Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2011 o 19:06, filip1-1 napisał:

Słuchajcie mam problem, gdzie znajdę ciało berengara ? Z tego co wiem jest na bagnach ale w którym miejscu ?

Spoiler

Od tej chatki co przypływasz z przewodnikiem idziesz prosto, pierwsza dróżka w lewo, dochodzisz do dołów z gliną, przy brzegu wody (bagna) leży ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamp pytanie, mianowicie przeszedłem wiedźmina 1, spatchowanego do 1.1a, ściągnąłem patche 1.4 i 1.5, lecz zgubiłem instrukcję na której był mój kod rejestracyjny, a to jest wymagane aby zainstalowac patch 1.4, a co za tym idzie patch 1.5


Moje pytanie brzmi czy warto je instalowac jeżeli przeszedłem już grę wzdłuż i wszerz?

Jeśli tak to jak mam sobie z tym poradzic omijając wymagany kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kod do rejestracji przez internet to rozwiązaniem może być pobranie patcha ze strony CDprojektu on podobno nie wymaga rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągnąłem ten patch z oficjalnej strony wiedźmina, podanej wyżej w tym temacie i mimo to musze się zalogowac i podac klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
W zadaniu Strażnik kiedy mam włożyć w rękę Golema

Spoiler

odgromnik

znika on z ekwipunku... Ta sytuacja pojawia się tylko na bagnach.
Gra najnowszy patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 20:56, dudur napisał:

Właśnie ściągnąłem ten patch z oficjalnej strony wiedźmina, podanej wyżej w tym temacie
i mimo to musze się zalogowac i podac klucz.


Podobno ten nie wymaga rejestracji (nie wiem nie sprawdzałem tak piszą 3 strony wstecz) ftp://ftp4.cdprojekt.com/pub/pl/wiedzmin/patch/wiedzmin_pl_patch_14.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:13, Harrolfo napisał:

Na pewno nie masz w górnej "ramce", w przedmiotach fabularnych, gdzieś na prawo na liście?

...


Widocznie jakiś rutynowy błąd. Dopiero po ponownym uruchomieniu gry element się "odnalazł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 22:25, Nufiko napisał:

> Właśnie ściągnąłem ten patch z oficjalnej strony wiedźmina, podanej wyżej w tym
temacie
> i mimo to musze się zalogowac i podac klucz.

Podobno ten nie wymaga rejestracji (nie wiem nie sprawdzałem tak piszą 3 strony wstecz)
ftp://ftp4.cdprojekt.com/pub/pl/wiedzmin/patch/wiedzmin_pl_patch_14.rar



Tak, ale niestety moje łącze, 128kb/sek, ściągało by to coś całą noc, a o dziwo oficjalny patch 1.4 waży 900 mega, gdy ten 2.1Gb, dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 21:41, mlynar911 napisał:

Pytanko wiecie jaki to kwiat Fainnewedd ? :d dla elfki go muszę pokazać ,a elfiego nie
znam xD

Spoiler

rośnie on w pobliżu tej elfki, ale zdaje się, że nie możesz go zrywać, o ile mnie pamięć nie myli książkę z rozpoznaniem kupisz u starszego druida na bagnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakąś taktykę na zarabianie kasy (szybkie) na najwyższym poziomie trudności ? No oprócz grania w kości z talarem :) bo to wieczność zajmie i masę szczęścia trzeba mieć ;d I macie jakieś rady ogólnie co do tego poziomu trudności? W co inwestować itp? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 13:03, mlynar911 napisał:

Macie może jakąś taktykę na zarabianie kasy (szybkie) na najwyższym poziomie trudności
? No oprócz grania w kości z talarem :) bo to wieczność zajmie i masę szczęścia trzeba
mieć ;d I macie jakieś rady ogólnie co do tego poziomu trudności? W co inwestować itp?
;]

1 akt, przez minimum 20 minut zbieraj roślinki na jaskółkę. Bez niej długo nie pożyjesz..
Tyle ode mnie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury. Rośliny zbiera się przy okazji, po prostu odwiedzając lokacje do questów.

Co do poziomu trudności na Trudnym... Nie jest specjalnie trudny. Po uprzednim przejściu na Normalnym Wiedźmina po prostu się kuje na pamięć, zaś już w drugim akcie gra jest banalna przy minimum pomyślunku.

Nigdy nie musiałem chłeptać Pocałunków, Wierzbę raz, wszelkie inne sterydy sporadycznie, Jaskółka przechodzi grę sama. Gdzie Jaskółka nie starczy, tam trzeba patrzeć na teren walki i dobierać osobną strategię, przykład Skolopendromorfów.

Przykład? Wyczyściłem na poziomie trudnym obóz Salamander na bagnach w 3 akcie, ten złożony z 20 chłopa, gdzie gra sugeruje: "ODEJDŹ STĄD SZYBKO!". Używałem wyłącznie Jaskółki i jakiejś chyba skrobaczki na miecz.

Czy bez tej OP Jaskółki faktycznie żyje się niezbyt długo? Grę można z powodzeniem skończyć i bez niej, wystarczy umiejętne użycie Quen i Aard. Czasem można wrzucić kurczaczka, bo to taka Jaskółka Lite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 13:10, Ezio napisał:

1 akt, przez minimum 20 minut zbieraj roślinki na jaskółkę. Bez niej długo nie pożyjesz..
Tyle ode mnie :3

Spoko jestem już w IIgim w sumie pod koniec ,ale zawaliłem zadanie i nie mogę dostać się na cmentarz ;/

Spoiler

nie wiem czemu 1szy raz tak mam może bug ... Bo niby baranina jest winny i go zabiłem co powoduje ,że reszta jest niewinna a ani od Talara ani od Vincenta nie mam opcji dialogowej o wejściu na cmentarz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pffff. Nie takie bzdury, w pierwszym akcie jest ich najwięcej, i najlepiej je zrobić. Potem można (należy..) uzupełniać, ale najlepiej właśnie w pierwszym je zrobić.
mlynar911
Miałem inny problem, nie mogłem udowodnić niewinności tego grubego szlachcica (za Chiny nie pamiętam jak się nazywał, grałem dość dawno..) i zostawiłem go w spokoju. W końcu zadanie wyłączyło się samo.
Radzę zająć się innymi wątkami dotyczącymi tego fragmentu fabuły. Upewnij się, że zrobiłeś wszystko, co było trzeba ( i można) a jak nie.. No to nie umiem Ci pomóc, przykro mi - wiem, że taka rada na nic się nie zda, no ale nie umiem dać innej =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 19:58, Ezio napisał:

mlynar911
Miałem inny problem, nie mogłem udowodnić niewinności tego grubego szlachcica (za Chiny
nie pamiętam jak się nazywał, grałem dość dawno..) i zostawiłem go w spokoju. W końcu
zadanie wyłączyło się samo.
Radzę zająć się innymi wątkami dotyczącymi tego fragmentu fabuły. Upewnij się, że zrobiłeś
wszystko, co było trzeba ( i można) a jak nie.. No to nie umiem Ci pomóc, przykro mi
- wiem, że taka rada na nic się nie zda, no ale nie umiem dać innej =D

Spoko nie wiem czemu tak się stało. Robiłem wszystko tak jak powinno być .. Może ma to związek z wyborem ścieżki ? ;p no nic idę dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 20:27, Ostrowiak napisał:

Najwięcej roślin jest w 4 akcie, w dodatku bardziej zróżnicowanych gatunkowo.

A w pierwszym akcie najbardziej roślin na jaskółkę. No nic, każdy ma inny styl przechodzenia gry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować