Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

to nie ma nic do rzeczy.Wiem że w paincie da sie zrobic cos wiecej niz tylko trzy linie na krzyz no ale profesjonalnej grafiki(takiej jak np. w najnowszych grach komputerowych nie stworzysz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie tylko zastanawia. Widziałem na screenach, że jak atakujemy przeciwnika to go zaznaczamy i pojawia się pod nim czerwone kółeczko. Jeżeli będzie grupa wrogó, to będzie można bić kogo się chce WSAD''em kierując i klikając myszką kombosy, czy zaznaczonego wroga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CD-Action pisze że po kliknięciu na wroga myszka i zarazem ikonka sie na nim blokują jednak jeśli chcemy zaatakować kogos innego to przytrzymujemy shift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:28, de99ial napisał:

Kupiłem dzis karcianke Wiedźmina.

Za kilka dni jakaś relacja/recenzja :D


Karcianka jest dość droga. Oby ci się spodobało, bo 6 dych to nie w kij dmuchał. Ale z taką licencją i ceną gra nie ma prawa być zła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:05, Łeber napisał:

Tak mnie tylko zastanawia. Widziałem na screenach, że jak atakujemy przeciwnika to go zaznaczamy
i pojawia się pod nim czerwone kółeczko. Jeżeli będzie grupa wrogó, to będzie można bić kogo
się chce WSAD''em kierując i klikając myszką kombosy, czy zaznaczonego wroga?



Atakujemy zawsze wybranego przez nas przeciwnika, Geralt nie ''lockuje'' się na jednej postaci. Co więcej, jeżeli rozpoczniemy sekwencję atakując wybranego wroga, to każdy kolejny jej cios możemy zadać innej postaci w grupie, która nas otacza. Nie dotyczy to wyłącznie sterowania w trybie OTS (czy też WASD jak kto woli).
Natomiast kółko z żywotnością pod postaciami pojawia się w momencie najechania na nie kursorem myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:10, Gall historyk napisał:

W CD-Action pisze że po kliknięciu na wroga myszka i zarazem ikonka sie na nim blokują jednak
jeśli chcemy zaatakować kogos innego to przytrzymujemy shift


Shift w trybie OTS (WASD) służy do "uwalniania" kursora. Ponieważ normalnie kursor w tym trybie znajduje się zawsze na środku ekranu, a ruch myszą powodują zmianę pozycji i orientacji kamery względem gracza, nie ma możliwości swobodnego poruszania kursorem. Tu z pomocą przychodzi SHIFT, który nam to umożliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zawsze któryś w papę dostanie", nie? ;-)

Czy to kółko to jest taki "znikający pod wpływem bicia" fragment "podświetlenia" postaci? Bo jeśli tak to gratuluję czytelności, znośne ;-) Nie zasłania ekranu vide Guild Wars :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:57, Sephirath napisał:

"Zawsze któryś w papę dostanie", nie? ;-)

Czy to kółko to jest taki "znikający pod wpływem bicia" fragment "podświetlenia" postaci? Bo
jeśli tak to gratuluję czytelności, znośne ;-) Nie zasłania ekranu vide Guild Wars :)


Tak, to kółko to w istocie taki radialny pasek. Jeżeli jest pełne (360 stopni), to ma pełną żywotność. Dodatkowo kolor kółka oznacza nastawienie danej postaci do gracza. Zielone - przyjaciel, niebieskie - neutralny, czerwone - wróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to wszystko brzmi. ;) Mam nadzieję, że równie świetnie sprawdzi się w praniu. Ale niestety, wypróbuję to dopiero na Święta (brak kasy), chyba że załatwicie jakieś demko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 19:02, lewak napisał:

Nieźle to wszystko brzmi. ;) Mam nadzieję, że równie świetnie sprawdzi się w praniu. Ale niestety,
wypróbuję to dopiero na Święta (brak kasy), chyba że załatwicie jakieś demko. :)

Ja sie męczę tym że zamówiłem i cholera zdobyc kasę trudno:(... ale nie takie pieniądze sie zdobywało na 2 tyg. przed otrzymaniem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 19:31, sekundo napisał:

Ja sie męczę tym że zamówiłem i cholera zdobyc kasę trudno:(... ale nie takie pieniądze sie
zdobywało na 2 tyg. przed otrzymaniem xD


Zamówienie możesz zawsze (prawie) odwołać. Paczki jeszcze wysłane nie zostały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może troche sie wam wcinam w wątek, ale jestem bardzo zawiedziony i zdołowany.

Szukam Sponsora !!! Potrzebuje kompa, na którym Wiedźmin ruszy na najwyższych detalach :D

(GF 5200 nie da rady...) Czekam na odpowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 19:35, Bagieta napisał:

Może troche sie wam wcinam w wątek, ale jestem bardzo zawiedziony i zdołowany.

Szukam Sponsora !!! Potrzebuje kompa, na którym Wiedźmin ruszy na najwyższych detalach :D

(GF 5200 nie da rady...) Czekam na odpowiedzi :D



Proponowałbym skołować 500zł na Radka X1950 Pro i będzie śmigał jak marzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie jest tak zle z tymi wymaganiami skoro ekipia RPGWatch pisała, że beta wiedzmina chodziła im bez problemowo w rozdzielczości 1024x768 opcje na high na p4 3.2 GF 6800 i 2gb ramu. A to w sumie jak na dzisiejsze czasy nie jest jakis super wyczesany sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ci nie pozostaje ci jak poczekać, u mnie to były takie jaja z gothciem 3 że jak kupiłem tą grę w listopadzie to miałem amd athlon 2800 512 mb ram i geforac 5200 fx dalo się grać tylko na najniższych ustawieniach, i w czasie gry ulepszałem kompa i teraz mam amd athlon 3200+ 1 gb ram (za miesiąc będzie drugie tyle) i Radeon x1950 pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować