Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Gufs

> Ja też tak miałem... pójdź do wioski... spróbuj pogadać z Alvinem, który jest w pobliżu
> zagrody krowy medalistki i potem wróć na brzeg i poszukaj białej Rayli. powinna sama
> do Ciebie przyjść. A potem kieruj się dalej wsakzówkami dziennika zadań :)


Próbowałem ale nie ma go tam jest na polach i jak chce z nim pogadaćto tylko jest pytanie "jak dostaleś sie do odmętów" i "bywaj" Jeszcze dodam że oddałem go wtedy triss jeśli to ma w czymś pomóc. Szukałem też w domu Celiny i Aliny i innych chatkach.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wypuszczeniu patcha 1.2 okazało się że może być on niekompatybilny z wersją gry zakupioną (i ściągniętą) przez internet. Patch 1.2a poprawia ten błąd.
Jeśli kupiłeś grę w "normalny" sposób to patch 1.2a niczym się dla Ciebie nie różni od patcha 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie do czego służy "Pamiętnik babuni", "Nalewka Babuni", i jakieś śledzie ?? Wszystkie te żeczy mam w przedmiotach fabularnych ale niewiem do czego mogą się przydać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Shani urządzi u siebie przyjęcie poprosi Cię abyś kogoś ze sobą przyprowadził. Zależnie od tego kogo wybierzesz ta osoba nagle w środku przyjęcia zażyczy sobie jednego z tych trzech przedmiotów i to Ciebie poślą na dół abyś wykradł ów przedmiot czatującej tam bestii.
Łatwiej jest zgarnąć wszystko zawczasu i po prostu przyjść z tymi przedmiotami na imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byl tez taki jeden przedmiot fabularny. Znajdowal sie ona w Krypcie na Polach. Byla to smycz na gnomy czy jakos tak. Nie wie kto do czego ona sluzyla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:50, dzawora napisał:

Byl tez taki jeden przedmiot fabularny. Znajdowal sie ona w Krypcie na Polach. Byla to
smycz na gnomy czy jakos tak. Nie wie kto do czego ona sluzyla???


Oczywiście, że się wie ;)

Ta obroża jest przydatna do zadania, z mostem, którego małe ludziki ciągle niszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 20:50, dzawora napisał:

Byl tez taki jeden przedmiot fabularny. Znajdowal sie ona w Krypcie na Polach. Byla to
smycz na gnomy czy jakos tak. Nie wie kto do czego ona sluzyla???


Do przekupienia gnomów które urzędują koło zawalonego mostu w wiosce. Pomagało zdobyć czterolistną koniczynkę dla rzemieślnika naprawiającego most, który zleca nam zadanie - gnomy niszczą jego pracę - mamy dogadać się z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w odmętach i robię zadanie Polowanie na Dziki Gon. Pustelnik mówi że mam nazbierać mandragory obok kurchanów, ale tam nic niem! O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle obok co w samych kurhanach znajdują się korzenie mandragory. Jeśli ich tam nie ma to prawdopodobnie bug. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 21:24, Santino93 napisał:

Kliknij na kurhan i zabierz mandragorę ze środka.


Ale z kurhanem nie mam żadnej interakcji, żadnej ikony użycia czy nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2008 o 21:27, Jabłoński napisał:

Jestem ciekawy, czy ktos tak jak ja wyłączył na bagnach i polach całkowicie trawę, żeby
łatwiej sie grało ;) ?

Jak łatwiej ?? Jeśli ma się złego kompa to, to pomorze bo będzie płynniej chodzić. Jak inaczej to może pomóc, bo to na pewno nie przyśpieszy chodzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra najbardziej haczy w Wyzimie Handlowej i w Starej Wyzimie, w tych lokacjach wyłączenie trawy w niczym nie pomoże. W porównaniu z tamtymi miejscami Pola i Bagna nie wymagają aż tak wiele od sprzętu więc nie ma potrzeby graficznej "kastracji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, chodzilo mi o to, że bez zboża na polach lepiej potworki widać i łatwiej sie sieka.... co do płynnosci gry mogę dodać coś od siebie, bo w czasie przechodzenia zmieniłem kompa, teraz wszystko mam na maxa i w rozdziałce 1680x1050. A i tak w Wyzimie Handlowej potrafi "chrupnąć" - mysle że to jednak kwestia silnika gry, bo mam GF 8800 GT 512 MB, Intel Quad 2,4 i 2GB Ram DDRII....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować