Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2009 o 19:12, Xardas731 napisał:

A pod koniec gry jak walczę z Javed''em to da się tak zrobić by Berengar przeżył ?

Spoiler

Wiem, że w nie-rozszerzonej wersji gry się dało. Jak jest w rozszerzonej, nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 19:12, Xardas731 napisał:

A pod koniec gry jak walczę z Javed''em to da się tak zrobić by Berengar przeżył?


Myślę że to Twoje pytanie powinno być w spojlerze. Przypadkowo to przeczytałem i niestety mocno się zdenerwowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małe pytanko. Na końcu poradnika napisane jest, że za zabicie w trakcie całej gry 10 potworów i za przyniesienie ich trofeów można otrzymać Runiczny sihil z Mahakamu lub Księżycowe ostrze. Ja skupiam się na głównym wątku i raczej nie wykonuje zadań pobocznych (nie chce mi się latać za potworami) . Czy jest jakiś inny sposób zdobycia tych mieczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to Shill można otrzymać w V akcie, a Księżycowego Ostrza chyba nie dostaniesz :P
Ale podążanie głównym wątkiem raczej odradzam gdy z pod koniec gry zaczyna się robić trochę ciężko
a na zadaniach pobocznych zawsze można większy lvl zdobyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 20:20, Mr Wiedźmin napisał:

RESPECT dla gry i książki ale szkoda tylko że własnie nie na jej podstawie ;P


Myślę że dobrze, bo twórcy byli by ograniczeni tylko i wyłącznie do wydarzeń z książki, a tu mogli stworzyć co im się podoba, i wyszło im to perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 20:44, Kraju92 napisał:

Myślę że dobrze, bo twórcy byli by ograniczeni tylko i wyłącznie do wydarzeń z książki,
a tu mogli stworzyć co im się podoba, i wyszło im to perfekcyjnie.


Dobrze mówisz, bo nie wyobrażam sobie przeniesienia niektórych momentów z książki. Chodzi mi głównie o przegrane walki Geralta, a tak nasz wszechpotężny wiedźmin zawsze wygrywa. Oczywiście z naszą drobną pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 14:21, KinggAdek napisał:

Ja książki czytam dopiero 2 tom, ale świetna jest...jedyna książka którą czytam i nie
jest lekturą ;p

Ja dopiero wczoraj zacząłem, ale napewno przeczytam następne tomy, bo książka wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 17:53, edeń napisał:

Spoiler

Może musisz iść do Kalksteina i uzgodnić z nim to, że wciągasz w pułapkę Raymonda/Azara?



Ok sprawdzę wszystko jeszcze raz, zobaczymy jak to będzie. Gdy tylko coś się wyjaśni lub nie, to dam znać. Dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę opłaca się kupować update lub ER do Wiedźmina?? Mam grę, kupowałem miesiąc po premierze, na błędy nie narzekam. Trochę interesuje mnie ta poprawka w inwentarzu bo brakuje mi niekiedy miejsca. O pobieraniu patcha nie ma mowy, za dużo, a podobno patch instaluje się 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choćby dla samego ekwipunku warto. Jest około półtora raza większy, dodana opcja szybkiej segregacji, i podzielenie ekwipunku na zwykły i osobną torbę na składniki alchemiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 19:35, MasterHeroes napisał:

Czy naprawdę opłaca się kupować update lub ER do Wiedźmina?? Mam grę, kupowałem miesiąc
po premierze, na błędy nie narzekam. Trochę interesuje mnie ta poprawka w inwentarzu
bo brakuje mi niekiedy miejsca. O pobieraniu patcha nie ma mowy, za dużo, a podobno patch
instaluje się 30 minut.

No i gra jeszcze przyśpiesza w porównaniu do podstawki...ogólnie jest troche stabilniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to prawda że updatowanie gry do ER wymaga połączenia z netem i trwa 30 minut?? Nie wiem jak przy zakupie update ale podobno jest tak jak ktoś pobiera z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 19:46, MasterHeroes napisał:

A czy to prawda że updatowanie gry do ER wymaga połączenia z netem i trwa 30 minut??
Nie wiem jak przy zakupie update ale podobno jest tak jak ktoś pobiera z neta.


nic o tym nie słyszałem ale możliwe poszukaj na necie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 19:46, MasterHeroes napisał:

A czy to prawda że updatowanie gry do ER wymaga połączenia z netem i trwa 30 minut??
Nie wiem jak przy zakupie update ale podobno jest tak jak ktoś pobiera z neta.


Jak pobierasz z internetu to tak, jak kupiłeś Update to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 19:46, MasterHeroes napisał:

A czy to prawda że updatowanie gry do ER wymaga połączenia z netem i trwa 30 minut??
Nie wiem jak przy zakupie update ale podobno jest tak jak ktoś pobiera z neta.

instalacja tak czy siak trwa około 2 h zależy od sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 19:46, MasterHeroes napisał:

A czy to prawda że updatowanie gry do ER wymaga połączenia z netem i trwa 30 minut??


Połączenie z Internetem jest wymagane w celu rejestracji gry. Bez niej nie będziesz mógł zainstalować dodatku. Sama instalacja trwa w zależności od posiadanego sprzętu i systemu operacyjnego od 20 minut do nawet 2 godzin, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować