Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Poniżej zamieszczam część maila opisującą zasady korzystania z bonu:

Poniżej podstawowe informacji na temat bonu:
*Bon może zostać użyty tylko w jednym zamówieniu
(nie ma możliwości rozdzielania 100 złotych na dwa i więcej zamówienia)
*W jednym zamówieniu można użyć tylko jednego bonu
*Bon umożliwia pokrycie całej kwoty zamówienia lub jego części
(różnicę należy dopłacić z własnych pieniędzy)
*Bon nie wpływa na ilość wplnów wykorzystanych w zamówieniu. W jednym zamówieniu można korzystać z wirtualnych pieniędzy i z bonu
*Bonu 100 zł nie można łączyć z innymi bonus kodami (np. ze zniżką do sklepiku wiedźmińskiego)
*Bon nie podlega wymianie na gotówkę
*Towary zakupione przy wykorzystaniu bonu nie podlegają zwrotowi
*Bon należy wykorzystać do końca tego roku (31.12.2007), po tym okresie traci on swoją ważność

Krótka instrukcja jak skorzystać z bonu:
Zasady wykorzystania bonu są takie same jak każdego innego bonus kodu w naszym sklepie. Aby skorzystać z otrzymanego numeru wykonaj następujące czynności:

1. Zaloguj się na swoje konto w sklepie gram.pl
2. Umieść w koszyku interesujące Cię produkty
3. Otwórz koszyk i kliknij "Mam kod promocyjny". Wpisz kod z bonu, który od nas otrzymałeś.
4. Kliknij "Złóż zamówienie" by dokończyć proces zamawiania. W podsumowaniu zamówienia w polu "Razem (ostateczna kwota do zapłaty)" wyświetli się wartość zamówienia po odjęciu 100 zł z kodu promocyjnego

(Uwaga: Jeżeli kwota zamówienia będziesz większa niż sto złoty, w procesie finalizacji zamówienia zostaniesz poproszony o wybranie formy płatności [przy odbiorze lub płatne z góry])

Więcej informacji na temat bonus kodów możesz znaleźć na stronie:
http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2007 o 10:28, Zand79 napisał:

> symuluje czas.
Przy walce ze strzygą zupełnie jakoś czas mi zwariował bo w poradniku napisali żeby przyjść
o 8 i poczekać do północy ja tam wpadłem o 3 i też wszystko było ok a jak wyszydłem to już
porannek a cała walka/odczarowanie zajęła mi może jakieś 2 minutki. I gdzie tu stara prawda
o odczarowaniu strzygi że trzeba z nią spędzić całą noc ??? (dla świntuszków - nie chodzi tu
wcale o "odkrywanie kolejnej karty) ;-P

Ja za pierwszym razem nie wiedziałem co i jak, wpadłem na Velerada o czwartej rano i bez przygotowywania miałem starcie z królewną. Było wesoło i zabawnie. PS. Odnośnie kart miłości to Adda aż się prosi o "rozgrzanie" po walce; twórcy trochę pokpili sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 11:18, Karharot napisał:

Poniżej zamieszczam część maila opisującą zasady korzystania z bonu:


Wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2007 o 11:29, szczena napisał:

Ja za pierwszym razem nie wiedziałem co i jak, wpadłem na Velerada o czwartej rano i bez przygotowywania
miałem starcie z królewną. Było wesoło i zabawnie. PS. Odnośnie kart miłości to Adda aż się
prosi o "rozgrzanie" po walce; twórcy trochę pokpili sprawę.


Oczywiście masz rację z tym ogrzewaniem. Ja jednak znacznie bardziej wolałem się z nią spotkac na imprezce niż w krypcie. Jakoś w kryptach nie mam ochoty :-P i jak to było w znanym polskim filmie (nie podam nazwy żeby nie byc posądzany o reklamę) "żadnych udziwnień nie będzie my jesteśmy normalni"
A z drugiej strony motyw z drgającym medalionem w trakcie - super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 11:56, Zand79 napisał:

Oczywiście masz rację z tym ogrzewaniem. Ja jednak znacznie bardziej wolałem się z nią spotkac
na imprezce niż w krypcie. Jakoś w kryptach nie mam ochoty :-P i jak to było w znanym polskim
filmie (nie podam nazwy żeby nie byc posądzany o reklamę) "żadnych udziwnień nie będzie
my jesteśmy normalni"

A z drugiej strony motyw z drgającym medalionem w trakcie - super !!!

Życie to nie bajka i bierze się co nam los zesłał. Tak naprawdę to bardziej bawiły mnie teksty i towarzyszące im różne zabawne aspekty niż kolejna "karta miłości".
Spoiler Dla napaleńców twórcy gry przygotowali; małą skuchę; mianowicie w Wyzimie handlowej, zaczepiając mieszkanki, jedna robi zabawną zmyłkę. Trzeba odejść z podkulonym ogonem. He, he... Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 09:00, Zand79 napisał:

> > > /.../ Czasowo wyjdzie nawet krócej (no chyba że masz wypasionego kompa) a nikt na forum ci
nie zarzuci że oszukujesz :-0

A niech sobie zarzucaja... Mnie to ani ziębi, ani grzeje, każdy gra tak, aby jemu gra sprawiała przyjemność. A jak ktoś chciałby się oburzać i zarzucać oszustwo, to niech najpierw weźmie w obroty Talara, tego oszusta... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 22:20, Jabłoński napisał:

Jeszcze raz w tym temacie łatki.Mam nadzieje, że stare sejvy będą działać!!??


Na pewno będą działać, ale na wszelki wypadek zrób kopię zapasową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 12:43, KrzysztofMarek napisał:

A niech sobie zarzucaja... Mnie to ani ziębi, ani grzeje, każdy gra tak, aby jemu gra sprawiała
przyjemność. A jak ktoś chciałby się oburzać i zarzucać oszustwo, to niech najpierw weźmie
w obroty Talara, tego oszusta... ;-D

Oczywiście masz rację mi też to obojętne kto jak gra ale proszę nie czepiaj się Talara bo to nie oszust tylko wykwalifikowany szpieg króla :-D a to że ograł/oszukał cię w kości to chyba wina tylko twórców gry.
Biednego? Talara się będzie czepiał :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś chciałby się oburzać i zarzucać oszustwo, to niech najpierw weźmie

Dnia 06.12.2007 o 12:43, KrzysztofMarek napisał:

w obroty Talara, tego oszusta... ;-D


No to wyobraź sobie , że ja , durnowata sierota , nie od razu zauważyłem przy grze w kościach , iż jest możliwość wymiany części kości i wczytywałem sejwy gdy nie wygrywałem rzutem z ręki.Oj , nawczytywałem się troszkę.
A pijaństwo wynikające z fabuły , jak np u Shani , a następnie obudzenie sie na ulicy bez 1/3 kasy , również nie należy do zagrywek fair-play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../> A pijaństwo wynikające z fabuły , jak np u Shani , a następnie obudzenie sie na ulicy bez 1/3

Dnia 06.12.2007 o 16:21, KrzychW napisał:

kasy , również nie należy do zagrywek fair-play.

>
Polecam Żonine Łzy na taka okazję. Ja nawet za drugim podejściem nalewkę babuni wcześniej skombinowałem, ale zamiast Zygfryda zaprosiłem Zoltana i musiałem po smalec z ogórkami zasuwać. Ale udało się, babci nie obudziłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Żonine Łzy to gdzie w II akcie można zdobyć recepturę? Bo ja zdobyłem w III od kelnerki z Narakortu,a przy ponownym przechodzeniu gry z pewnością przydadzą sie wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie w Wiedźminie denerwuje to to że można ludziom wejść do domów i okraść ich ze wszystkiego co się da. Tak, to gra jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 16:28, mati285 napisał:

Jeżeli chodzi o Żonine Łzy to gdzie w II akcie można zdobyć recepturę?


Zapamiętaj sobie jak się robi i "odkryj" ją sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 16:28, mati285 napisał:

Jeżeli chodzi o Żonine Łzy to gdzie w II akcie można zdobyć recepturę? Bo ja zdobyłem w III
od kelnerki z Narakortu,a przy ponownym przechodzeniu gry z pewnością przydadzą sie wcześniej
:)



W "misiu kudłaczu" możesz spotkać postać która zwie się "Moczymorda" zagadujesz do niego i jesli uda Ci się go przepić wtedy poda Ci przepis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:dostałem runę ziemi,jak mogę ją ,,wkuć'''' w miecz?Czy - tak jak w przypadku meteorytów - trzeba mieć ich co najmniej 3?

OT
Jak zrobić to z tą płcią na forum? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 16:47, dominik713 napisał:

Mam pytanie:dostałem runę ziemi,jak mogę ją ,,wkuć'''' w miecz?Czy - tak jak w przypadku meteorytów
- trzeba mieć ich co najmniej 3?

OT
Jak zrobić to z tą płcią na forum? :P


Tak trzeba mieć trzy runy.

OT
Kliknij na "?". Zaloguj się i w swoich danych na dole masz opcję wyboru płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2007 o 16:25, KrzysztofMarek napisał:

Polecam Żonine Łzy na taka okazję. Ja nawet za drugim podejściem nalewkę babuni wcześniej skombinowałem,
ale zamiast Zygfryda zaprosiłem Zoltana i musiałem po smalec z ogórkami zasuwać.


W innych sytuacjach stosowałem tą miksturkę , ale akurat w tym przypadku nieopatrznie zagadałem parę razy , fabuła nakazywała prawie po każdym zdaniu wychylić kielicha i stało się , co się miało stać.

Ja zaprosiłem Carmen zamiast Zoltana lub Zygfryda i w trakcie imprezki musiałem zwinąć pamiętnik Babuni , z którego wynikało , że starsza pani w młodości lubiła się zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem czytać miecz przeznaczenia i przymieram się do kupna krew elfów. Tylko wkurza ta cena.. 32 zł. Czy ona tak wzrosła bo gra jest tak popularna ? Wie może ktoś ile kosztowała książka wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować