Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 17:50, Grizzly. napisał:

Właśnie skończyłem czytać miecz przeznaczenia i przymieram się do kupna krew elfów. Tylko wkurza
ta cena.. 32 zł. Czy ona tak wzrosła bo gra jest tak popularna ? Wie może ktoś ile kosztowała
książka wcześniej?

tyle samo
caly czas tyle kosztowala
oczywiscie morzesz isc do biblioteki i sobie wyporzyczyc ale zapewniam cie ze nie ma w prawie zadnej^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 17:50, Grizzly. napisał:

Właśnie skończyłem czytać miecz przeznaczenia i przymieram się do kupna krew elfów. Tylko wkurza
ta cena.. 32 zł. Czy ona tak wzrosła bo gra jest tak popularna ? Wie może ktoś ile kosztowała
książka wcześniej?

ja tam kupiłem (a dokładnie to nie ja:P) za złotych 16 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
pod koniec II aktu stanąłem po stronie zakonu i wybiłem elfy na cmentarzysku golemów,
pozniej walka z magistrem i azarem no i filmik... a w nim ze walki nie widziałem, ze po par ostatni byłem neutralny itp itd.. co jest? przecież nie byłem neutralny.
tak ma być czy może to jakiś błąd albo coś przeoczyłem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej też książki kosztowały koło 30 zeta... Pamiętam że za tyle kupiłem Miecz Przeznaczenia i Krew Elfów gdzieś koło 2 lat temu, trzy dychy od jednej książki.

Szymon666--> Dopiero w III-cim i IV-tym akcie naprawdę zdecydujesz po której stronie się opowiesz. To nie jest żaden błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak masz - z tego co wiem - niezależnie od wybranej drogi. Też wybiłem elfy na cmentarzysku golemów, ale teraz jestem po ich stronie, więc nie przejmuj się, jeśli chcesz być po stronie Zakonu to jeszcze nie raz będzie okazja im pomóc. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Przez stwierdzenie że był neutralny Geralt miał na myśli że nie uczestniczył w decydującym starciu na bagnach (bo kiedy miało miejsce to leżał nieprzytomny obok wieży)
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki panowie za informację.
Ja tam wcale sie nie przejmuję bo nie założyłem sobie żadnej drogi, czy będę po stronie zakonu czy elfów czas pokaże :] Akuratnie w tej sytuacji wybrałem zakon bo Jakoś Zygfryd przypadł mi do gustu no i grzecznie poprosił o pomoc w przeciwieństwie to tego przywódcy komanda nieludzi na Y.. coś, nie pamietam dokładnie.

A pytam bo mam mało czasu na granie ( zakupiłem grę ok tygodnia po premierze a jestem już/dopiero na samym początku III Aktu) i nie chciałbym później wczytywać stanu gry sprzed kilku godzin bo okazało się, że coś przeoczyłem :D

Zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że z początku miałem identyczne podejście? Ale późniejsze zachowanie Zygfryda sprawiło, że go prawie że znienawidziłem (bo to świetna gra przecież jest ;)). ^^ No i przeszedłem na drugą stronę barykady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler
A dla mnie Zygfryd to spoko kolega był. Może trochę zbyt zapatrzony w swojego Wielkiego Mistrza,ale ostatecznie pomógł mi walczyć z nim i jego mutantami.
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 18:54, Szymon666 napisał:

Ok dzięki panowie za informację.
Ja tam wcale sie nie przejmuję bo nie założyłem sobie żadnej drogi, czy będę po stronie zakonu
czy elfów czas pokaże :] Akuratnie w tej sytuacji wybrałem zakon bo Jakoś Zygfryd przypadł
mi do gustu no i grzecznie poprosił o pomoc w przeciwieństwie to tego przywódcy komanda nieludzi
na Y.. coś, nie pamietam dokładnie.

A pytam bo mam mało czasu na granie ( zakupiłem grę ok tygodnia po premierze a jestem już/dopiero
na samym początku III Aktu) i nie chciałbym później wczytywać stanu gry sprzed kilku godzin
bo okazało się, że coś przeoczyłem :D

Zdrowia


Ja też wybrałem zakon, ze względu na miłe zachowanie Zygfryda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER Ale mnie wnerwiło niemiłosiernie jego zachowanie przy napadzie na bank i członków jego Zakonu na brzegu. Wtedy opowiedziałem się po stronie elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie chciałem być neutralny - bo to wiedźmińskie;], no i za dużo miałem do zarzucenia obu stronom(choć wcześniej Zakonowi sprzyjałem) - elfy były zbyt wyniosłe i moja pomoc by w nic porządnego się nie przerodziła(nie myśląc growo;]), a Zakon rasistowski i z ideą "po trupach do celu z namaszczeniem Opatrzności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę nieodparte wrażenie, że większość graczy opowiedziała się za Zakonem (ja też tak zrobiłem -jak drugi raz będę grał to spróbuje innej ścieżki). Proponuję, a może tak na gram.pl zrobić małe głosowanko- ilu graczy opowiedziało się za jaką frakcją lub pozostało neutralnymi.B.jestem ciekawy wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 19:37, Jabłoński napisał:

Odnoszę nieodparte wrażenie, że większość graczy opowiedziała się za Zakonem (ja też tak zrobiłem
-jak drugi raz będę grał to spróbuje innej ścieżki). Proponuję, a może tak na gram.pl zrobić
małe głosowanko- ilu graczy opowiedziało się za jaką frakcją lub pozostało neutralnymi.B.jestem
ciekawy wyniku.


Mówisz, masz. Zakon.
Choć może lepiej zrobić to u kogoś na gramsajcie? Albo nowy temat założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku (akcja na banach) wybrałem nie tyle zakon a pomoc Zygfrydowi. Jak będzie później zobaczę, i tak jak już inni pisali, że zmieniali stanowiska w zależności od sytuacji; ze mną może być podobnie. Raczej nie będę trzymał tylko i wyłącznie jednej strony co by sie nie działo i co by ta strona nie wyprawiała.
Wiem tylko, że na pewno nie będę neutralny mino że to taki wiedźmińskie. Osobiście nie mogę stać bezczynnie patrząc tylko z boku na jakiś konflikt tak że będę reagował tak jak mi growe sumienie będzie podpowiadać w konkretnej sytuacji :D
A którą stronę wybiorę okaże sie jak gre skończę a do tego mi jeszcze daleko.

Chociaż na razie skłaniam sie ku Zakonowi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz poważnie się zaciąłem. ;/ Jestem w V akcie i SPOILER mam właśnie walczyć z Kościejem przywołanym przez Javeda, ale nie moge sobie z nim poradzić. ;/ Po pierwsze: którym mieczem go bić? Próbowałem jednym i drugim, ale jakoś nie daję rady... Wziąłem Jaskółkę, Zamieć, Wierzbę i nie pamietam co tam jeszcze, ale nie mogę go powalić. ;/ Parę serii ataków i leżę, a uciekać, żeby życie się zregenerowało nie ma gdzie... Pomożecie? ^^
SPOILER

EDIT: Elfy (nieludzie). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*możliwe spoilery*

Ja miałem wielki dylemat właśnie na bagnach, komu pomóc. Nie miałem dość rozeznania między nimi, a myślałem że muszę wybrać(czy tak nie było?), no i w końcu pomogłem kumplowi Zygusiowi...
Ale w IV Akcie po prostu sobie poszedłem.
Noo i jeszcze miałem dylemat komu oddać dziecko;].
I dylemat z Abigail.
Ogólnie to chyba świetnie zrobili Redzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2007 o 17:57, lancuch napisał:

oczywiscie morzesz isc do biblioteki i sobie wyporzyczyc ale zapewniam cie ze nie ma w prawie
zadnej^^


Tak u mnie w bibliotece była ale jeszcze wtedy nie za bardzo interesowałem się wieśkiem, a pół roku temu w bibliotece miałem zaległą książkę i każą mi zapłacić kare i wstydzę się tam pójść :/ Ale jak już zaczołem kupować to kupię całą serię chociaż mama narzeka na cenę. I też fajnie wygląda na półce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 20:11, BioZ napisał:

a myślałem że muszę wybrać(czy tak nie było?)

Spojler
Nie.Mogłeś nie przyjmować questa,ani od Zygfryda,ani od Yeavinna.
Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować