawiam że są to wyższe niż średnie.


Według mnie to mogą być najwyżej średnie lub niskie z włączonymi cieniami na maxa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 14:59, Don Zorro napisał:

Takie pytanie:
Czy to są tzw. "minimalne ustawienia" czy "maksymalne ustawienia "?

Bo nie wiem...a gry nie mam


jak dlamnie to chyba najwyższe a pozatym to IIakt ;P

no i mam 2 pytania dot. po pierwsze patcha 1.2 po którego zainstalowaniu w IV akcie zamiast kłączy hanu na tejże roślinie występująowoce berberki może ktoś coś na to poradzić?

no i drugie pyt to w tym samym akcie niby mam wszystkie zad. zrobione (w poradniku też tak jest) i nie ma Białej rayli na brzegu co począć w tej sprawie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:24, brzozowi-ec napisał:

> Takie pytanie:
> Czy to są tzw. "minimalne ustawienia" czy "maksymalne ustawienia "?
>
> Bo nie wiem...a gry nie mam

jak dlamnie to chyba najwyższe a pozatym to IIakt ;P


A dokładniej początek II aktu bo poznał dopiero dwa pierwsze znaki Ard i Igni, zakładam że na bagnach jeszcze niebyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:28, JanoP napisał:

> > Takie pytanie:
> > Czy to są tzw. "minimalne ustawienia" czy "maksymalne ustawienia "?
> >
> > Bo nie wiem...a gry nie mam
>
> jak dlamnie to chyba najwyższe a pozatym to IIakt ;P

A dokładniej początek II aktu bo poznał dopiero dwa pierwsze znaki Ard i Igni, zakładam
że na bagnach jeszcze niebyłeś.



po tym samym poznałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:24, brzozowi-ec napisał:

no i drugie pyt to w tym samym akcie niby mam wszystkie zad. zrobione (w poradniku też
tak jest) i nie ma Białej rayli na brzegu co począć w tej sprawie :(


Ja też tak miałem... pójdź do wioski... spróbuj pogadać z Alvinem, który jest w pobliżu zagrody krowy medalistki i potem wróć na brzeg i poszukaj białej Rayli. powinna sama do Ciebie przyjść. A potem kieruj się dalej wsakzówkami dziennika zadań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z owocami też miałem taki sam problem ale nic na to nie poradzę. Napisałem o tym na thewitcher.com w temacie o bugach ale nie wiem czy oni się tym przejmują. A serio jest to uciążliwe bo owoce berberki raczej nie są przydatne a te włókna hanu owszem:( Może poprawią to w nowszym patchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 14:53, KrzychW napisał:

> przydalby sie bardzo jakis dodatek bo bez multiplayer gra moze zostac zapomniana...

> ja wiedzmina przeszedlem i spoczal w pudelku

To nie tylko brak trybu multi powoduje taką sytuację.Wiedźmin pomimo wielu zalet i tego
, że jest grą naprawdę udaną , ma również swoje wady.Lokacje , w porównaniu z innymi
tytułami nie są duże , ekwipunkiem równiez nie za wiele się pobawimy , brakuje ciekawostek
i dziwnych miejsc do odkrycia.Ja z przyjemnością zagrałem i podobnie jak w Twoim przypadku
, gra powędrowała do pudełka.Za mało różnic oferuje kolejna rozgrywka , aby od razu ponownie
siadać do Wiedźmina.Multiplayer albo możliwość myszkowania po świecie gry...


mysle, ze trafnie uokresliles problem - taki morrowind czy oblivion oferowal ogromny swiat do eksploracji...
jedyne co moze teraz pomoc wiedzminowi to regularnie wydawane dodatki zawierajace nowosci ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:14, Teokrata napisał:


mysle, ze trafnie uokresliles problem - taki morrowind czy oblivion oferowal ogromny
swiat do eksploracji...
jedyne co moze teraz pomoc wiedzminowi to regularnie wydawane dodatki zawierajace nowosci
;-)))


właśnie dlatego wydają edytor d''jinni żeby gra sama sie napędzała tak jak np. baldur''s gate (szczególnie 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:14, Teokrata napisał:

jedyne co moze teraz pomoc wiedzminowi to regularnie wydawane dodatki zawierajace nowosci


To może być bardzo dobre rozwiązanie.Co jakiś niezbyt długi czas dorzucenie kolejnej ciekawej przygody na pewno spowoduje urozmaicenie grania.Szkoda tylko , że nie zmieni to jednego.Ciągle nie będzie możliwości niezobowiązującego powałęsania się po świecie gry.Lubię czasami trochę się potrudzić , żeby dojść do jakiegoś , wydawałoby się , niedostępnego miejsca i akurat takich rozwiązań w Wiedźminie mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:45, Gufs napisał:

Ja też tak miałem... pójdź do wioski... spróbuj pogadać z Alvinem, który jest w pobliżu
zagrody krowy medalistki i potem wróć na brzeg i poszukaj białej Rayli. powinna sama
do Ciebie przyjść. A potem kieruj się dalej wsakzówkami dziennika zadań :)


Próbowałem ale nie ma go tam jest na polach i jak chce z nim pogadaćto tylko jest pytanie "jak dostaleś sie do odmętów" i "bywaj" Jeszcze dodam że oddałem go wtedy triss jeśli to ma w czymś pomóc. Szukałem też w domu Celiny i Aliny i innych chatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te rozszerzenie do gry o którym niedawno czytałem, będzie sprzedawane oddzielnie czy w postaci jakiegoś patcha. Zastanawiam się nad kupnem Wiedźmina teraz ale nie wiem czy za kilka miesięcy nie będę musiał kupić tego dodatku. Co radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wstrzymaj sie troche, te wszystkie dodatkowe elementy bede juz zainstalowane na plycie w nowych egzemplarzach. Ci ktorzy kupili wczesniej beda mieli mozliwosc sciagniecia z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 20:36, Abok napisał:

Czy te rozszerzenie do gry o którym niedawno czytałem, będzie sprzedawane oddzielnie
czy w postaci jakiegoś patcha. Zastanawiam się nad kupnem Wiedźmina teraz ale nie wiem
czy za kilka miesięcy nie będę musiał kupić tego dodatku. Co radzicie??

dla tych co mają wersję "nie-rozszerzoną" wszystko będzie w necie do ściągnięcia, więc to w sumie bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 20:36, Abok napisał:

Czy te rozszerzenie do gry o którym niedawno czytałem, będzie sprzedawane oddzielnie czy w postaci
jakiegoś patcha.

Zarówno takie, jak i takie. "Wersja rozszerzona", bo o niej mówimy będzie dostępna od maja bodaj, różniąca się od obecnego, premierowego wydania paroma bonusami (płyta z muzyką inspirowaną, więcej filmików na płycie z mat. dodatkowymi, ulepszone pudełko z elegancką klapką) i poprawioną wersją gry (krótsze loady, różnice koloru strojów u postaci i takietam), a także 2 przygodami (ponoć dod. 10 godzin gry) i edytorem do tworzenia modyfikacji. Całość będzie też można ściągnąć w dużym patchu, jeśli się grę już posiada.

Dnia 11.03.2008 o 20:36, Abok napisał:

Zastanawiam się nad kupnem Wiedźmina teraz ale nie wiem czy za kilka miesięcy nie będę musiał kupić tego
dodatku. Co radzicie??

Szczerze? Poczekaj, myślę, że naprawdę będzie warto. Póki co pomyśl nad innym tytułem, lub poświęć więcej czasu nauce (a jak :P), a gdy wyjdzie owa wersja bierz bez wahania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować