Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Jaskra tak dokładniej, możesz też zaprosić Carmen znajdziesz ją niedaleko karczmy "Miś Kudłacz",
i chyba możesz jeszcze zaprosić Zoltana (z tym ze nie wiem czy on od razu sam nie przychodzi)
w każdym bądź razie ja zaprosiłem Carmen, przynajmniej można popatrzeć jak Shani i Carmen ze tak powiem
kłócą się o Geralta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 23:16, marekl1975 napisał:

Shani wspomniała coś o jakimś Jaskierze


jakimś? ;-) Jaskier to kluczowa postać.
Zjawi się sam.

Twoim zadaniem jest przyprowadzić jedną z trzech osób (do wyboru):
Carmen (ale ZTCP to będzie chciała za to zapłaty)
Zygfryd
Zoltan

w zależności od tego, kogo przyprowadzisz - przebieg imprezy będzie różny (tzn. dialogi)

Spoiler


po imprezie można zdobyć kartę Shani - trzeba mieć przy sobie CHYBA czerwone róże (nie pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 12:05, Revar napisał:

Mam pytanie,gdzie znajde oficjalną stronkę z kartami "Wiedźmińskimi" bo nie potrafie
się doszukać ;P.


ale o jakie karty Ci chodzi?
o grę karcianą Wiedźmin -> oficjalnie: http://www.kuzniagier.pl/szczegoly.php?grupa_p=4&przedm=638878
oficjalna strona Wiedźmina to: http://www.thewitcher.com/
a może chodzi Ci o karty kobiet -> looknij na mój gramsajt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 16:18, moonman napisał:

> Mam pytanie,gdzie znajde oficjalną stronkę z kartami "Wiedźmińskimi" bo nie potrafie

> się doszukać ;P.

ale o jakie karty Ci chodzi?
o grę karcianą Wiedźmin -> oficjalnie: http://www.kuzniagier.pl/szczegoly.php?grupa_p=4&przedm=638878
oficjalna strona Wiedźmina to: http://www.thewitcher.com/
a może chodzi Ci o karty kobiet -> looknij na mój gramsajt

Chodziło mi o ten pierwszy adres,dzięki :).Swoją drogą,jak napisałes o tych kartach kobiet to była to ciekawa reklama xD.A propo kart kobiet-Jak trzeba uwieść plotkarke,by nigdy mi sie to nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, chociaż może nawet i problem, no ale do rzeczy. A zadaniu Tajemnice Wyzimy, wychodząc z Grobli posłaniec Raymonda mówi mi, że ten czeka na mnie u siebie i che ze mną porozmawiać, jednak gdy zjawiam się u niego jedną opcją rozmowy jest "bywaj". Myślałem że to tylko chwilowe i poleciałem wykonywać inne questy. Niestety, po przejściu praktycznie wszystkiego co mogłem problem pozostaje ten sam. Brakuje mi tylko 1 sefira, który właśnie jest w posiadaniu Raymonda. Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić sobie eliksir z okiem przerazy. Niby mam już wszystkie wymagane składniki, tj. oko przerazy, Vitriol, Rebis i Quebrith oraz mam w ekwipunku różne mocne alkohole. gdy idę do ogniska i chcę zrobić sobie eliksir, mam informację, że nie mam jeszcze wszystkich składników. O co w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:24, marekl1975 napisał:

Chcę zrobić sobie eliksir z okiem przerazy. Niby mam już wszystkie wymagane składniki,
tj. oko przerazy, Vitriol, Rebis i Quebrith oraz mam w ekwipunku różne mocne alkohole.
gdy idę do ogniska i chcę zrobić sobie eliksir, mam informację, że nie mam jeszcze wszystkich
składników. O co w tym wszystkim chodzi?


Musisz mieć alkohol odpowiedniej jakości. Wydaje mi się, że do zrobienia eliksiru z oka przerazy wystarczy alkohol dobrej jakości, tj. wiśniówka na spirytusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na pewno masz Quebrith i Vitrol a nie np. Vermilon? Musisz mieć też bazę na co najmniej 4 składniki. Jeśli wszystko jest w porządku (składniki itp.) to nie wiem co się mogło stać. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 21:24, marekl1975 napisał:

Chcę zrobić sobie eliksir z okiem przerazy. Niby mam już wszystkie wymagane składniki,
tj. oko przerazy, Vitriol, Rebis i Quebrith oraz mam w ekwipunku różne mocne alkohole.
gdy idę do ogniska i chcę zrobić sobie eliksir, mam informację, że nie mam jeszcze wszystkich
składników. O co w tym wszystkim chodzi?


tutaj masz dokładne info: http://www.enklawamagii.pl/wiedzmin/alchemia/mutageny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 08:45, Don Zorro napisał:

Jaki jest sens wykonać zadanie z niebieskooką w III rozdziale? Stracisz tylko 700 gold...


Moze i jeste sens, ale mi sie nie udal bo nigdy nie moglem zrobic tak aby dostac kase od tego Patryka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 08:45, Don Zorro napisał:

Jaki jest sens wykonać zadanie z niebieskooką w III rozdziale? Stracisz tylko 700 gold...


2 karty kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 08:45, Don Zorro napisał:

Jaki jest sens wykonać zadanie z niebieskooką w III rozdziale? Stracisz tylko 700 gold...


Spoiler

Stracisz mniej, jeśli dobrze rozegrasz sprawy na przyjęciu. Poza tym możesz dawać klejnoty zamiast gotówki. No i tak na prawdę to dobra partia pokera w Strażnicy powinna taką stratę zniwelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś z was ma tak że jak zarejestruje wiedźmina a potem np. musi sformatować dysk przez co Wiedźmin został usunięty a jak potem się go instaluje to trzeba go znów zarejesterować przez co trzeba zakładać nowy e-mail? Ja tak mam i pytam się czy da się to jakoś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 15:47, Thalanthas napisał:

Mam pytanie czy ktoś z was ma tak że jak zarejestruje wiedźmina a potem np. musi sformatować
dysk przez co Wiedźmin został usunięty a jak potem się go instaluje to trzeba go znów
zarejesterować przez co trzeba zakładać nowy e-mail? Ja tak mam i pytam się czy da się
to jakoś zmienić.



Po co drugi raz rejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować