Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2009 o 13:05, Chlorofil napisał:

Jestem w I Akcie gry.

Czy jak wykonam wszystkie zadania główne. Rozpoczyna się II Akt ? Czy będę mógł jeszcze
zrobić questy poboczne z I Aktu po wykonaniu głównych ? Czy już przepadnie taka możliwość
?


Jeśli się nie myle to I akt rozgrywa się na Podgrodziu... jeśli nie wykonasz pobocznych zadań i zaczniesz akt II to nie bardzo będziesz się mógł wrócić na Podgrodzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 12:21, Lfdracon napisał:

Spoiler

Więc dlaczego jego głównym celem był Foltest? <_<




Mozliwe ;x Ogladalem to jakis czas temu wiec pewnie wylecialo mi z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2009 o 12:02, graczomaniak napisał:

Teraz chciałbym się Was o coś zapytac, podobno ten problem był już gdzieś rozwijany.

Spoiler

Kiedy na ostatnim filmie wiedźmin zabija innego wiedźmina/złodzieja jest nim bardzo
zszokowany, tak jakby był to ktoś znajomy. Czy może to byc Alvin? Choc raczej to byłoby
nie realne, gdyż chłopak nie mógł tak szybko dorosnąc.... Mutacja?! A może to po porstu
zwyky złodziej, który nie był raczej związany z grą?
Wiem, że może głupie "szukanie", ale jakoś za mną chodzi to od wczoraj :P.



Niewykluczone, że był to jeden z eksperymentów Javeda. W grze spotykaliśmy "nieudane eksperymenty", jak je określił Wielki Mistrz przez lustro, no i braci większych. Być może zamachowiec był "udanym eksperymentem"... wiedźmini nie są skrytobójcami, nie biorą zleceń na ludzi. No i walka dwoma mieczami... zwykli wiedźmini walczą raczej "półtorakami" aby móc wykonywać znaki.
Ale cóż... wszystkiego dowiemy się w kolejnych częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 17:54, Ćpunek01 napisał:

Ale cóż... wszystkiego dowiemy się w kolejnych częściach.


W kolejnych częściach ??? Czyli ze wiedźmin ma mieć jeszcze kilka kontynuacji ???
Bo ja słyszałem tylko o jednej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2009 o 17:59, Kur0 napisał:

W kolejnych częściach ??? Czyli ze wiedźmin ma mieć jeszcze kilka kontynuacji ???
Bo ja słyszałem tylko o jednej ^^

Oficjalnie to nie ma jeszcze żadnej kolejnej części. Ale wydaje mi się, że będzie to CO NAJMNIEJ trylogia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 17:59, Kur0 napisał:

> Ale cóż... wszystkiego dowiemy się w kolejnych częściach.

W kolejnych częściach ??? Czyli ze wiedźmin ma mieć jeszcze kilka kontynuacji ???
Bo ja słyszałem tylko o jednej ^^


Oby było jak najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:01, Ćpunek01 napisał:


> W kolejnych częściach ??? Czyli ze wiedźmin ma mieć jeszcze kilka kontynuacji ???

> Bo ja słyszałem tylko o jednej ^^
Oficjalnie to nie ma jeszcze żadnej kolejnej części. Ale wydaje mi się, że będzie to
CO NAJMNIEJ trylogia...

PS: trylogie są teraz modne :)
Fuck, wziąłem "odpowiedz" zamiast "edytuj" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko co do 4/5 tomu cały czas nie wiem jak crii uciekła bohartowi(czy jak mu tam) i kto zrobił jej tą szrame.
czyżbym nieuważnie czytał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:59, wiedx1 napisał:

czyżbym nieuważnie czytał ??

Na to wygląda... nie pamiętam za dobrze, ale szramę zrobił jej ktoś z drużyny ścigającej ją, rzucając shurikenem(można się domyślić, że to był shuriken). A przed Bonhartem uciekła chyba

Spoiler

wchodząc do Wieży, która... znikła?


Przy okazji: to temat o grze. Tu jest temat o książce:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30077&u=82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 21:19, Lfdracon napisał:

> czyżbym nieuważnie czytał ??
Na to wygląda... nie pamiętam za dobrze, ale szramę zrobił jej ktoś z drużyny ścigającej
ją, rzucając shurikenem(można się domyślić, że to był shuriken).a to akurat pamietam A przed Bonhartem uciekła
chyba

Spoiler

wchodząc do Wieży, która... znikła?

hmmm nie to bylo potem ale on ja najpierw
Spoiler

złabał gdy zabił wszystkich szczurów i ucuekla do tego pustelnika a dopiero potem w zime wyruszyla do wiezy jaskolki i oni ja scigalo


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 18:59, wiedx1 napisał:

ja mam pytanko co do 4/5 tomu cały czas nie wiem jak crii uciekła bohartowi(czy jak mu
tam) i kto zrobił jej tą szrame.
czyżbym nieuważnie czytał ??


Spoiler

Szramę zrobił jej Puszczyk (Stefan Skellen), potem uciekała na Kelpie po przeskoczeniu przez bramę. Wykorzystała swoje dzikie umiejętności i pojawiła się na polach Perepultu parę dni później, gdzie znalazł ją Vysogota.
Drugi raz Ciri uciekła przed Bonhartem nad jeziorem. Po prostu wlazła do wieży Jaskółki i przeniosła się do Elflandu.


BTW Ten temat traktuje o grze "Wiedźmin", nie o sadze książkowej. O której jestem pewien jest jakiś inny wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 21:21, Latniak napisał:

> ja mam pytanko co do 4/5 tomu cały czas nie wiem jak crii uciekła bohartowi(czy
jak mu
> tam) i kto zrobił jej tą szrame.
> czyżbym nieuważnie czytał ??

Spoiler

Szramę zrobił jej Puszczyk (Stefan Skellen), potem uciekała na Kelpie po przeskoczeniu
przesz bramę. Wykorzystała swoje dzikie umiejętności i pojawiła się na polach Perepultu
parę dni później, gdzie znalazł ją Vysogota.
Drugi raz Ciri uciekła przed Bonhartem nad jeziorem. Po prostu wlazła do wieży Jaskółki
i przeniosła się do Elflandu.


BTW Ten temat traktuje o grze "Wiedźmin", nie o sadze książkowej. O której jestem pewien
jest jakiś inny wątek :)

to sory .i dzieki za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2009 o 18:01, Ćpunek01 napisał:

Oficjalnie to nie ma jeszcze żadnej kolejnej części. Ale wydaje mi się, że będzie to
CO NAJMNIEJ trylogia...

Skąd takowe rewelacje? Na oficjalnej stronie nawet nie mówią o kontynuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2009 o 21:55, THE WITCHER1990 napisał:

Skąd takowe rewelacje? Na oficjalnej stronie nawet nie mówią o kontynuacji...

To tylko moje domysły. Ale mogę się założyć, że wiedźmin będzie miał jeszcze co najmniej dwie kontynuacje. Za dobre uniwersum, za wiele różnych możliwości, by to porzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:01, Ćpunek01 napisał:


> Skąd takowe rewelacje? Na oficjalnej stronie nawet nie mówią o kontynuacji...
To tylko moje domysły. Ale mogę się założyć, że wiedźmin będzie miał jeszcze co najmniej
dwie kontynuacje. Za dobre uniwersum, za wiele różnych możliwości, by to porzucić :)

Jestem pewien, że jedna część na pewno powstanie wynika to choćby z zakończenia pierwszego wiedźmina. Jednak IMO sequela należy się spodziewać nie wcześniej niż po wydaniu Białego Wilka na konsole czyli lekko licząc za 2-3 lata gdy konsolowy tytuł wystarczająco na siebie zarobi. Wydaje mi się, że twórcy zmienią też silnik (zwłaszcza po konwersji na konsole) co dodatkowo pochłonie masę czasu. Gdyby nie zajmowali się konsolową produkcją pewnie już robiliby kontynuację, a tak tylko dodają nowe przygody:/ No i jeśli już doczekamy się kontynuacji to pewnie zostanie wydana od razu też na konsole ew trochę później.
Nie wiem czy jest sens gdybać na razie gry nie ma i pewnie nie będzie. Twórcy zostawili sobie otwartą drogę do sequela ale to nie znaczy, że kiedykolwiek go zrobią, choć jak słusznie zauważyłeś uniwersum jest duże szkoda było by więc to zmarnować. Pytanie tylko czy wykorzystają je tak świetnie jak w pierwszej części?
****
Czy ktoś zauważył, że ten temat powstał 36 X 2005 roku czyli DOKŁADNIE 2lata przed premierą gry?:) Ja chyba zaczne wtedy obchodzić drugie urodziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:23, THE WITCHER1990 napisał:

>
> > Skąd takowe rewelacje? Na oficjalnej stronie nawet nie mówią o kontynuacji...

> To tylko moje domysły. Ale mogę się założyć, że wiedźmin będzie miał jeszcze co
najmniej
> dwie kontynuacje. Za dobre uniwersum, za wiele różnych możliwości, by to porzucić
:)
Jestem pewien, że jedna część na pewno powstanie wynika to choćby z zakończenia pierwszego
wiedźmina. Jednak IMO sequela należy się spodziewać nie wcześniej niż po wydaniu Białego
Wilka na konsole czyli lekko licząc za 2-3 lata gdy konsolowy tytuł wystarczająco na
siebie zarobi. Wydaje mi się, że twórcy zmienią też silnik (zwłaszcza po konwersji na
konsole) co dodatkowo pochłonie masę czasu. Gdyby nie zajmowali się konsolową produkcją
pewnie już robiliby kontynuację, a tak tylko dodają nowe przygody:/ No i jeśli już doczekamy
się kontynuacji to pewnie zostanie wydana od razu też na konsole ew trochę później.
Nie wiem czy jest sens gdybać na razie gry nie ma i pewnie nie będzie. Twórcy zostawili
sobie otwartą drogę do sequela ale to nie znaczy, że kiedykolwiek go zrobią, choć jak
słusznie zauważyłeś uniwersum jest duże szkoda było by więc to zmarnować. Pytanie tylko
czy wykorzystają je tak świetnie jak w pierwszej części?

taa gdy wyjdzie 3 czesc graficznie bedzie wygladac pewnie lepiej od crysisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:23, THE WITCHER1990 napisał:

Gdyby nie zajmowali się konsolową produkcją
pewnie już robiliby kontynuację, a tak tylko dodają nowe przygody:


CDP robi w tej chwili dwie nowe gry, o których jeszcze nic nie wiemy. Jestem prawie pewny, że jedna z tych gier to Wiesiek 2 :D
A te przygody, co na razie robią... nie podobają mi się. :( Wolę nieco większe, jak np. "Cena neutralności". Co prawda zajmują dużo więcej miejsca... ale co z tego? Liczy się jakość, nie ilość.

PS: Wie ktoś może czy są już jakieś ciekawsze przygody stworzone przez fanów gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie imprezy u Shani. Shani wspomniała coś o jakimś Jaskierze i że będzie impreza. Poprosiła mnie o przyniesienie trzech alkoholi, ale to zrobiłem bez najmniejszego problemu. Gdy dałem jej alkohole, to poprosiła mnie, abym poszukał jeszcze jedną osobę na imprezę. Kogo dokładnie poszukać? A jeśli miałbym szukać tego Jaskiera, to gdzie mam go szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować