Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2007 o 20:12, lancuch napisał:

tylko w tym problem ze mieszkam w nowym domui ta ulica przy ktorej jest moj dom nie ma nazwy
:(

Eee to i tak niewielki problem. Japończycy mają gorzej, tam w miastach ulice mają nazwy, ale numeracja domów jest zupełnie inna - numery domy dostają w tej kolejności, w jakiej zostały zbudowane. No i wyobraź sobie ulicę, tak z kilometr (są dłuższe, to ulica średnia) ponumerowaną tak, że kolejne numery oddalone są na przykład o pół kilometra. Możesz znać adres, ale to Ci niewiele daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:17, Joannita napisał:

>
W dniu startu sprzedaży tych rzeczy za wirtualne PLN ????


Czytaj uważnie: "Były w dniu startu sklepu gram.pl."

Można je było kupić za wPLNy i dopłacić 1,22 normalnymi, prawdziwymi pieniędzmi.

20070718231053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 23:11, Dark Demon napisał:

> >
> W dniu startu sprzedaży tych rzeczy za wirtualne PLN ????
>

Czytaj uważnie: "Były w dniu startu sklepu gram.pl."

Można je było kupić za wPLNy i dopłacić 1,22 normalnymi, prawdziwymi pieniędzmi.


Przepraszam, a co to właściwie jest za pakiet?? I kiedy był dostępny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 23:16, fish13 napisał:


Przepraszam, a co to właściwie jest za pakiet?? I kiedy był dostępny??


Pakiet był dostępny, tak jak już napisałem, w dniu startu sklepu gram.pl (sklep ruszył chyba troszkę później niż samo gram.pl - ale mogę się mylić). Tylko w ten jeden dzień można było nabyć taki pakiet, składający się z dużego plakatu, skórzanej podkładki pod mysz (poszukaj, gdzieś na forum były zdjęcia) i jakiejś teczki tekturowej. Ktoś ostatnio wspominał o tym pakiecie, że go posiada. Przeszukaj ostatnie kilka stron tematu i zapytaj tej osoby o dokładny wygląd. Ja niestety zwlekałem z zakupem, a okazało się, że była to oferta jednodniowa. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 23:22, Dark Demon napisał:

>
> Przepraszam, a co to właściwie jest za pakiet?? I kiedy był dostępny??

Pakiet był dostępny, tak jak już napisałem, w dniu startu sklepu gram.pl (sklep ruszył chyba
troszkę później niż samo gram.pl - ale mogę się mylić). Tylko w ten jeden dzień można było
nabyć taki pakiet, składający się z dużego plakatu, skórzanej podkładki pod mysz (poszukaj,
gdzieś na forum były zdjęcia) i jakiejś teczki tekturowej. Ktoś ostatnio wspominał o tym pakiecie,
że go posiada. Przeszukaj ostatnie kilka stron tematu i zapytaj tej osoby o dokładny wygląd.
Ja niestety zwlekałem z zakupem, a okazało się, że była to oferta jednodniowa. ;(



To o niczym takim nie słyszałem, ciekawe, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2007 o 23:26, fish13 napisał:


To o niczym takim nie słyszałem, ciekawe, ciekawe.


Ostatnio któryś z Niebieskich wspominał też o tym (chyba Mike). Mówił, że zlecili wyprodukowanie iluś tam egzemplarzy tych podkładek podwarszawskiej stadninie koni. Chyba nie będzie ich już w sprzedaży. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też gdzieś to widziałem, ale z tego co pamietam to było chyba na średnie detale, więc na minimalnych powinno pójść bo reszte mam w porządku, ewentualni dokupie troche RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 00:50, lukesky16 napisał:

też gdzieś to widziałem, ale z tego co pamietam to było chyba na średnie detale, więc na minimalnych
powinno pójść bo reszte mam w porządku, ewentualni dokupie troche RAM


RAM to na pewno. Z tego co wyczytałem z relacji HumanGhosta to "co do wymagań to nie znam ostatecznych, ale zalecałbym co najmniej miec te 1GB. Najlepiej 2GB, wtedy będzie dobrze."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 23:28, Dark Demon napisał:


>
> To o niczym takim nie słyszałem, ciekawe, ciekawe.

Ostatnio któryś z Niebieskich wspominał też o tym (chyba Mike). Mówił, że zlecili wyprodukowanie
iluś tam egzemplarzy tych podkładek podwarszawskiej stadninie koni. Chyba nie będzie ich już
w sprzedaży. :/


Szkoda, bo to był dosyć fajny pakiecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:06, YarpenZirgin napisał:

hm no nie do końca. Tak naprawdę to utrata pamięci nie napędza fabuły, tylko jest pretekstem
do rozwoju bohatera. A sama fabuła wg. twórców koncentruje się na czymś innym.

W takim razie napisz na czym - ja opierałem się na informacjach, które są na oficjalnej stronie Wiedźmina (ale może są stare) i był tam taki fragment: "Głównym celem gry nie jest przypomnienie sobie kim się jest, gdyż to jest od początku wiadome.(...) Problemem natomiast okazuje się dowiedzenie się dlaczego bohater stracił pamięć z jakiego powodu znalazł się w tym miejscu i czemu w ogóle wrócił. Drugim wątkiem na poziomie bardziej epickim jest odkrycie kto stoi za próbą kradzieży wiedźmińskich tajemnic opisujących mutowanie ludzi i tworzenie superwojowników".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 09:01, Raylin napisał:

> hm no nie do końca. Tak naprawdę to utrata pamięci nie napędza fabuły, tylko jest pretekstem

> do rozwoju bohatera. A sama fabuła wg. twórców koncentruje się na czymś innym.
W takim razie napisz na czym - ja opierałem się na informacjach, które są na oficjalnej stronie
Wiedźmina (ale może są stare) i był tam taki fragment: "Głównym celem gry nie jest przypomnienie
sobie kim się jest, gdyż to jest od początku wiadome.(...) Problemem natomiast okazuje się
dowiedzenie się dlaczego bohater stracił pamięć z jakiego powodu znalazł się w tym miejscu
i czemu w ogóle wrócił. Drugim wątkiem na poziomie bardziej epickim jest odkrycie kto stoi
za próbą kradzieży wiedźmińskich tajemnic opisujących mutowanie ludzi i tworzenie superwojowników".



w jednym z wywiadów michał madej to mówił... Wybacz, ale nie pamiętam w którym. jak mi coś wpadnie w oko to dam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 23:28, Dark Demon napisał:

Ostatnio któryś z Niebieskich wspominał też o tym (chyba Mike). Mówił, że zlecili wyprodukowanie
iluś tam egzemplarzy tych podkładek podwarszawskiej stadninie koni. Chyba nie będzie ich już
w sprzedaży. :/


Właśnie podobno mają być. W wiedźminowym sklepie, dlatego czekam z niecierpliwością na jego otwarcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 256 mb ram. Czy jeżeli dokupię sobię 512 (będzie 768) czy wiedźmin pójdzie? Czy to jaką mam płytę główną wpływa na to jaką mogę sobie dokupić"kostkę"? (np: 512 DDR 400Mhz lub 512 DDR 400 Mhz GOODRAM?
proszę o odpowiedź @!! zamówiłem wiedźmina i chcę żeby chodził chociaż na minimalnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:24, W.S.A.D napisał:

Mam 256 mb ram. Czy jeżeli dokupię sobię 512 (będzie 768) czy wiedźmin pójdzie? Czy to jaką
mam płytę główną wpływa na to jaką mogę sobie dokupić"kostkę"? (np: 512 DDR 400Mhz lub 512
DDR 400 Mhz GOODRAM?
proszę o odpowiedź @!! zamówiłem wiedźmina i chcę żeby chodził chociaż na minimalnych!


Na razie ciężko coś powiedzieć o wymaganiach poza tym że na średnie detale będzie potrzeba 1GB RAMu i kartę pokroju GF6600, na bardziej szczególowe info o wymaganiach sprzętowych trzeba będzie pewnie do września poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy pod ram muszę mieć mocniejszą płytę gówną. Wiem tylko tyle że na mojej chodzi Celeron i nividia GF fX 5200!!! nic więcej na temat mojej płyte nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to rzeczywiście bede musiał troche ramek sobie skołować... trudno, najwyżej pogram troche później niż reszta :P bo na razie tylko, wstyt się przyznać, marne i beznadziejny 512 MB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chy a wytrzyma, tak mi się wydaje... byle były 4 wejście na 4 x 515 MB RAM... ale widze że jestes w gorszej sytuacji niż ja... ja bym wywalił 256 MB bo tylko miejsce w kompie zajmuje skołował kase na 2x 512 MB ( mam problem z brakiem kasy i spzedaje co mam na allegro ;P) i z 1 GB pujdzie na 100%, może się bedzie troszeczke cielo, ale najwyżej zmniejszysz detale i po krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować