Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 19:31, KAcper14 napisał:

Niezły reportaz zrobili na TVN:D
3
2
1
Yeah

Tyle, że zauwazyli brutalne sceny (no, nie aż tak) i goliznę, a nie dodali, że gra jest dla 18+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:38, Bumber napisał:

Bardzo fajny materiał o Wiedźminie w Faktach. Trochę się skrzywiłem, gdy usłyszałem o minusach
gry (brutalność i wulgarne słownictwo - tak zostało powiedziane)


Ech, ja nie rozumiem czepiania się do brutalności i słownictwa, skoro to gra dla dorosłych. Tak jakoś tandetnie i stereotypowo to brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko ktoś z Adminów zwróci mi uwagę że to nieodpowiedni temat albo, że to jest nudne.

Chcę zwrot pieniędzy za wersje kolekcjonerską, której nadal nie dostałem. Tydzień temu wysłałem e-mail w tej sprawie i po 48h miałem dostać odpowiedź a tu ani widu ani słychu. Druga sprawa, że mieli wysłać emaila dla ludzi, którzy już dokonali pełnego zakupu na zniżki na gadżety z Wiedźmina oczywiście tego tez nadal nie dostałem. Skoro w inny sposób nie można się z wami skontaktować [maile olewacie, telefony nie są odbierane] pisze tutaj i jak nikt z CDP mi nie odpowie to będę spamować tego posta. I wale czy dostane za to degrada czy bana po prostu ta „firma” ukradła mi 120zl i życzyłbym sobie ich zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:40, destro177 napisał:

Ech, ja nie rozumiem czepiania się do brutalności i słownictwa, skoro to gra dla dorosłych.
Tak jakoś tandetnie i stereotypowo to brzmi.

Nie czepili się, a tylko wspomnieli. Zapomnieli jedynie nadmienić, że jest to gra dla pełnoletnich. Swoją drogą Saga też grzecznością nie grzeszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:41, Fang napisał:

Niech tylko ktoś z Adminów zwróci mi uwagę że to nieodpowiedni temat albo, że to jest nudne.

Chcę zwrot pieniędzy za wersje kolekcjonerską, której nadal nie dostałem. Tydzień temu wysłałem
e-mail w tej sprawie i po 48h miałem dostać odpowiedź a tu ani widu ani słychu. Druga sprawa,
że mieli wysłać emaila dla ludzi, którzy już dokonali pełnego zakupu na zniżki na gadżety z
Wiedźmina oczywiście tego tez nadal nie dostałem. Skoro w inny sposób nie można się z wami
skontaktować [maile olewacie, telefony nie są odbierane] pisze tutaj i jak nikt z CDP mi nie
odpowie to będę spamować tego posta. I wale czy dostane za to degrada czy bana po prostu ta
„firma” ukradła mi 120zl i życzyłbym sobie ich zwrot.

Jeśli ten brak kontaktu miałeś od czwartku do dziś to przypominam że długi weekend był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 19:42, Bumber napisał:

Swoją drogą Saga też grzecznością nie grzeszy...

Ale przez to ma swój klimat i sprowadzającą na ziemię rzeczywistość, fantastyczną, ale jednak. Dobrze, że w grze tego nie zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dopiero teraz to zobaczyłem. W życiu bym nie doszedł, że pijaczek może mieć tą księgę ;) No, ale już po zadaniu, ciekawie prezentuje się znak Igni.. jeszcze nie sprawdzałem jak to jest z tym podpalaniem ogniska.
Odnośnie materiału w Faktach, to niestety nie widziałem :( Klapa, najlepsze jest to, że siostra mnie na niego wołała, a ja myślałem głupi, że to tylko reklama. Może ktoś tak przez przypadek zgrał to i wpuściłby na youtubca ? ;>Łudzę się jeszcze, że może w Wiadomościach zrobią taki materiał, ale skoro fakty to patronat medialny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:43, destro177 napisał:


> Swoją drogą Saga też grzecznością nie grzeszy...
Ale przez to ma swój klimat i sprowadzającą na ziemię rzeczywistość, fantastyczną, ale jednak.
Dobrze, że w grze tego nie zabrakło.

Bez przesady. Nie ma w sadze tak wysławiającej się postaci jak "wczesny" Talar. Ale faktycznie dobrze, że dialogi nie są cenzurowane. Przeszkadza mi nastawienie Geralta do uciech cielesnych. To, że od nich nie stronił, to fakt. Ale nie był to typ podrywacza, który łapie panny na "piękne słówka", a w grze jakoś tak to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 19:47, flymar napisał:

Bez przesady. Nie ma w sadze tak wysławiającej się postaci jak "wczesny" Talar. Ale faktycznie
dobrze, że dialogi nie są cenzurowane. Przeszkadza mi nastawienie Geralta do uciech cielesnych.
To, że od nich nie stronił, to fakt. Ale nie był to typ podrywacza, który łapie panny na "piękne
słówka", a w grze jakoś tak to wychodzi.

No cóż, gra sie opiera na sadze, a nie kopiuje ją. Co nieco musieli dodać, gdzie indziej ująć. To gra. Mi to nie przeszkadza, bo klimatu nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Żeby pokonać Zeugla musisz atakować jego macki najlepiej stylem grupowym.Po pokonaniu macek pojawia sie sam Zeugl i wtedy muszisz go atakować.Sekwencje tą powtarzasz aż do padnięcia potwora
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:48, TimeShifter napisał:

Jak pokonać Zeugla?? Jeśli chodzi że jest w poradniku to go już nie mam z przyczyn domowych
;x


Nie wiem , ponieważ nie doszedłem do tego momentu fabuły , ale już wiem , że będę z kimś takim walczył.Jak masz zamiar zdradzać jakieś fakty z gry , ostrzegaj proszę innych wstawiając informację spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:51, michal hunter napisał:

Siemka czy wiedzmin zadzjala na kompie:
procesor AMD sempron 2800+(1.6ghz)
karta graficzna geforce 4 ti 42000(128 ram,1.3 pixel shader,vertex shader 1.1)
pamienc RAM 512.

Patrz na pierwszy post na górze, jest przypięty, wyświetla się na każdej stronie tego tematu. Gra NIE pójdzie. Nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:51, michal hunter napisał:

Siemka czy wiedzmin zadzjala na kompie:
procesor AMD sempron 2800+(1.6ghz)
karta graficzna geforce 4 ti 42000(128 ram,1.3 pixel shader,vertex shader 1.1)
pamienc RAM 512.

Niestety nie ma szans aby poszedł. Potrzeba procesora 2x mocniejszego też przynajmnie 2 x więcej ramu i dużo lepszą karte graficzną(np .GF z serii 6600 i wyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 19:56, Dj Deszczu napisał:

Napisze mi ktos jakimi guzikami co sie robi np ctrl + PPm itp??


Proponuje zajrzeć do instrukcji, wszystko jest tam przejrzyście wyjaśnione.

Dnia 04.11.2007 o 19:56, Dj Deszczu napisał:

Aha czy sa kody do tej gry??


Nie, nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować